Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59561
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Igen, tényleg jó lenne egy über kocsmázás, Fugger meghoztad a hangulatot:
http://unix.rulez.or..._party_0035.jpg
Jó lehetett, amikor valaki agyában megfogant, hogy ezek a kanapék odakerüljenek. :D

Tomi te meg ne ijesztegess, úgy oldottam fel az ékezetes betûket, meg a space-ket, hogy "hó legyél!" aztán láttam, hogy kajárol van szó. Huhh...

Aktuális civil


#59562
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Ez egy nagyon hasznos oldal! És szerencsére butapest nincs rajta, csak a menõ városok! :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59563
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 posts
Hello!

Unatkozó embereknek "jófej vagy" album!

http://unix.rulez.org/~calver/pictures/day_after_party/index.html

Give me some iced-tea from long Island!


#59564
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Úgy kocsmáznék 1-et, teljesen hiányzik a rendszeres JÁGERMÁJSZTER meg SÖR és hozzá a sok agymenés!!
Meg úgy síelnék még v.mi profibb felszereléssel, megtudtam 1et s mást a sí cuccokról--fasza ez a sportág, nem is tudom miért hagytam abba?!--talán mert a Mecseken sok a hó, meg a sípálya...

#59565
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Bringa miatt kár, de lagalább kicsit aktív pihentetek! ;)

Na lépek Villányba. Majd egyszer valmikor jövök...

Zap: nem válaszoltál MSN-en, úgyhogy majd találd ki, hogy 0,75-ös kell, vagy 2 lietres!?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59566
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Mettyú és FAHÉLY eltûntek?
Olyan kurva jó, hogy egy hét hús-vér élet után nem olvasható fájlokkal és feltöltési sebességgel kell szarakodnom... Kint a legtöbb bináris kód a bérletcsekk-kapuknál volt, amik a nagy havazásokkor nem mûködötek, és simán átlöktem rajtuk magam.
Úgy tûnik csak holnap lesznek képek, de ha marad ez a feltöltési sebesség, akkor csak hétvégére...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59567
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts

Enyém!

Fel tudod venni Gulyás Misivel a kapcsolatot?

Mi volt hétvégén?

http://dalmamag.hu/a...h-helyett-board

#59568
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Üdv a hazatért extrémharcosoknak!! Gratulálunk a droidvonalak külföldi fronton való gyengítéséért!

A mai nap felfedezése: a mangó egy elbaszott barack és olyan fûrészpor ize van, mintha egy fatelep padlóját nyalogatnád. Meg, hogy a Kokkot nem is bannolták. Csak meghekkelték. Vagy õ zárta ki magát. :D

Hajnalban felkeltem WCre, kinéztem az ablakon és olyan volt, mintha Szibériában lennénk. Süvített a szél, szakadt a hó vízszintesen...
Apropó, mikor megyünk egy jó kis éccakai túrára? És Szársomlyóra virágozni? És Püspöksztlászlóra?

Kokk: szerválj már egy Cabernet Sauvignont ha arra jársz lécci!

Aktuális civil


#59569
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Ezt buktam. :) De legyen AW-é, mert szállított nekem sokat. ;)

Zsolo: 2 napra leteleportálok Villányba. Remélem rendezõdtek már a dolgok és akor hazafelé hozom... Mi volt hétvégén?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59570
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Enyém!


(a klasszikus 'stip-stop' módszert alkalmazva :) )

#59571
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts
AW / Kokkk meccseljétek le kié legyen az elsõ csapágy.

#59572
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Kokk.. lé ment! csekk majd. Cheers

#59573
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Az van, hogy kéne írni valami nyelvtani értelmezõt, de fáradt vagyok és nem is értem és már mennék borozni. De most kiment a tanár... El is léptem haza... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59574
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Üdv itthon világ csavargói!

Nem tudom miért is jöttem ide be erre a munkahelyre, mert nincs itt most szinte senki se. Meg azt se tudom mit csináljak, ezért aztán nemm is csinálok semmit se.

Milyen jó is volt múlt héten, akkor legalább tudtam, hogy nem is kell semmit se csinálnom, és nem is csináltam semmit se. Ja, hogy ez most majdnem ugyanaz?
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59575
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Héjj MOZSAFSIK , tuddsz már törökül?! Ücmütükcki türkückisztlüm. Vag y görögül: asafapopulosz kinofanopuliszisszossz? HEheheheh

#59576
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Hello Mindenki!!!

Sajna reggel nem a havas hegy látványa fogatt ,némi napsütéssel!!Ha ha ha!!
De itthon vagyunk,és király,kegyetlen jó volt ez a kis túra!!!
Tíbor volt a legnagyobb söffõr,a Ninja a nagy bourd király!!

Akarok még sok ilyett!!!
:bananadan

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#59577
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Hahó szevasztok itthoniak, !!!

Jól beszél a SHOSHH !! Keggyetlen jó volt, ezt rendszeresíteni kellene (nem a síléctörést) mert nekem az is volt--HEHEHE.
És deszar újra itt bennt rohadni 1000 olvasattlan levél stb.

És hiánycikk a kerékpároddzáss... nagyon

És boldog névévet/nõnapot az Illdikónak és a többi leányzónak !

#59578
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Jajj! Azt el is felejtettem, hogy amnikor hazaértünk Vikihez tegnap, várta egy halom levél, és közte a Dirt magazin aktuális száma! Jeeee! Nagyon örültünk, mert nem kaptunk értesítést, hogy õ is nyert! És kurrva jó kis újság! Van benne hatoldalas (vagy mennyi) Gracia riport!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59579
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Hella Skaccerok!

Remélem mindneki rendben van! Zapat gyorsan tájékoztatott a választási plakátokról, most meg Kokka, hogy nem írhat... Nincs kedvem egyelõre visszaolvasni, meg annyira pörgök, hogy ki akarom használni!

Délután feltolom a képeket, mert az irodában hagytam az újraírható és lemezetekt, és majd kajaidõben kiírom õket.

Lényeg a lényeg: 6 napból 4-et csúsztunk, a többin vihar, 3,5 méter hó, sok lezárt pálya lavinák miatt, de három napon szikrázó napsütés.... és gyönyörû hegyek, bármerre néztünk... KIbaszott jókat kajáltunk, folyamat röhögtem, nagyon jó társaság és nagyon élveztük. Most meg pörgök ezerrel és akarok még csúszni, lehetne egy kis Maribor még...

Márió:
Mikor nézhetjük meg a kanapédat? Valamikor találkozzunk! Kedvesemnek sztem négy óra után jó!

Szép napot mindenkinek, majd még mesélés, most belevetem magam az elmaradt melókba!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59580
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Reggelt!

Újra itt! ;) Még jó is, hogy nem tudtam pofázni, mert tegnap elküldtem volna mindenkit a p****ba. :D Na, valszeg 2-3 napra kiteleportálok Villányba, szal nem tudom mikor, mit, hogy, de majd valami.

Szép napot mindenkinek!

És üdv az idegenlégiósknak. Shoshi rendesen odavan... Faszás lehetett, mert nagyon pörög...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D