Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#501
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
HDAT2 közel 12 órája fut és 58%-nál van :D (300gigás vinyó..azmi)

#502
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
A TP-Link nekem is bevált. Utoljára mondjuk pont egy olyan szívatott meg, bár nem a gép hibája volt. Valami annex b-s adsl router volt, pontosan nem emlékszem. Lényeg hogy beállítottam a VPI-t, VCI-t a manuál szerint, de mint kiderült ez a beállítás a szolgáltatótól függ(T-Com területen 1/32, Invitel területen 8/35). Szerencsére a hölgy aki a dobozról mosolygott, hamar rájött a telefonban hogy mi a gond. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#503
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
még egy a TP-nek!
~5.000 ért már lehet vinni sok helyen

#504
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
dettó
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#505
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
+1 a tp linkre

#506
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

Tudtok tanácsot adni,milyet érdemes most venni,ami jó ár-érték arányban?

TP-Link-el nem volt még gondom 5 év gari és barátságos ár. könnyû konfig, update stb

#507
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás

Csak probléma probléma hátán :D Most az egyik meghajtó kitalálta hogy Unformatted-lesz...van rá lehetõség hogy újra meg tudjam nyitni vagy formázhatom le? :(((


Na, megoldottam.
TestDisk programmal 5 perc alatt visszajön és megmarad minden adat ( tanulságos:))

#508
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
reset és újraconfig megvolt?

#509
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
Microcom Broadband,már néztem a gyártó honlapján,de sehol nem találtam hogy lehet frissíteni.nem mai darab,legalább 6 éves,lehet van benne valami,hogy már ez romlott el

#510
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
És ha frissíted a router Firmware verzióját? pl. gyártó oldalán..milyen fajta?

#511
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
még mindíg a lassú netes problémámmal küszködök.ma apa mérgében kihívta az inviteles szerelõt,ha a router nélkül közvetlenül kötjük be a netet,akkor jön rendesen a net,ha a router is benne van,akkor lassul be.magyarul a router szarakodik.a szerelõ szerint vagy vírusos a router,ami véleményem szerint hülyeség,hogy tud egy router vírusos lenni?:Dde inkább ajánlott egyet nagyon akciós áron,ami webshopban negyed annyiba kerül.tudtok tanácsot adni,milyet érdemes most venni,ami jó ár-érték arányban?

#512
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Csak probléma probléma hátán :D Most az egyik meghajtó kitalálta hogy Unformatted-lesz...van rá lehetõség hogy újra meg tudjam nyitni vagy formázhatom le? :(((

#513
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Vagy ott van az unetbootin, ami szinte bármilyen boot cd/dvd médiát felvarázsol pendrive-ra.

--Trifo

#514
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Launching Hiren’s BootCD from USB Flash Drive | HBCD Fan & Discussion Platform

#515
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Na most jól meg vagyok lõve, mert nincs itthon semmilyen írható cd, csak egy pendrive. Hogyan tudok bootolható pendrive-ot csinálni?...a fent említett HDAT2-t akarnám rárakni. Gugliztam 1 órát de semmi használható, csak linuxos marhaságok vannak :)

#516
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Koszi, kiprobalom :)

#517
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
HDAT2
hirens boot cd-n megtalálható

de elõbb egy scandisket vagy checkdisket futtatnék simán

#518
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Tud valaki olyan programot ami megkeresi a meghajton vagy. Particion a hibakat es levalasztja azokat?

#519
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
ABBYY PDF Transformer 2.0 telepítsed! Az feltesz egy PDF nyomtatót is. Azzal nyomtasd a doksit és a beállítások-biztonságnál tudod pipálgatni hogy milyen extrákat szeretnél.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#520
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Csináltam ilyet a melóban, de több progi is van a gépen és fejbõl nem tudom melyik tudta ezt. Holnap délelõtt kipróbálom ha még aktuális.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_