Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59841
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
JÓNAPOT KÍVÁNOK!!!

Tegnap jó volt...jó ötletek, csak tényleg kell térkép, meg kimenni terepre fizikailag is.
Kicsit hasonlított a Brian életébõl a Júdea NÉPE/NEMZETI front gyûlésére. H H

Kezdek izgulni...

Ja jó ez a beszólás alannt!

#59842
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Meleget akarok!!!



hopp!!!!!:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#59843
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hahahaha... Látszott Zapon, hogy ideges... Tuti nem bírt magával. :D

Amúgy reggelt!

S: ment email az MSN-es címedre. Azt a dokumentumot légyszi nyomtasd ki és írd alá. Csak az aláírás a fontos, a többit csinálom. Aztán légyszi cipeld magaddal, mert valószínû, hogy munkaidõ alatt nem tudok eljutni érte. Thx!

Meleget akarok!!!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59844
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Zap:
Mivan? Kihívták a zsarukat? :D

Ja, amúgy percenként csinál képet a webcam...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59845
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
jh kíváncsi vagyok hogy mien LESSZ :D:D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59846
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Ja, érdekes ötletek gyûltek össze. Ilyenekrõl kéne valami emlékeztetõt gyártani, különben jól elfelejtjük... Meg legközelebb kell térkép is, és akkor egyértelmûbben lehet tervezni.

Ja, és van Torrente 3 ! :D

Sõt, most látom, hogy van valami játék is PS-re...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59847
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
LL: ;)

Na, gyûltünk, jó volt, vita, faszás, ötletek, mégfaszásabb, ... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59848
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

Az a baj, hogy minden boltnak megvannak a maga elõnyei. Én egyiket sem tudom mindenben a másik elé helyezni. Sõt a legrosszabb, hogy elég sok függ attól, hogy melyik boltos milyen hangulatban van. :D


ez szerintem is így van :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59849
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Megbeszélésre fel!!! :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59850
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hülye... H5N1-es volt...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59851
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
nah megvan a fék :D most jön a legnehezebb, 1 pár hétig csak nézegethetem a kerekemmel 1ütt...még jó,hogy nem tudom berakni a judyba az átütõs agy miatt,
mer biztos nem bírnám ki.

vaze reggel a buszmegállóban találtam 1 döglött madarat, vmi énekesmadár volt. de a fejét megnéztem és ennek nem volt vigyorgó Kokk feje:D

#59852
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
A régi szépidõkben mi is a kádban mostuk!!! H

Most meg vödör víz+ slag azt csááá.

NA CSÁÁTOK ---ZAP-nál

#59853
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
A héten nagy öröm érte paripámat: Shamtu samponnal mostam le a jármûvet a fürdõkádban. Most csillog-villog :) és nem korpásodik a bovdenje..

És végre az Avid matrica is felkerült a sisakomra :)

#59854
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts

Zsolo, Maxxis van még raktáron? Ha igen érdekelne 1-1, lásd mint Wuff esetében a paramétereket.:chin:

Most más lehetõség lesz. Akkor lehetett elõrendelni, most majd egy listából lehet választani rövidesen.

#59855
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

Én bringázgatok veled... :D Csináljunk videót! ;) De jövõ héten is szar idõ lesz, nem?!

Hát remélem ilyen havas idõ lesz, mert az jó.
Csinálhatunk videjót is, mert az is jó.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59856
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 posts
Üdv!

Zsolo, Maxxis van még raktáron? Ha igen érdekelne 1-1, lásd mint Wuff esetében a paramétereket.:chin:

Give me some iced-tea from long Island!


#59857
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
tudok majd este jönni ha 8kor még lesz valami:D
Shoshi,hová küldjem a képeket?neked vagy asszonknak?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59858
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts

Igen, ha aktuális, akkor kell még. Árat tudsz mondani?

Majd a Misi...

#59859
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts

Kokkk, Andrew Wolf néhány héten belül aktuális lesz a kormánycsapágy ügy. Kell még?


Igen, ha aktuális, akkor kell még. Árat tudsz mondani?

#59860
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Én bringázgatok veled... :D Csináljunk videót! ;) De jövõ héten is szar idõ lesz, nem?!

Ja és suliban vagyok ám. :D Bár nagyon elkéstem, de itt vagyok. Beértem az utolsó órára. Király...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D