Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#1021
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ami Wireless Router néven fut, az mind jó arra, hogy vezetékes netbõl vezeték nélkülit csináljon.:)

#1022
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
@DaveRider
Ez pl. jó lehet erre?
D-LINK DIR-600

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#1023
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Igen azóta kicsit elmélyedtem a dologban és valóban vennem kell egy router-t. De 8e Ft körül megvan az is. Köszi szépen!

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#1024
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
DannyL81: lehetséges az adott gép netjének a megosztása egy másik géppel - de erre a LAN-on is 2 hálókártya kell+némi konfig. wifin is tuti kell 2 külön rádiós eszköz, hiszen nem tud egyszerre adni és venni is ugyanaz a cucc...(+ezeknek elég kis teljesítménye van)..nekem a mobilom tudja megosztani a 3G-s mobilnetet WiFi-n, de ez ugye 2 külön rádiós eszköz - eszi is az akksit, mint állat.

de ha csak erre kell, akkor vegyél egy olcsó routert, kösd abba bele a netet, meg egy LAN-kábellel a géped, és akkor máris van wifid. (igaz az drágább mint $5, de garantáltan mûködik sokáig.)

#1025
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Charon:

Hálózati lejátszók Wi-Fi-vel - PROHARDVER! Házimozi / Hálózat / Multimédia teszt



Kösz, ezzel próbálkoztam.

#1026
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Tam (ha olvasod): CoD Black Ops Win7 64bit és GTX460 combo esetén bug miatt (is) lehet lassú, várhatóan jövõ héten az update 4-ben érkezik a javítás, eddig csak a CPU terheléseket javították.


okes, remenykedem. nem is jatszok vele azota. :P
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1027
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Sziasztok!

Lenne egy wifi-s kérdésem.
Ez a cucc alkalmas arra, hogy ha bedugom a PC-mbe, akkor a PC-m netjét tudjam használni a mobilomon wifi-ként?

Vagy ez csak wifi vevõ?
USB Wireless 54Mbps WIFI 802.11G LAN Adapter - eBay (item 180525562559 end time Dec-22-10 17:00:14 PST)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#1028
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Tam (ha olvasod): CoD Black Ops Win7 64bit és GTX460 combo esetén bug miatt (is) lehet lassú, várhatóan jövõ héten az update 4-ben érkezik a javítás, eddig csak a CPU terheléseket javították.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1029
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Charon:

Hálózati lejátszók Wi-Fi-vel - PROHARDVER! Házimozi / Hálózat / Multimédia teszt

#1030
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudnám megváltoztatni azt a programot amibe letölti a gépem a szöveges fájlokat?
jelenleg a paint-be menti és egybõl ahogy elkezdi menteni azt írja ki hogy a paint nem tudja megnyitni ezeket a fájlokat..

Vezérlõpult-mappa beállításai-fájltípusok

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1031
AkPi

AkPi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudnám megváltoztatni azt a programot amibe letölti a gépem a szöveges fájlokat?
jelenleg a paint-be menti és egybõl ahogy elkezdi menteni azt írja ki hogy a paint nem tudja megnyitni ezeket a fájlokat..
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani. "

#1032
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás
Pár hete elkezdtem nosztalgiából játszani a GTA Vice cityvel, már csak pár küldi volt hátra, most meg nem nyitja meg a mentésemet:confused: Van olyan progi amivel vissza lehet állítani egy fájlt pár órával ezelõttire?

#1033
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Van valami program arra, hogy a (viszonylag öreg) számítógépen tesztelni tudjam, hogy milyen bitrátáig képes mondjuk 720-as HD videókat lejátszani?

A klasszikus megoldást, tesztvideók kipróbálgatása egyesével ... szeretném elkerülni.


mondjuk igen erdekes...
nekialltam a tesztvideohalomnak kozben
es 3.7 Mbps xvid avi siman megy, ugyanez h264 mkv kontenerben mar dobalja a frameket...

#1034
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Fn + F6

ezt mindenki beszopja. nekem is volt csomó idõ mire rájöttem - vagyis megmondták a fórumban :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1035
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Van valami program arra, hogy a (viszonylag öreg) számítógépen tesztelni tudjam, hogy milyen bitrátáig képes mondjuk 720-as HD videókat lejátszani?

A klasszikus megoldást, tesztvideók kipróbálgatása egyesével ... szeretném elkerülni.

#1036
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

hogy tudok matematikai kepleteket irni word-ben?

msi wind-ben kamera bekapcsolasa?


elvileg

"1.Kattintsunk arra a helyre, ahová az egyenletet be szeretnénk szúrni.
2.Válasszuk a Beszúrás menü Objektum parancsát, majd az Új létrehozása lapot.
3.Válasszuk az Objektumtípus lista Microsoft Equation 3.0 elemét.
Ha a Microsoft Egyenletszerkesztõ nem érhetõ el, telepítsük.

4.Kattintsunk az OK gombra.
5.Állítsuk össze az egyenletet az Egyenlet eszköztár (eszköztár: Parancsok végrehajtását szolgáló gombokat és egyéb elemeket tartalmazó vezérlõelemsáv. Az eszköztárak megjelenítéséhez nyomja le az ALT billentyût, majd a SHIFT+F10 billentyûkombinációt.) szimbólumainak segítségével, valamint a változók és a számok beírásával. Az Egyenlet eszköztár felsõ sorában több mint 150 matematikai szimbólum közül választhatunk. Az alsó sorban számos sablon közül választhatunk, amelyek például törteket, integrálkifejezéseket és összegszimbólumokat tartalmaznak.
6.A Microsoft Word programba való visszatéréshez kattintsunk a Word dokumentumba."


ellenben ha nincs telepítve az egyenletszerkesztõ akkor azt még potólni kell

ha ezen már túl vagy akkor sry. magamnak nincs kedvem telepíteni csak a próba kedvéért :) viszont láttam olyat ahol mûkõdött
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1037
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

msi wind-ben kamera bekapcsolasa?


Fn + F6

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1038
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hogy tudok matematikai kepleteket irni word-ben?

msi wind-ben kamera bekapcsolasa?

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1039
apr

apr

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 567 hozzászólás

hun azt hittem egyszerûbb lesz.


Esetleg task manager? És crapware-t sem kell telepítened... :)

#1040
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
namenjafaszomba
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->