Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
13653 replies to this topic

#521
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Elektronikus könyvtárba kerülne a cucc, így fontos hogy csak olvasható legyen, de semmiképpen se lehessen nyomtatni vagy kimásolni belõle.
Köszi mindenkinek, kipróbálgatom õket!

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#522
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,152 posts

open office is tudja ha jól tudom, én úgy faragom mindig pdf-et, igaz ilyen védekezõset nem játszottam velem még.


A sima Word is tudja a PDF-et, de nem hiszem, hogy másolásvédetté tenné, itt meg valamiért az lenne a fontos.

#523
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts
open office is tudja ha jól tudom, én azzal faragom pdf-et. Igaz ilyen védekezõset nem játszottam vele még.

#524
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,152 posts

El kellene mentem egy Word .docx-t (a szakdogámat XD) nyomtatás és másolás védett .pdf-ben, hogyan és mivel tehetném ezt meg (ráadásul gyorsan)?


Ha a sima Word nem másolásvédett PDF fájlként menti, akkor én a Nitro PDF programmal próbálkoznék. Vagy esetleg CopySafe PDF. Van ingyenes próbaváltozatuk, amikben remélhetõleg ez a funkció nincs letiltva.

#525
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
El kellene mentem egy Word .docx-t (a szakdogámat XD) nyomtatás és másolás védett .pdf-ben, hogyan és mivel tehetném ezt meg (ráadásul gyorsan)?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#526
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 posts
A ping-et nagyobb csomagmerettel teszteld ne alapertelmezesben, mert ugy nem feltetlen fog kiderulni a kapcsolat stabilitasa.
A 30-50ms nem a legjobb, de azert nem hiszem hogy ez okozza.
Pl. kabelnetnel elofordulhat hogy a jelerosseg nem jo, esetleg az elofizetok, csatornak szama (rossz tervezes) miatt "tulterhelodik" a kabel. Ilyenkor akar a tv adas kepe is kockasodik.
Barmilyen neted is van az alapos hibakereses a megoldas, kezdve a legmagasabb szinttol (szoftver/OS) a legalacsonyabbig (hardware, halokartya, kabel, halozati eszkozok ,modem es azok kabelei). Majd ha minden okes de megsem jo a net, akkor be kell jelenteni a szolgaltatonak. Es ok majd megszakertik. (Bocsi ha ezeken mar tul vagy, de nem neztem nagyon bele itt az elozmenyekbe)

#527
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts
még most se tudok felrakni netre semmit,msn-re se lép be,pedig tûzfalat kikpacsoltam.idõközben csináltam egy sebesség tesztet,letöltés az a szokásos 5 mbps,de a feltöltés az most csak 0.2-0.3 között,a ping pedig 30-50 ms között van,szóval gondolom ez a probléma.

#528
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
nézet-felül elhelyezett fülek pipa ki

#529
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts
Én is felraktam az új FF-ot, nagyon furcsa h felcserélõdtek a könyvjelzõk és a lapfülek. nem lehet visszacserélni? Semmi változást nem vettem észre sebességileg húszan vagyunk egy 4 megásra :D
Ki mit hallott az Evosoft-ról? Esetleg van ott ismerõse valakinek?

#530
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Azért azt is tedd hozzá, hogy notebook-ba való kell ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#531
megatron

megatron

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,694 posts
valakinek netán pár ramja ami 1066-os ddr3...eladó? 2x2GB vagy nagyobb érdekelne...szerény ám nem sértõ összegért...
A dizájndrogtól lassacskán már minden spanom mizantróp
66 rc3-ast cserélnék lyrik vagy 36ra

#532
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
FF4-ben komolyan sikerült koppra másolni az Opera megjelenését? :)

Szerk.: FF tényleg ennyire lassú? Fent van a gépen az összes elérhetõ browser (IE 9 és 10 béta, FF4, és 5 béta , Opera 11.10, Chrome 11.0.696.60, Safari 5.0.5.), mint rendesen, de messze az FF a leglassabb. (Friss OS install, és minden tök friss.)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#533
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ez szerintem tuzfal gyanus problema. probald meg letiltani atmenetileg, es kiprobalni ugy megy-e.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#534
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts
windows 7 frissítés után nem tudok feltölteni netre semmit,msn-re se lép be.netes beállításoknál mit keressek,mi lehet letiltva?wifi-rõl megy a cucc,ha ez fontos lehet

#535
monochrome

monochrome

    vendég

  • fórumtag
  • 51 posts

Létezik olyan business (NEM CONSUMER!!!) noti ami 12"-13,3" között tud dedikált grafikus kártyát (legalább 256 MB) és 4-5 órás üzemidõt?
DELL-nél meg HP-nál is 14,1" a belépõ szint a graf. kártyához. :(


És amikor már majdnem lemondtam róla, hogy találok ilyet egy véletlen online hirdetésben mit találtam:

VPCSB1V9E/B (VPCSB1V9E/B, VPCSB1V9E/B.EE2) : Mûszaki adatok : VAIO és számítástechnika : Sony

Megvan a leendõ társam! És még többet is tud mint remélni mertem egy ilyen kategóriától (1,7 kg, 3G, USB 3.0).
Gondolom fölösleges megkérdezni valaki tud-e róla valamit, mert asszem elég új gép (csak egy pár rövid review van róla itt ott a neten)

#536
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts
ez az Akamai NetSession Interface csinál valami észrevehetõen hasznosat?
most szúrtam ki, hogy települt valamikor még télen, de azért az a másfél giga amit foglal eléggé hiányzik most. érdemes megtartani vagy kuka?

#537
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts

jorci meg van meg?
nekem is drot nelkuli van de en ezt birom
a dinovo sem kicsi de nekem faja


Nem, már nincs, 2-3 éve eladtam.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#538
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Nemtom, nekem digitalizáló tábláról kapásból a Wacom jut eszembe. Mondjuk az jóval drágább.
A Trust meg ilyen olcsó cuccokat gyártó cég. Mondjuk ennyit még meg is érhet a dolog ha csak kipróbálni akarod a dolgot.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#539
Dormi

Dormi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,125 posts
Nem tudom, melyik topicba illene igazán, szal kellene egy digi tábla ~10e huf körül. Ezt néztem: Trust 15357 Sketch digitalizl tbla egrrel - eBolt Mszaki ruhz

Jónak tûnik, vélemények? Akik használnak grafikai munkához ilyeneket.

#540
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
jorci meg van meg?
nekem is drot nelkuli van de en ezt birom
a dinovo sem kicsi de nekem faja

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...