Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#50081
Posted 2007. April 04. - 22:30
LL:nézelõdj neten hogy a pécsi boltok mit árulnak.De Csaszinál speci meg spy van asszem és szerintem azok drágák,bár a spy még nem biztos...
Pedálban van rudy,Kisbééknél meg vegyesen,de talán van valami régebbi modell,az könyen lehet h jó áron van!
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#50082
Posted 2007. April 04. - 22:13
napszemcsit hol érdemes nézni
max 10ehuf értékhatárig.. elsõsorban bringára.
Csasziéknál úgy rémlik korrekt választék van, más ötlet?
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#50083
Posted 2007. April 04. - 21:59
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#50084
Posted 2007. April 04. - 21:04
dongós tulaj anyum munkatársa...
valami kedvezményt kaphatnánk szerintem...
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#50085
Posted 2007. April 04. - 20:27
Ja és emberi idõben vagy otthon, de szólni mintha elfelejtettél volna!
Na, dongo lezsírozva. Pénteken semmilyen kifogást nem fogadok el! Szééétcsúúúszás lesz!!!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#50086
Posted 2007. April 04. - 19:42
csak egy fölsõvel elszámoltam magam....
de gáz mert odafelé is pofa szél volt meg visza felé is...
este bázir bazdmeg...
Atttus,a nem jó fox kicsivel kiló fölöt lenne
többit várom..
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#50087
Posted 2007. April 04. - 18:11
Szerintem meg 9en buzikáim!
De furcsa emberi idõben itthon lenni!
#50088
Posted 2007. April 04. - 17:59
Tegnap, tegnapelõtt mindenfélét csináltam, de szabadságon voltam.
Fõzés, fogászat, fodrász, kutyadoki, kutyafuttató. Bele se merek gondolni, hogy ha még dolgoznom is kellett volna, akkor mennyire kifingok.
Ma meg dolgozok, mint valami hülye. Ebbe is, abba is belekapok, aztán a leginkább én csodálkozok, hogy még haladok is... És a héten asszem nem nagyon lesz megállás.
Ja, és megígérem, hogy hamarosan felrakom majd a képeket Gabesz név-, meg szülinapjáról!
#50089
Posted 2007. April 04. - 17:40
Kicsit elaludtam és most nem tudom, hogy menjek-e még ugrálni. Lenne ekdvem, de már kicsit késõ van és azért nem süt 7 ágra a nap...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#50090
Posted 2007. April 04. - 17:11
Jah, a másik felét meg eladták oltott mésznek. Azon az ocsmány nyugati oldalon biztosan nem nõtt egyetlen ritka délvidéki növény sem, mert azok nem szeretik a napot... Kibaszott szabályok. NEM LEHET!
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#50091
Posted 2007. April 04. - 16:24
#50092
Posted 2007. April 04. - 15:39
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#50093
Posted 2007. April 04. - 15:23
Igen õ(k). Szólni is akartam, hogy hajrá...Gondolom Rocsi(ék).
Zsolonak még nincs idei Dirtje és kezd kicsit frusztrált lenniRendesek ezek a Dirtnél. Küldenek új cuccost, hogy én is menõ lehessek, ne csak a Tomy és a Zsolo.
#50094
Posted 2007. April 04. - 15:13
Rendesek ezek a Dirtnél. Küldenek új cuccost, hogy én is menõ lehessek, ne csak a Tomy és a Zsolo.
Nagyon jót csapattunk. Bár kissé elfilozofálgattuk a második elejét, így a szimpla "letépem a kormányt" feeling mellé párosult egy kis gondolkodás, amit elfojtottunk egy doboz sörrel...
Mária:
Eccer, szólj, ha otthon vagy. Téleg érdekel a sisak.
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#50095
Posted 2007. April 04. - 14:04
kérjünk engedélyt a hegyre--v.kinek van fingja hogyan, honnan?
Mi ez a 3 DHI versön Pécsett? 05.05-6; 07.21-22; és 09. 01-2. he?
#50096
Posted 2007. April 04. - 13:24
Valakinek nincs kedve Szellembe menni? Mostantól bármikor jó...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#50097
Posted 2007. April 04. - 12:16
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#50098
Posted 2007. April 04. - 10:11
http://www.porkolt.c...esleg-7732.html
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#50099
Posted 2007. April 04. - 10:09
#50100
Posted 2007. April 04. - 09:42
Szerencsére hasonlóképp sötét volt, mint a gazdája és nem jött.
Hétfõ meg érdekes lehet nekünk is. Azaz kirándulni tuti megyünk. Ha nem lesz ride a Papukba, akkor egyebassza, a Szársomlyó is jó lesz. Kérjünk engedélyt.
Aktuális civil

Sign In
Create Account

Back to top





