Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59941
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

magooo,izibe küld át!!!

KissBröl van fönt esküvõs kép...
csini


hol?

#59942
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Nekem, ugye mint hivatásos lázadónak tetszik ez a H sztori/történet:D! Szal :DH! És ha a vigyorit és a H-t leírod egymás mellé, akkor DH lesz belõle! H!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59943
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Na ASAP le lehet akadni rólam. LOL/H.

#59944
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás

H (=hahotázás=LOL, elvégre Magyarok volnánk)


De azért monitort nézel, nem képernyõt...
Smst írsz, nem Rü-t...
Emailt olvasol, nem Villanylevelet...
Internetezel, nem Köztehálózol...
Giant bringád van, nem Óriás kerékpárod...

Lol. :D

Aktuális civil


#59945
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
magooo,izibe küld át!!!

KissBröl van fönt esküvõs kép...
csini

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59946
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Mozsimozsi: gerjedj gyorsan privátra! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59947
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hát engem nem köt le az ilyen. Inkább ragdoll májszter leszek... ;)

Az van haversrácok, hogy az embernek néha nincs hangulata megnézni egy film végét. Érdekes. Nekem ilyen volt. De akkor miért álltam neki?! Pfff... :D


H


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59948
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

http://www.virtually...our/index.html?
Jenna rajongóknak
nincs valahol crack hozzá?!?! :D


nekem ez már megvan pár hete és crackem is van hozzá, nagyon tuti kis játék :bananasex

#59949
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás

Hát a vezérlõregiszter nem rendes regiszter, mert nem tárolja az adatot, csak olvasni lehet. Biztos azzal volt a probléma... :D De akkor most újraolvasva, válaszolva, felfogva.

Tub: a csaj meg azért villantott elég sokat, mert utána járt, elõadást készített, blablabla... :D Én meg elõadtam. ;)


Gondoltam, csak poénosan félreértettem.(piszkos fantáziák az ELCO-ban, a MARISKOo csajaival) H (=hahotázás=LOL, elvégre Magyarok volnánk)

#59950
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hát a vezérlõregiszter nem rendes regiszter, mert nem tárolja az adatot, csak olvasni lehet. Biztos azzal volt a probléma... :D De akkor most újraolvasva, válaszolva, felfogva.

Tub: a csaj meg azért villantott elég sokat, mert utána járt, elõadást készített, blablabla... :D Én meg elõadtam. ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59951
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Engem is be akarnak hálózni oda--mire jó az? En talákozok így is elég emberrel!

#59952
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Ja veszek TUAREG-et , az is vw.


Bazdmeg. Már ezt is iwiw-nek olvasom. Még KisB is iwiw-vel támadott tegnap:D!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59953
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás

Tibur: nekem egy fullos carv léc, meg cipõ volt egy hétre 14. Nem tudom hányadszorra mész, de nem kell minnyá elit cucc... :D

Ez a kocsi meg jó, de nagyon drága baszki... Picit többért már Tourant veszel...



Ja ja 15 cipõvel 1ütt!!! 10éve nem síeltem, de elõtte elég sokat.
És mi az, hogy a csaj villantott elég sokat?!!HEHEHE

JA veszek TUAREG-et , az is vw.

#59954
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Kokka: privi ment, mert látom az MSNen olvasottak gyorsan átvándorolnak a processing unitodon.

Aktuális civil


#59955
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
FAHELY:
Akkor vegyél Tourant!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59956
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nézz vissza privit. mikor kifejtettem, hogy mi lesz az elnökünkkel... Ott van (direkt feketével) egy 4 pontba szedett lista. Na azok kellenek, de gyorsan. A többi kész van...


Most tartottam kiselõadást a párhouzamos portokról és az assembly-rõl. A dolog azért érdekes, mert egy csajjal kellett csinálnom, akit nem is ismerek(ismertem) és mivel nem ismertük egymást, nagyon nem is dolgoztunk össze. Namármost õ lány, tehát villantott elég sokmindent, én csak programot és felesben tartottuk az elõadást. Érdekes úgy magyarázni valamit, hogy akkor olvasod elõször és egy egész terem figyel rád... :D De egész jó lett. Kamuzás 5-ös! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59957
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás

És Zapnak leadtam a listát, hogy milyen papírok kellenek, amikkel én nem rendelkezem. Ennyi.


???

Gabesz: szarul, de gyûljünk olyan helyen, ahol van gép és akkor megoldjuk gyorsan...

Aktuális civil


#59958
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Tibur: nekem egy fullos carv léc, meg cipõ volt egy hétre 14. Nem tudom hányadszorra mész, de nem kell minnyá elit cucc... :D

Ez a kocsi meg jó, de nagyon drága baszki... Picit többért már Tourant veszel...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59959
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Ja 3milla8-ért lehet is!!

Elõre is kössz MOZSAF (ez olyan mint a MOSZAD)

#59960
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
FAHELY:
Ilyet kellett volna venned:http://www.hasznalta...creenwidth=1024
Ez is a Volkswagen-Konzern terméke!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.