Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#60061
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
ZAPAT!!! Gecc, mi a rák van veled?! Nálad maradt minden cuccom, kocsipapírok, irataim, pénztárcám, ...

És persze telefont nem veszed fel (azaz ki vagy kapcsolva), msn-en nem vagy, gondoltam lemegyek értük. Fény van, nagy a bodotá'! De ablakdobálásra baszol kinézni. Telefon még minidg kikapcsolva. Jókai tér összes kavicsa a te ablakodon landolt... Aztán egy macskakõ jött volna, de beugrott, hogy biztos nem tudtok sötétben szexelni és ezért van a fény, de kikapcsolva a telefon. Ajánlom, hogy ez legyen a szitu, mert most nem tudok tankolni és nem tudok menni subaruzni a hegyre! Váááááááááá...

Erre most meg itt vagy. Pont 5 perce mondtam le az egészet... Rohadt élet. Ez nem az én napom... Bö.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60062
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts

És ez mire kell Zapnak?


Csak érdeklõdtem egy progi után, ami applicationt serviceként futtat, mert kéne egy ilyen, egyenlõre csak elméletben, mert tervezgetek, álmodozgatok ... :)

Aktuális civil


#60063
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
csá

remélem éjjel jól lefagy és esik sok hó, mer ez így nagyon fos.

mi is gondolkozunk csajommal a busó járáson, de lehet, hogy helyette föl m1ünk inkább Mecsekre gyalogosan. ott azért biztos szép fehér minden.

#60064
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 posts
kijön holnap le?


#60065
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
És ez mire kell Zapnak?

Csajod meg húzzon bikinit! ;)

Ja és megyek subaruzni! :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60066
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
zap:
Szerintem ilyesmi kéne neked.

Én holnap mennék szívesen, ha esik is, de csajom nem tudna jönni, mert nincs olyan cucca, amiben ilyen idõben sokáig kint tud lenni...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60067
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Én tavaly is szakadó esõben voltam és nagyon állat volt. De Peccerék esõben tuti nem mennek...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60068
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Kinek mi az idõjárási toleranciahatára holnapra? Mert nekem a -10 fok és a szakadó esõ, olyan nem lesz, tehát én mennék...

Ki hogy?

Aktuális civil


#60069
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Szétszedlek... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60070
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Fasza képek, de nem értem kokkk miért utcai ruhában ment?:chin:
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#60071
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Hát ez egy igenigen jó parádé volt. Köszönet a házigazdáknak!
És itt vannak a képek:
Farsangi parádé
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60072
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
kb fekvés,polc eszkábálás vol. 2 - the end

kicsit otvar idõ van szerintem....

bár du lehet elmegyek uszni

de egyelõre fekszem...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60073
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Olá! Vki onlány? Esetleg msn? Ma vmi megmozdulás? Vagy a tegnapi után mindenki fekszik??

Képek??? Jelmezek???

#60074
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
jóreggelt

hát nem tudom kinek hogy telet a tegnap este nekem kurvajól
teatárban inditottunk diszkrét teázással(én elõtte benyomtam egy üveg pezsgõt utkozöben)aztán átültünk Dantéba,onnan eljöttünk a replaybe,aott nyoimtunk két long islandet(2cl Bacardi Carta Blanca 2cl Stolicnaya vodka 2cl Camino Real Tequila 2cl Bombay Saphire gin
2cl De Kuyper Triple Sec néhány gerezd lime/citrom
cola ),meg egy üveg Johnny Walkert akkor már kezdett jó hanulat lenni,aztán itthon szekszpartiba torkollot...

szal jóóó volt most próbálom mgam öszeszedni...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60075
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Thx for evrifing! ;) Nagyon bejött az este!

A szingliknek bejött s kurvára fáj a fejük. Majd mesélek, ha jobban leszek. És itthon lett az autó, mert fogtam magam és 3/4 11-kor arra ébredek, hogy vááá, meg fognak kúrni... Erre itt van a másik ház elött. Na mindegy...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60076
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Na ez kurva jó volt... Nekem mindenkinek a jelmeze bejött. :D
Szinglik! Milyen volt a Nedi féle rész?

Aktuális civil


#60077
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

Szerintem úgy jön ki a pedál, hogy:
Bal oldalon: kulcsot tekered hátra (ha a pedált tekered, akkor elõre tekered), jobb oldalon ugyanígy. Mert ugye elõre tekerve kell megfeszülnie. Assszem.


énis ezt mondtam..
szóval most akkor jól mondtam vagy nem jól?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60078
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Nekem sem semmi extra. De a sárosbiciklistánál trógerebb, szal nyerõ. :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60079
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
jajj, de nehéz összekészülni.
én elég puhány leszek, de csajom nagyon kemény :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60080
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Esik. Fákk. Így nincs is kedvem elindulni... :( Persze csak azt nehéz, de. Tehát. Aludnom kéne. Asszem.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D