az hogy ge----i jó volt bringázni,az egy szerény kifejezés!!!!
Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#47401
Posted 2007. September 14. - 15:49
az hogy ge----i jó volt bringázni,az egy szerény kifejezés!!!!
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#47403
Posted 2007. September 14. - 14:04
Viszont a hétvégén MecsekRally. De inkább bringázás szombaton! Vagy együtt a kettõ.
Aktuális civil
#47404
Posted 2007. September 14. - 13:48
Na Márió boldogot.
Tegnap nem jutottam nagyon nethez, de hívtalak, hogy beleordítsam a füledbe, de nem kellett.
Mindenkinek elõre és utána is boldogot. Mér mindenkit januárban basztak össze? Mi volt akkor?:D
....áramszünet
Te hogyhogy nem join the MARIBOR invaders team?
#47405
Posted 2007. September 14. - 13:35
Tegnap nem jutottam nagyon nethez, de hívtalak, hogy beleordítsam a füledbe, de nem kellett.
Mindenkinek elõre és utána is boldogot. Mér mindenkit januárban basztak össze? Mi volt akkor?
Aktuális civil
#47406
Posted 2007. September 14. - 11:24
El sm hiszom hogy leírom,elmentem bringázni!!!!!!!!!!!!
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#47407
Posted 2007. September 14. - 09:30
#47408
Posted 2007. September 14. - 09:29
Jó boldogot, túró helyet rumos tortát egyé!
#47409
Posted 2007. September 14. - 09:18
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#47410
Posted 2007. September 14. - 08:32
küszi gescik!!!
sallalllaa én hívtalak kétsze,meg esemset íis írtam..
ost kihez mgyk vagy,valai...http://images.iwiw.n...1188771775221de aranos...
mst emesenelünk,hogy szombat vidámpark:D
ksözi a köszöntés,t,megykmert ávrnak,meg holnap vagy am én nyitok regel
...szééép, ügyes:-) REGGELT!
Ünnepeljetek! Én csak 1 síma túrótortát kértem, de NEM lehet túrót KAPNI!! Csak az összes odavezetõ terméket(yoghurt, orda, aludtej, féligtúrószerû v.mi)
Tekerjetek!!
#47411
Posted 2007. September 14. - 01:13
sallalllaa én hívtalak kétsze,meg esemset íis írtam..
ost kihez mgyk vagy,valai...http://images.iwiw.n...7_1188771775221 de aranos...
mst emesenelünk,hogy szombat vidámpark:D
ksözi a köszöntés,t,megykmert ávrnak,meg holnap vagy am én nyitok regel
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#47412
Posted 2007. September 13. - 23:52
#47413
Posted 2007. September 13. - 23:45
Minden mást tagadok
Thez tényleg itt van. A geci. Meglepõdtem bázz.
#47414
Posted 2007. September 13. - 21:17
köszi neki
Thez meg szecsó hogy Õ is ott van...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#47415
Posted 2007. September 13. - 18:42
ma van a Kispál? aa...
ma pedig már nem megyek sehova. elfáradtam, bepunnyadok.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#47416
Posted 2007. September 13. - 18:15
Ha nem kapok Fox 36 Van RC2-t, akkor valami ilyesmi hátizsákot kérek szülinapra!
DE DÚÚRVA--ezt pont NEKED találták fel: BOZÓTVÁGÓ, SÖR, FÉNYKÉPEZÕ!!!!--ezeket szoktad te kulturálni:-)
#47417
Posted 2007. September 13. - 16:41
#47418
Posted 2007. September 13. - 16:29
#47419
Posted 2007. September 13. - 15:25
Súlyosan megsérült egy elcsúszott biciklis
Hogy mi az érdekes benne? Hát a kommentekben megírják...
Ha nem kapok Fox 36 Van RC2-t, akkor valami ilyesmi hátizsákot kérek szülinapra!
#47420
Posted 2007. September 13. - 13:44
ebájkon van talán rugó....
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!

Sign In
Create Account

Back to top





