Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#1321
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Másik topicba írt bejegyzésedbõl arra emlékszem, hogy Chrome-ot használsz, ott nem tudom, hogyan. A Firefox alatt pl.: az ad-block pluginnal oldható meg.

Köszi. Firefox alatt most minden rendesen fut így, hogy letiltottam, de a chrome-on még dolgoznom kell, mert egyelõre csak a reklámokat tudtam blokkolni.
Egyébként valami kártevõre gyanakszom, mert eddig ilyen gondjaim nem voltak, aztán múlt héten kiírta az ESET SS, hogy nem tudja betölteni a tûzfal konfigurációját és azóta jelentkeznek a prolémák. Felraktam a Pandát, az talált egy trójait és kiírtotta, de azóta sem jó minden, de a tûzfal elméletileg legalább mûködik.


A sebesség mindent megold.

 


#1322
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Másik topicba írt bejegyzésedbõl arra emlékszem, hogy Chrome-ot használsz, ott nem tudom, hogyan. A Firefox alatt pl.: az ad-block pluginnal oldható meg.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1323
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Mert nem tiltottad le a google-analytics oldalakat. Szerintem.

Ezt hol lehet letiltani?


A sebesség mindent megold.

 


#1324
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Mert nem tiltottad le a google-analytics oldalakat. Szerintem.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1325
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Miért vár a gépem rengeteg oldalnál a google-analytics-re?


A sebesség mindent megold.

 


#1326
RoDaNi

RoDaNi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
Sziasztok, help needed.

Alany: Lenovo IdeaPad G560A
op: win7 64 bit
jelenség: kikapcsolásnál, miután rendben leáll a gép a kijelzõ háttérvilágítása nem kapcsol ki....
találkozott valaki már hasonlóval ?

Egy nap 24 óra, egy tálcán 24 sör...EZ NEM LEHET VÉLETLEN!


#1327
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
a notepad nem is ingyenes .p

#1328
apr

apr

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 567 hozzászólás
Notepad, vagy fejlettebb szövegszerkesztõ :)

Lehet, hogy jobban jársz ha az oldalt egy cms-re építed. Drupal, joomla stb.

#1329
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Mi van jó ingyenes html szerkesztõ? Alap dolgokat tudjon: az oldal motorja/kerete készen van, csak az includeolt html oldalakat kéne tudni a megrendelõnek megszerkeszteni magának. (Szövegtörst, esetleg egy képet berakni mellé) Ilyen szövegszerkesztõ exportok használhatatlanok.
Köszi elõre is!

Aktuális civil


#1330
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

firefoxhoz screengrab
keress rá ;)
okos, gyors, egyszerû


köszönöm jól szuperál.

#1331
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
firefoxhoz screengrab
keress rá ;)
okos, gyors, egyszerû

#1332
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
egy gyors kérdés: hogyan lehet egy honlapot lefényképezni úgy h azok a részek is látszanak amik a görgetõsávon kívülre esnek? van rá program valami printszkríín plugin böngészõhöz? vagy darabonként illesztgetik össze? uf.

#1333
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
El lehet dönteni egy flac fájlról azt, hogy az valóban az eredeti tömörített változata, vagy csak egy mp3-wav-flac konverzión átment cucc?
Vájt fülûeknek nem gond, meg ha megvan az eredeti is, akkor bárki észreveszi a különbséget, de azért jobb lenne valamiféle szoftveres teszt.
Persze az mp3-wav-flac konverziónak nem sok értelme van, de olvastam már olyanról, hogy így szerették volna "kelendõbbé" tenni a megosztott állományokat.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1334
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
exxpert: Itt van például egy megfelelõ típus. Persze ne ezt vedd, de a leírásból kiderül, hogy ez a töltõ 19V-on, 4,74 A-t ad le, a csatlakozójának 5,5 mm a külsõ és 2,5 mm a belsõ átmérõje.
Ezek alapján pl. itt, vagy itt tudnak neked segíteni. A laptop adatlapja szerint a gyári töltõ 19V/3,95A teljesítményû, minimum ekkorát kell venned.

kela: szerintem a 32 és a 64 bit-es változat az két külön rendszer, nem lehet csak úgy down- vagy upgrade-elni...elég nehezen tudom elképzelni, hogy ilyesmi elõforduljon (de majd a kockábbak megmondják)

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1335
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

A töltõ, vagy a notebook típusszáma alapján keress rá (vagy áruld el). Én Dell-hez kaptam teljesen korrekt áron utángyártottat (szintén a vezeték volt eltörve).
Ha ezek alapján nincs, akkor még mindig ott a lehetõség, hogy univerzális töltõt veszel, amelyeknél egyrészt lehet a feszültséget módosítani (ez rajta kell, hogy legyen), másrészt cserélhetõ a gépbe menõ csatlakozó.


A típus: toshiba satellite L40-14F.
Köszönöm a segítséget.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#1336
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Létezhet, hogy a windows 7-em 32 bitesként indult el? ( 64 bitesként ment eddig mindig)

#1337
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
A töltõ, vagy a notebook típusszáma alapján keress rá (vagy áruld el). Én Dell-hez kaptam teljesen korrekt áron utángyártottat (szintén a vezeték volt eltörve).
Ha ezek alapján nincs, akkor még mindig ott a lehetõség, hogy univerzális töltõt veszel, amelyeknél egyrészt lehet a feszültséget módosítani (ez rajta kell, hogy legyen), másrészt cserélhetõ a gépbe menõ csatlakozó.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1338
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Uraim! Adott egy Toshiba notebook töltõ, aminek úgy néz ki, hogy megszakadt a vezetéke, mert csak mozgatáskor tölt. Ilyenkor lehet hozzá venni valami utángyártott töltõt is? Ha igen, tudtok nekem ajánlani valamit?

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#1339
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Oks, akkor errõl lemondtam. Köszönöm az okítást...
Heroes 5-el kárpótolom magam a nyár hátralévõ részében :D

Másik kérdés mely számomra még kérdés, gondolom nektek triviális baromság:
Tudjuk, hogy Apple gépre Mac mellé rámegy a Windows is...ez fordítva miért nem játszik?
Tehát egy nem Apple gépre miért nincs Mac a Windows mellé?


hackelve van :) olyan pct kell osszeallitani, amihez vannak macdrvek.

#1340
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Oks, akkor errõl lemondtam. Köszönöm az okítást...
Heroes 5-el kárpótolom magam a nyár hátralévõ részében :D

Másik kérdés mely számomra még kérdés, gondolom nektek triviális baromság:
Tudjuk, hogy Apple gépre Mac mellé rámegy a Windows is...ez fordítva miért nem játszik?
Tehát egy nem Apple gépre miért nincs Mac a Windows mellé?