Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

RST ( Rapid Suspension Technology)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
226 hozzászólás a témában

#1
Week

Week

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Helló.
Egy kérdés... Rst space free telóba bele lehet építeni egy space jump belsejét?
Tudtommal a méret ugyan, meg a free változat is ugyan az csak más van benne és nem olajos hanem sima.../de lehet hülyeséget beszélek..../
"- Jah szeretek tekerni... - Én is, de bringázni is..."

#2
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
elasztomert en nem talaltam anno.de vettem par magas szimeringet kiszedtem a rigot beloluk egy egymasra pakoltam azota mukodik es nem utottem meg le.

nem kotekedes en sem irok helyesen de a nem e kifelyezest inkabb hanyagold.
ajanlom a : nem lehetseges e osszetetelt.

#3
Week

Week

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Köszönöm a választ, sokat segítettél. Szerzek valahonnan ilyen elasztomert és megpróbálom azzal. Még esetleg az érdekelne hogy valaki nem e tud ajánlani valami rugót. (70kg vagyok kb és a rugó max 3cm széles és 30cm hosszúságú) Esetleg ha valaki tudna valamit aminek a rugója jó lenne az írja le pls. Addig még kísérletezgetek. Köszönöm elõre is.

#4
Gege911

Gege911

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Hali

Mivel nincsen benne semmi csillapítás így lefelé is meg visszafelé is koppanni fog :S Elvileg h a rúgókba raksz elasztomert akkor oda felé nem fog koppanni, plusz a nyomórúd "negatív" oldalára raksz egy egy kemény, de kicsi rugót akkor visszafelé sem fog koppanni.

Rugókkal meg játszanod kell, h mi lesz jó a te súlyodhoz.
Feltöltött kép

A felsõ nyomórúdat kell leutánoznod.

#5
Week

Week

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Helló.
Lenne egy olyan problémám hogy kaptam ajándékba egy használt space free teleszkópot. Gondoltam kipróbálom hogy milyen és azt vettem észre rajta az elején hogy lekoppan. Szétszedtem hogy megnézzem mi lehet a probléma és akkor vettem észre hogy csak a bal oldalában (tárcsa felõli részen) van csak rúgó. Ráadásul 3db rövidebb egymásra rakva. Azóta próbálkozok többféle lehetõséggel hogy hogy lehetne megcsinálni de nem tudok mit kitalálni. Már próbáltam simson puha rúgót tenni az egyik oldalra ugy hogy a másikon marad a 3db, de igy meg nagyon kemény lett és alig rugózik. Másik problémám vele hogy amikor felrántom a kerékpár elejét akkor egy nagyot csattan a teleszkóp.

Abban kérnék segítséget hogy valaki nem e tudja hogy gyárilag miképpen volt ez összerakva, vagy hogy esetleg milyen rugó volna a legjobb hozzá.

Ha valaki tudna valami megoldást az írja már le nekem pls.

Elõre is köszönöm.

#6
kewa

kewa

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok. Egy kis segitséget kérnék.... szeretnék venni egy kerékpárt, s abban van egy teló, egy RST Deuce Coil 1.5 villa (100mm). Nos ez a villa az RST által kiadott 2008-2012 közötti katalógusokban nem szerepel. Ha tudna valaki tudna pontos mûködési felépitési leirást nagyon megköszönném.

Üdv kewa..

#7
Dave69

Dave69

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
ok, köszi

#8
Dave69

Dave69

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
azért köszi!

#9
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
mivel nagyker ezért nem te kommunikálsz velük. a feltüntetett boltok közül menj be a legközelebbibe, hogy ez kell és õk majd megérdeklõdik, hogy tud-e szerezni a forgalmazó nagyker.

#10
Dave69

Dave69

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
igen, de nincs kontakt. nem tudok senkinek írni... most hivogassam fel az összes üzletet?

#11
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

sziasztok, "kipukkadt" az olajpatronom a RST launchomban, és nem tudom ki a fõ RST szerviz. Vagy ha meg tudjátok mondani, honnan tudok beszerezni, akkor én kicserélem, de sehol nem lehet kapni.

valaki, valami ötlet? köszi elõre is!


Szerintem õk: Termékek - Lánchálózat

#12
Dave69

Dave69

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
sziasztok, "kipukkadt" az olajpatronom a RST launchomban, és nem tudom ki a fõ RST szerviz. Vagy ha meg tudjátok mondani, honnan tudok beszerezni, akkor én kicserélem, de sehol nem lehet kapni.

valaki, valami ötlet? köszi elõre is!

#13
czmate

czmate

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy honnan tudnék RST telóhoz féktüskét szerezni?

#14
placebo

placebo

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok,tudna valaki 2006os RST omega sl teleszkóp zárt olajpatronjáról robbantott abrát,vagy a push-lock rendszerrõl/tudom hogy nem bontható a patron!!!/

#15
Ba Lee

Ba Lee

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Fú nekem Löncsöm van de már nagyon szabadulnék tõle :( Freeride-os vagyok és egyáltalán nem felel meg a mozgása,és a mérete se(100mm)
Pár hete a nyakát is elgörbítettem de pénz hiány miatt inkább vissza egyenesítettem.Arról nem beszélve milyen igénytelenül van kialakítva.Ez a teló tényleg csak ilyen munkába járóknak,vagy annak való aki néha-néha ül bringára.
Feltöltött kép
Get out,and Freeride!:mad:

#16
kropacsek

kropacsek

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!

Abban tudnátok segíteni, hogy hol lehet kapni rst first telót és mennyiért? Köszi, K

#17
nicecleanpot

nicecleanpot

    vendég

  • fórumtag
  • 158 hozzászólás
sziasztok.
olcón hozzájutottam egy RST GILA AET telóhoz, menetes 1 1/8 os a villaszár és a tulaj azt mondta, hogy nem cserélhetõ. gondoltam nem baj, lehet kapni menmetes kormánycsapit. és bár lehet ugyan, a választék kicsi, meg inkább a-heades kéne. megjött a postán a cucc és nézem, hogy a villaszár, ahol a vállba megy, fogja két imbuszos csavar. ezeket kicsavartam, de kihúzni nem tudtam, csak forgatni a szárat, gondolom eszközzel szét kell kicsit feszíteni, hogy kijöjjön. kérdésem, ha ilyen csavaros apparátussal rendelkezik és szétcsavarozva elforog, akkor azt szét is lehet szedni, nem csak szopatásból csinálták ilyenre? ha meg cserélhetõ, akkor egy ilyennel (legfelsõ):

RST Cr-Mo villanyak (Villa | Teleszkóp alk. | Villanyak) | Kerékpár Webshop

át lehet alakítani a-headesre - ugye?
kérdésem lenne még, hogy van e valami tapasztalat ilyen telóval, nem találok típus számot rajta, az amit írtam, meg az egyik csavar +/- irányba állítható, a másikon meg egy air felirat van, és ha jól érzem olaj lötyög benne. nem extrém felhasználásra akarom, csak kicsit belekóstolni a terepbe.

#18
ricsitunning

ricsitunning

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Van valakinek pozitív vagy akár negatív tapasztalata az RST Space Free dirt telóval kapcsolatban?


üdv jó masszív teleszkóp én is most vettem meg már a 3. at..
ebbõl 1 et eltörtem,1 meg bringával együtt elloptak...
nekem azért tört el mert áthegesztetem a nyakcsövét alura..
nem jött be... nem ajánlom senkinek...
ha sikerül kikapni egy jó darabot akkor vedd meg nyugodtan
de gyárilag ez "merev villa" de tuning után monstrum alacsony sújal
1 rugót kell venni bele meg pár lukat fúrni és onnantól kezdve van egy 1,9kg os monstrumod...
az enyim az 1,9kg fox rugó fox persely most már csak a szimeringel vagyok szarban de egy ismerõs mondta hogy valamelyik fox nak belemegy...
ha eselteg valaki tud 36x46 os szimeringet az szóljon:D pls:D
jó vétel ha megcsinálod akkor 3 évig hozzá sem nyúlsz és akkor is csak pucc+olaj

#19
Gecse Richárd

Gecse Richárd

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Hello.
Azt szeretném kérdezni, hogy Marzocchi Dirt Jumper nyomórudait bele lehet-e rakni egy Launch-ba.
Elõre is köszönöm.

#20
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
RST vogue air-rol van vkinek tapasztalata:

Bike24 - RST Vogue Air RL Trekking Suspension Fork black