Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#1441
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
már vettem egy alap (legolcsóbb :D) Tp-linket

viszont kábellel összekötöttem, beconfigoltam wifi-t
kábelt lehuztam, wifire csatlakozik
admin felületre simán belépek, net, admin felület müködik , enyim gép win7

viszont
ha párom is akarna csatlakozni (vista) routert eléri de sem a net sem az admin felület nem müködik

?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1442
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
tam: az van nekem is, kerek 5 éve. otthonra tökéletes, a Linux firmware miatt meg jó a szoftvere is (Tomato pl. tuti)...nyilván a 802.11g miatt lassú meg nem akkora a hatótáv, de nagyon megbízható cucc, én is ezt ajánlottam.

image: egyszerû megoldás: rar-old szét, vagy totalcommander darabolás. bonyolultabb: valami imagebütykölõ szoftverrel próbáld meg kiszedni belõle a felesleges fileokat (winrar is megnyitja a legtöbbet, de írni nem tudja), utána újracsomagolni. de azok is szét tudják dobni DVD-5 vagy x*700 MB méretre a fileokat.

#1443
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
sala van egy linksys wrt54gl ruterem anno eleg korrektor cuccnak szamitott nemtom mai technologia mennyire haladt el mellette. ha kell szolj es megalkuszunk

kerdes

van egy kulso vinyom es ra szeretnek tenni egy 6.5gigas image filet, de nem szereti mert azt irja hogy a filerendszer nem tamogatja az ekkora meretet. FAT lenne? lol mindegy. mivel birom szetdarabolni vagy valami hogy megiscsak ramenjen?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1444
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
N/G-nél fontosabb lehet hogy MIMO-s vagy nem. Ha egyszerre több eszközzel csatlakozol rá akkor csakis MIMO-sat vegyél! (Több antennásak, pl ez.)
//Más kérdés hogy csak 'okos' routert vennék ha veszek, hogy tudjon pc nélkül letölteni. Viszont egy tizessel többe fáj az olyan...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1445
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nekem gond nélkül megy a TP-Link rúterem

#1446
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
de akkor oda egy jó G-s nem lenne elég? fõleg hogy a noti se tudi az N-es wifit.

én N-es belkint használok, de az más árkategória, ellenben gond nélkül üzemel bõ 2 éve.

#1447
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
hidd el vennék ilyet , de most nagyon szûkös a keret...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1448
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
hidd el, sala, nem olyan jó az, amikor évente kell cserélni valamit:) összességében meg jobban jár az ember egy jó termékkel, ami miatt nem kell bosszankodni, de csak 2-3 év gari van rá - amit meg ha elromlik, akkor az új termékre új garancia érvényes. én ezt venném:

eBolt Mûszaki Áruház - Számítástechnika: Linksys WRT120N 270 Mbps Wireless Home Router, lwrt120n

Linksys/Cisco cuccokban még sose csalódtam.

#1449
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
nade 5 év gari van rá, igy ha tönkremegy csere.

fõleg wi-fin lenne használva szintén 30/20 on igy a 150Mbps -nek örülnék
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1450
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

nah kéne otthonra wifi

ez jó lehet?
PCX.hu - TP-LINK TL-WR741ND


Nálam már besz@rt egy TP-Link router...inkább ilyet vettem ASUS-WL-520GC-90-ID8002M00-01PZ *** www.pcland.hu ***

"just chillin killin"


#1451
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
jó lehet,attól függõen,hogy milyen neted van

nálam egy TP-LINK TL-WR 641G van, 30/20-as DIGI net, kábelen maxon megy, wifin 20 mega a max amit tud

#1452
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
nah kéne otthonra wifi

ez jó lehet?
PCX.hu - TP-LINK TL-WR741ND
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1453
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Satellite Pro U400-13J - Term
talán igy jo
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1454
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
egy timeout error a Toshiba-tól? :D

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#1455
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
nah nekem meg végülis nem asztali gép lett

leesett egy kamionról egy ilyen
:o

http://ce.computers....DUCT_ID=1055535
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1456
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 hozzászólás
Azok az AM3-as alaplapok amiken integrált vga vezérlõ van (785g) és van 128 IGP, azokon már 1080p t is lehet nézni (kis plusz beállítás biosban, de ha nem integráltat akarunk, akkor pl ati hd 4650 már bõven elég.) alaplap: ASROCK M3A785GM-LE/128M ebbe 2*1gb DDR3 RAM és AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX CPU. Ezek már fogják vinni röccenés' nélkül 1080p-t is.
btw. most nagyon fölmentek a hw-k árai...

#1457
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Kb. milyen hardver (hány magos, milyen processzor teljesítmény, hány RAM, mennyi grafikus memória, ilyesmik) kell ahhoz, hogy egy 24"-os monitoron a full HD (legyen a lúd kövér 1080-as...) videokat röccenés nélkül vigye HDMI kábelen keresztül?

#1458
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Köszi szépen!:)

Csak ARCTAN-t találtam, de ugyanazt csinálja, mint amit te is írtál. És mûködik is.
Szóval teljes a boldogság, tudok lejtõkategóriát számolni.:)

Köszi még egyszer.

Izomtéridõninja-geológus!


#1459
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
ATAN azaz arcus tangens. Az megadja radiánban, abból meg DEGREES (vagy nemtom magyarban mi, talán SZÖG?) csinál fokot.
Persze a szögfüggvények természete miatt azért nem biztos, hogy ugyanaz jön ki, mint amit a tangensnek megadtál;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1460
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Kérdésem az lenne, hogy Excelben van-e olyan függvény, amivel kiszámolható egy kapott tangensbõl az adott szög?
Matekból kicsit sem vagyok profi, szóval jól jönne egy kis segítség.

Elõre is köszi.
Üdv.

Izomtéridõninja-geológus!