Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#60041
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt srákok!


Ez nem lesz egyszerû hét. Már a hétfõ reggelem úgy kezdõdik, hogy kómás fejjel több problémát kéne megoldanom, mint amire most kapacitásom van. Na mindegy, majd csak megvillanok és remekelek... :D

HA jól láttam, nem esik. Annak ellenére, hogy tuti rettenetes dzsósz van fönt, ha nem esik, lehet, hogy mehetnénk egyet. MErt bár az idõ nem vonz, valahogy úgy vagyok, mint tegnap... Szal kedvem van menni és a tegnap is jól sült el... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60042
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
JA, Soóséké. Nem is jöttek, hogy ne kelljen meghívniuk minket. Megjegyezve.

Te jó ég, hogy a busz mekkora LOL!!! Mit képzelt, hogy a 30 tonnás szarjával majd áttolat az egy hete ázó laza talajon?!?! Vááá... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60043
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ja és a Soós maffia birtokolja fél Mohácsot!

Bizonyítékok, és egyéb érdekes jelenetek itt!
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60044
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Jah, ez jó kis délután volt. Kár, hogy csajom nem tudott jönni. Meg legközelebb valami olyan helyre kell menni, ahol majd ihatok én is ;)
De amúgy hülye autósok, hülye buszos, és faszos nyalóka mindenkinek!
képeket majd hamarosan rakok fel.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60045
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Fú, ez tényleg kurva jó volt. A forraltbor engem is megnyomott alapost...
Így egész bírható a vasárnap délután.

Aktuális civil


#60046
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

de szar, asszem átaludtam a napot. ez a legnagyobb idõpocsékolás, ráadásul 1re álmosabb leszek. és utálom a másnapot.

reggel 4kor gyaloglunk a buszmegálló irányába 3an: csajom haverom meg én erre jön 1 taxi, ordíbál belõle 2 arab csávó vmit, de mi dumálunk tovább erre az 1ik kipattan belõle , hogy mi mér szólunk be neki amikor õ a csajomhoz beszélt és elkezdett pattogni, hogy akkor most verekedjünk meg mitomén. ja és 1 fejjel kisebb volt mint én. végül is verekedésrõl lebeszéltük, kezet csókolt
csajomnak és elment. hát nem nagyon tudom hovatenni, de ilyen ideges arabot még nem láttam.

na jó busózást



vele sikerült egyik nyári estén öszetûzésbe keveredni,hasonló módon.
Gyuszkóval ülönk a lófarkánál,erre jön a kisarab meg egy haverja és valamit beszól,Gyusz erre fölszívja magát,az meg pattog tovább hogy szétvermi meg hogy nem csak a mienk az ország.Hát eléggé vörös lett a feje,a lig tudtam rávenni hogy ne keresse a vascsövet a táskájában,mert a rendõrök gy is eléggé figyelnek minket...

szal ez valmi nagyon verekedõs srác lehet..

képek nincsenek!?
kiváncsi vagyok most mien lett

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60047
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Te voltál az a nagyonrészeg, aki fejest ugrott a hármaslépcsõrõl?! :D

Mi is megjöttünk és nem kicsit volt jó. Egész más hangulata volt, mint Villánynak, de ilyen is kell. Nekem nagyon bejött!!! Jövõ hétvégén is kell outside project! Majd jöhetnek az ötletek. :D

És nem mondom, hogy nem érzem a nem kevés forraltbort.

Tomi: kössz az utat!
Zapat & Tomi: külön kössz a falatokat!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60048
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Ahhhh....msot jöttem meg...hulla vagyok, de jó volt;) de jó ilyenkor levenni a busó cuccot és pihenni...


#60049
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
de szar, asszem átaludtam a napot. ez a legnagyobb idõpocsékolás, ráadásul 1re álmosabb leszek. és utálom a másnapot.

reggel 4kor gyaloglunk a buszmegálló irányába 3an: csajom haverom meg én erre jön 1 taxi, ordíbál belõle 2 arab csávó vmit, de mi dumálunk tovább erre az 1ik kipattan belõle , hogy mi mér szólunk be neki amikor õ a csajomhoz beszélt és elkezdett pattogni, hogy akkor most verekedjünk meg mitomén. ja és 1 fejjel kisebb volt mint én. végül is verekedésrõl lebeszéltük, kezet csókolt
csajomnak és elment. hát nem nagyon tudom hovatenni, de ilyen ideges arabot még nem láttam.

na jó busózást

#60050
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt sráckok!


Hogy rohadna el... Most tudtam meg hogy holnap zh-t írunk. Sebesen nekiülök az anyagnak, mert még nem tudom, hogy mennyire sok vagy durva, de majd nyilatkozom a délutánnal kapcsolatban. Fákk.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60051
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hehehe
fatlife

wuff majd végül átpártol a kikába

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60052
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Márió, a kurva szádat! Ha már igen, legalább titkold el! :D Szexparty, smároló csajok, ... Mi vagy te?!

Wuff kiakasztására...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60053
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
épp msnelek négy csajjak akik már smárolnak a webcambe....

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60054
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Kész lettem attól a csevegéstõl. :D

Az van, hogy megint bulibioritmusom van. Mert hogy a bulit egész nap kipihentem. Most meg itt a nagy semmittevéses aludninembírás...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60055
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
tisztára halmozom a kuturát,Beethovent hallgatok és Motzart csokit eszem...

holnap nekem nem jó....
de én mohácsi gyerek vagyok láttam már elégszer

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60056
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Szóval kb. 2 óra MSN agymenés alatt arra jutottunk, hogy:

Mohácsi Busókülönítmény vasárnap fél4kor Konzumparkoló.
Akiket kiválasztanak, telefonon kap értesítést elõtte.

Aktuális civil


#60057
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Akkor: ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60058
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Kokka: Lol... reggel 9 óta 20 percre léptem ki az elérhetõség világából és pont akkor jöttél? :D
De akkor már tudom, hogy mi volt az a pattogás... Tényleg pont rosszkor. ;)

Aktuális civil


#60059
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Asszem regisztráltam az MSN-re: fahely@freeemail.hu

NA

#60060
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
HÁ Szevasztok, parasztok!!

Jó volt a bulájj!!! Szarrá röhögtük magunkat itthon a gumikesztyûs képeken--nagyon állatok vagytok. Fõleg , ha tudtátok volna, hogy PIRRI a segggemben turkált elõtte vele.

+ én mennék MOHÁCSURA