Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59421
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

háj.
hogy milyet vettem, hát egy ugyanilyet !! márkahû lettem. egy Z1 FR1 nagyon csábított, de aztán mégiscsak drágállottam a dolgot.


és boltban vetted vagy rendelted valahonnan? csak mert én már január óta várok telóra és semmi nem volt eddig, sõt elõször úgy volt, hogy pike is csak júniusban lesz, akkor vettem volna vmi marzot, de az is csak április közepén lett volna. Pedálból végig telefonáltuk az összes nagykert, hogy nincs e vmi átütõs telójuk tavalyról, de csak juniorT volt. már majdnem kimentünk Ausztriába amikor telefonáltak, hogy hoztak pike-ot.

#59422
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
Dnl: pedig most már tuti, hogy pike lesz, hétfõn jön meg. nem hiszem, hogy gond lesz vele, erõs villa az csak egyszer a bikk makk-ban volt egy törött pike és azóta mindenki azt mondja, hogy törik. van rá 2 év garancia. a becsúszója ugyan az mint a boxxeré. meg szerintem ami külföldön enduro, az Mecseken DH vagy könnyû FR.

Amúgy Gee Atheron is pike-al ugrik ezen a videon és kerék, kormány, váz fittyedt, de a villa nem, csak az itt nem látszik de nekem Tomy mutatta fényképen, de nem találom a linkjét.

Gee Atherton féle halálugrás videón



#59423
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 posts

milyen villát rendeltél ami most jött meg és honnan??

háj.
hogy milyet vettem, hát egy ugyanilyet !! márkahû lettem. egy Z1 FR1 nagyon csábított, de aztán mégiscsak drágállottam a dolgot. Nemá fos pájkot vegyél, az enduró, nem?
itt vagyok pécsen, csörögj ha meg szeretnéd nézni 70-2023-089.

#59424
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Ja, mink kb. 8fele érünk csak oda, de inkább 8 után mint elõtt...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59425
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Na, party time! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59426
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
oksa biznisz megtárgyalva!!

most remélem sikeül egy jó boltot csinálnom,akkor amig Gabesz nincs itthon átvehetem a megtisztelõ kalmác címet?!!? :D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59427
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Ja adapterem még nincs, a Pedálba sincs már olyan :(
Szóval megköszönném, én meg viszek neked garancia papírokat ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59428
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
hehe

na meglett már az adaptered!?mert ha nem akkor elhozom azt ami van nekem

hát ezt a redõnyt megnézem amjd ha kicsit jobb idõ lessz mert ki kell mászni az ablakba hozzá,most meg még zimankó van!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59429
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Nekem egyszer úgy leszakadt a redõnyöm, hogy mint valami falevél szépen levitorlázott. Csak kicsit gyorsabban :D
Aztán visszaszereltem. De nekünk meg van ilyen falba épített doboza, ahol lehet szerelni. Csak az meg hõhidat képez, és ettõl fos.
De szakvéleményt szívesen mondok bármirõl, és bármilyen távolságból, elegendõ sor után ;)

Ja és igen RS Metro az valami trekking villa volt régen, ha jól mennek az elektromos impulzusok az agyamban...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59430
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
nah majd a fékbetét kormánycsapágy ill a fogsor után,mikor már nem tudok mit kezdeni akkor cserélema váltást addigra ugyis kidölgik és jó lesz az ujászületó cc vázra.

RS Metro villát ti ismeritek!?

igen ugy értettem hogy remekül illik bele!

leszakadt a redõnyöm...
valaki szerelt már iylent!?
az a gáz hogy a fel-le eresztõ zsinór szakdt el és azt a rész enm lehet bontani,mivel a falban van benne sux

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59431
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

nagyon gondolkodom a sramosításon kicsit talán igénytelenebb mint a S


szerintem a sram sokkal jobb, nekem még semmi gondom nem volt vele (na kivéve ezt a tegnapi kijelzõ gondot), régen 9.0 volt, ami eltörött de az még a mûanyag volt (bocsánat: termoplasztik), de az is bírt másfél évet. az 1:1 bovdenhúzás is sokkal jobb, még a legnagyobb retekben is simán vált,és nincs az a buzi bovdenkunkorodás a hátsóváltóba, így a bovden is hosszabb életû. ez a pöckölõs váltókar meg nagyon zsír, mind két kart a hüvelykullyammal kell kapcsolni.

#59432
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Ja, igaz is, te már csak tudod ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59433
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts

Gondolom felveszi majd a segélyt ...


Járadék, kérlek, járadék... Álláskeresõi járadék.

Aktuális civil


#59434
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Gondolom felveszi majd a segélyt, és kéreget a széplányoktól kis aprót, hátha meghívják ebédre szobára :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59435
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
A Mettyú egy ki$$$$ott rehab pöcsmadár per pillanat! És nem mondott fel, köszönöm a kérdést! Ellenben te Shoshi most mihez is kezdesz?


#59436
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Nekem olyan érzésem van, mintha este lenne és kéne menni partyzni.

Hétfõn lesz csak kocsim. Szóval élljen az alkoholizmus!

Kéne inni kávét.

Voltam a Pedálban újságért. Van ott egy fekete Stinky. Szép. Csak azt valószínû nehezebb lenne feltekerni a Nagy-Tubesre, hogy kifaralhassam a radar helyét...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59437
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
értelmezve: nem, pont belepasszoló..

Aktuális civil


#59438
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Mi az hogy "nem pont belepasszoló"--mekkora a hézag(0.1-0.2mm?)
A Mangalicazsírtol való igaz, hogy forgolódik--le kell ronggyal törölni 1 kicsit!(vékony zsírfilm maradjon)

Nektek nincs olyan érzés mintha Szerda v. Csüt. lenne?
Nekem igen...és tökre örülök amikor ráeszmélek, hogy Péntek van(ma már 3.-szor)

#59439
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
nem pont belepasszolo
de az lehet a baj hogy kis zsért nyomtam bele hogy ne rohadjon össze aztán most ezen forog...
de igy meghúzva nem,csak nem akartam megténpi

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59440
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
JAJJAA a nyeregcsõnek passzolnia kell mint a fa*c&@&-k a pi&@#-ba!!!különben nagyon nem jó