Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
13653 replies to this topic

#1001
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Adott egy Acer Aspire 5730Z laptop, megdöglött a DVD-író benne. Gari már lejárt, szakszervíz 2-3 hetet mond a javításra ami elég nagy tökönszúrás lenne. Ha veszek egy tetszõleges laptopba való DVD-írót és behergelem akkor fogják szeretni egymást? Vagy a BIOS nem fogja felismerni és nem fog mûködni a cucc?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1002
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
lehet hogy ott bejelölöm spamnek, akkor nem küldi tovább a dörgõmadárra
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1003
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
olyat mar regen hasznaltam. gmail-ben barmit tudsz vele csinalni.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1004
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
megjelöltem spamként, de akkor is látom az inboxban (thunderbird)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1005
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
filter > spam folder
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1006
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
Mit lehet tenni, ha egy bolt kéretlenül küldi a hírdetéseit emailben? Többször kértem már hogy töröljenek...semmi.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1007
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

Meg van az esély rá hogy ez egy vírus és csak a szervert használja.
Ezt találtam róla.
94.156.138.250
94.156.138.250 - Bulgaria IP. Detailed location, ISP and more info.

Köszi, eddig én is eljutottam. Éppen fut a nod32, kíváncsi leszek, hogy mit talál.Ha vírus, akkor remélem megtalálja.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1008
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,353 posts
Meg van az esély rá hogy ez egy vírus és csak a szervert használja.
Ezt találtam róla.
94.156.138.250
94.156.138.250 - Bulgaria IP. Detailed location, ISP and more info.

#1009
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
Van ez az IP: 94.156.138.250
Kb. fél óránként be akar hozzám nézegetni. Meg lehet valahogy fingatni a tagot?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1010
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

Adobe Reader, de ha egy erõforrástakarékosabb programot szeretnél, akkor Foxit Reader (na ezt jól lekéstem)
TripleB, be tudod szerelni a gépbe SATA csatlakozóval? Az meggyorsítaná a keresést, de amúgy valószínûleg igen, a házban lévõ vezérlõvel lehet a baj. Külön tápcsatlakozó van? Azzal is lehet bibi.


Be tudom szerelni, csak a pata mellett nem tudom hogy mûködne.. Külön tápcsatlakozós, de nem mozgatom, állandó helye van.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1011
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis

köszi a segítséget ,most viszont olyan gondom van hogy nem tudom melyik programmal kéne megnyitni mert egyik sem tudja megnyitni vagy beolvasni (edzéstervet szeretnék megnyitni, letölteni..)
pdf fájl és szerintetek milyen programmal kéne megnyitni ?


Adobe Reader, de ha egy erõforrástakarékosabb programot szeretnél, akkor Foxit Reader (na ezt jól lekéstem)
TripleB, be tudod szerelni a gépbe SATA csatlakozóval? Az meggyorsítaná a keresést, de amúgy valószínûleg igen, a házban lévõ vezérlõvel lehet a baj. Külön tápcsatlakozó van? Azzal is lehet bibi.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1012
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
Külsõ satá-s házzal akadnak problémáim. Random idõközönként eldobja a kapcsolatot...
Már kicseréltem a kábelt, egy ideig jól is mûködött, aztán megint elkezdte a hülyeségét. :/
A hd sentinel szerint nincs baj a vinyóval ( 1 terás wd) és a zárt házban 36 fokot mutat.
Cserélni kell a házat?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1013
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

köszi a segítséget ,most viszont olyan gondom van hogy nem tudom melyik programmal kéne megnyitni mert egyik sem tudja megnyitni vagy beolvasni (edzéstervet szeretnék megnyitni, letölteni..)
pdf fájl és szerintetek milyen programmal kéne megnyitni ?

Foxit pdf reader jó lesz.
Foxit Software - Downloads(Latest Version)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1014
AkPi

AkPi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 posts

köszi a segítséget ,most viszont olyan gondom van hogy nem tudom melyik programmal kéne megnyitni mert egyik sem tudja megnyitni vagy beolvasni (edzéstervet szeretnék megnyitni, letölteni..)
pdf fájl és szerintetek milyen programmal kéne megnyitni ?


már sikerült is...(Adobe Reader-el)
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani. "

#1015
AkPi

AkPi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 posts

Vezérlõpult-mappa beállításai-fájltípusok


köszi a segítséget ,most viszont olyan gondom van hogy nem tudom melyik programmal kéne megnyitni mert egyik sem tudja megnyitni vagy beolvasni (edzéstervet szeretnék megnyitni, letölteni..)
pdf fájl és szerintetek milyen programmal kéne megnyitni ?
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani. "

#1016
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
lor: a Linksys termékei beváltak, fõleg a WRT54GL meg egy Tomato firmware.

de a jelenség ismerõs - a T-Home home gateway-e (Thomson gyártmány) egy bizonyos mennyiségû adatforgalom után eldobja magát...MSN meg IMAP-letöltés persze megy, de egy weblap nem jön be. restart megoldja, de ez kb heti 1x...azt érdemes megnézni, hogy lehet a vonallal van gond - a kis csomagok átmennek, de sok kicsibõl már sok elveszik, ezért tûnik sz*rnak a net...ezt ki tudja tesztelni a szolgáltató elég hamar.

#1017
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Apropó: pár oldallal ezelõtt valaki Mac-es firewallról írt. Mi a szoftver neve?
"In idem flumen bis non descendimus"

#1018
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts

mondjuk igen erdekes...
nekialltam a tesztvideohalomnak kozben
es 3.7 Mbps xvid avi siman megy, ugyanez h264 mkv kontenerben mar dobalja a frameket...

mkv és mkv között is ég és föld különbségek vannak. A prohardveren fellelhetõ "tesztfájlok közül pl. épp a "killa sample" szarul lett kódolva: a nem gyenge hardveres médialejátszómon széthullik - közben megvan maga a teljes természetfilm (trillió fehér madárka a nagy sötétkék víz felett repül...) 1080p felbontásban, ráadásul magasabb bitrátával és rezzenéstelenül viszi.

Sajnos a neten kezdenek durván szaporodni a hulladék kép- és hangminõségû filmek. Miközben van olyan csapat, akiknek a 720p cucca odaver az összes többi (elméletben) 1080p-s változatának. (Na ja: csak elõbbihez fél nap gépidõt használnak, utóbbiak között pedig nem ritka a DVD-rõl felkonvertált mocsok.
"In idem flumen bis non descendimus"

#1019
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
azert mondjuk vki mondhat ajanlatot
mert nekem pl smc wifis ruterem van
es igy kb egy ev utan eleg gyakran eldobja a netet
de nem mindenfelet!
skype es msn felek mennek a rendes bongeszes pedig nem
ilyenkor ujra kell inidtsam

eleg zavaro dolog foleg ha kivulrol akarok belepni az otthon futo gepbe es ez a buzika nem kapcsolodik

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1020
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1,373 posts
  • LocationVeresegyház
Szuper, akkor hétfõn ipon. Köszönöm!

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager