Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#941
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
A: (Animal)
B: (Bukake)
C: (CreamPie)
....
:D
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#942
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Nos, akkor válaszolok magamnak: sehogy. :) A: és B: fenn van tartva, C: a rendszer, D: és E: az ODD-k, szal a maradék 21-en kell elférnie minden partíciónak, mert összesen 26 betû van az angol ABC-ben. A megoldás pl., hogy létezõ NTFS kötethez csatolom a meghajtót, és almappaként fog megjelenni.


Mi a rákot csinálsz ennyi meghajtóval? :D Fejben tudod tartani, mi hol van? :)

#943
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Y szétfarkalóért thx.

ha már partíciók: van egy 1.5 TB-os HDD-m, egy USB2.0-s rackben. 3 partícióval. alapvetõen adattároló, hetente 1-2x ha bekapcsolom és használom. ha a géphez csatolom, akkor egybõl kidobja a Win7 hogy meg kellene formázni a lemezt, mert ez így nem jó, aztán pörög még 1 percet és akkor már egybõl felismeri a partíciókat.

namost ha egy USB-portos TV-hez vagy akármilyen USB-t kezelõ médialejátszóhoz csatlakoztatom, akkor ez a jelenség úgy jön elõ, hogy felismeri, eldobja, felismeri, eldobja - van, hogy el tudom indítani a lejátszást, de fél perc múlva leszakad.

valami tipp? nagyok a partíciók? vagy a médialejátszók nem szeretnek 3 partíciót kezelni? (van egy 750-es, meg két kisebb)

#944
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
es neked miert nem eleg a maradek 21?

nekem van egy DVD, meg egy HDD 3particioval. ha esetleg radugom a telefont, a kulso HDDt, es a usb kulcsot egyszerre meg mindig csak asszem K-nal tartok.

vagy tulzasba viszed a particionalast, vagy tul sok vinyod van es valoszinuleg nagy reszuk csak melegiti a rendszert de sose nyulsz a adathoz ami rajtuk van. Tessek szepen szelektalni! :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#945
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nos, akkor válaszolok magamnak: sehogy. :) A: és B: fenn van tartva, C: a rendszer, D: és E: az ODD-k, szal a maradék 21-en kell elférnie minden partíciónak, mert összesen 26 betû van az angol ABC-ben. A megoldás pl., hogy létezõ NTFS kötethez csatolom a meghajtót, és almappaként fog megjelenni.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#946
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ha elfogytak a betûk az ABC-ben hogy tudok újabb meghajtót (pendrive-ot mondjuk) csatlakoztatni?

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#947
AkPi

AkPi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
a Nero player -el sikerült elindítanom..
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani. "

#948
AkPi

AkPi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
avi , MPC player el és Media Player -el próbáltam elindítani minda kettõnél ugyan az volt..(semmit nem csinált..)
a linket innen az oldalról ajánlották /küldték szóval nem hinném, hogy hibás lenne..
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani. "

#949
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
milyen fájltípus és milyen lejátszóval próbáltad?
ha minden klappol akkor nyílt oldalakról letöltve esélyes még, hogy egyszerûen hibás darab volt.

#950
AkPi

AkPi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
szerintetek mi lehet a gond akkor ha letöltöttem egy torrent filmet és amikor megnyitom és egyik lejátszó sem játssza le nem ír ki semmit csak úgy van és úgy csinál mintha töltene...
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani. "

#951
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
esetleg MSN skype. ha más progi sem boldogul vele akkor a rendszerrel van a gond, ha nem akkor a google szivat.

#952
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tomato szofferes wrt54gl mennyit er? el lehet egy ilyet adni otthon? csak mert van egy itt, es gondolkodom hogy hazavigyem-e.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#953
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
esetleg eszközkezelõbõl írtsd ki az összes USB eszközt, gyökérhubot meg mindent. újraindításnál automatikusan újrarakja. tán ott van valami galiba.
mondjuk ha usb-s billentyûzeted és egered van akkor meglepõdhetsz törlés közben .)

#954
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
switch volna itthon, de az IPTV miatt van egy home gateway, aminek 2-2 dedikált portja az IPTV-stream, illetve az internethozzáférés részére.

az internet menne le egy 8portos switchbõl a padlásról, de az IPTV kábeljét direkt a gateway-bõl lehet csak lehúzni. na, erre van 1 darab gigabites kábelem, de 100-100 megabit elég mindkét vonalra, az eszközök se gigabitesek. a netkábelen nem jön az IPTV, az IPTV kábelen meg nem jön a net - gondolom más kódolás...

#955
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Propedal: csak akkor csökkenti, ha gigás LAN-t használsz. A 100Mbps Ethernet 4 mazzagot használ csak a 8-ból, arra lehet ilyen Y "szétfarkalót" tenni. Gigabitesre nem.

Más: az agyérgörcskapás küszöbén állok, egyik kezemben égõ gyufa, másikban az IT-s diplomám. Segítsetek, hogy ne kelljen megtennem... A gond ott kezdõdött, hoyg vettünk egy webkamerát anyóséknak, hadd nézegessék a kölköket távolról. Mondom, próbáljuk ki. Az én gépemben nincs beépített kamera, abba szerzemény bedug, install, Google video chat installál, restart, Explorer kérdi, hogy engedem-e futni az ActiveX vezérlõt, mondom igen, azzal meg is jelentem a saját chat listámban kis kamerás ikonnal. Asszony gépén ugyanez a folyamat végig, éppen csak ott nem észleli a kamerát, pedig az megy jól - chatroulette legalábbis ment vele, mint teszt alkalmazás. Környezet: mindkét gépen XP SP3, angol. Explorer8 - security level egyforma - medium. Google default nyelve nekem angol, asszonynak magyar. Webkamera nekem külsõ, neki beépített (DeviceManager szerint az is USB-s). Ötlet?

--Trifo

#956
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
En is neztem Y elosztot (splitter) korabban UTP kabelhezt. De aztan letettem rola. Nem is nagyon ajanlott megoldas, de ha megis vesz valaki figyeljen ra hogy 2db kell belore a kabel mindket vegere es csokkenti az atviteli sebesseget . lasd Ez parszaz forintbol kijon, de lehet kicsivel tobbert hub-ot , switchet vagy akar routert is (mar 3000Ft-er) venni ami mar egyaltalan nem rossz ha belegondolunk hogy 4 portos es barmit ra lehet kotni a celszobaban (hutot, porszivot ... ha mar a teve rajta van ;) )

#957
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
lányomé a cucc. Nem tudom mit csinált vele. De semmire nem reagál. Beadtam ma egy boltba, hátha tudnak vele valamit csinálni.
Köszi a linket!

#958
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
itt van pár megoldás:
Creative Zen Touch stuck in "recovery mode" - FixYa

nem lehet, hogy letörölted róla a szoftvert?

#959
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Van egy mp4 lejátszó, ami lefagyott vagy mi. Bekapcsoláskor csak egy menü jön be, (recovery mode) ahol bármire kattintok, olyan mintha csinálna valamit, aztán újra csak a menü látható, nem indul el a cucc. Ha meg próbálok rá mp3-at tenni,akkor azt az üzenetet kapom, hogy a cucc nem ismeri ezt a formátumot.
Kérdésem, mit lehet vele kezdeni? Gyanítom hogy szoftveresen van valami hiba. Hogyan lehet frissíteni?
Errõl van szó:
Tech Gift Guide » Gadgets » Review : Creative Zen
Elõre is köszi!

#960
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Cat 5 RJ45 Network Ethernet Splitter Economiser Adapter on eBay (end time 29-Dec-10 21:48:06 GMT)
ez viszont jó. le is írja hogy melyik 4-4 madzagot használja a két kapcsolat.