Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#33861
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Szerinted csak a profiknak "megengedett" a kiállás ?

Általában. Én spec. azért szoktam indulni mert élvezem, és ha közben úgy érzem hogy tõlem ennyi tellet ,akkor örülni fogok hogy a magam elé kitûzött célt elértem és szarok rá hogy más szerint el kéne bújdosnom mert nem kûzdöttem -Szerinte- a végsõkig...


Nem kellett senkit összeszedni mert körözésen alapult a verseny. Valahol a leszakadottak is egyénekbõl állnak, hol az egyéni döntés szintén lehet az hogy kiállok, mellesleg nem volt leszakadó boly

Nem értünk egyet , de szerencsére nem vagyunk egyformák :)


:love1:

#33862
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Már bocs de nem értek egyet. Elõszöris nem volt telefonszám Sem megadva...

Valószínû én egy más kiírást láttam, mert ott volt telefonszám. Mondjuk tényleg más egy 10 km-es idõfutam mint, egy mezõnyverseny, de mindkettõ elég kimerítõ.

Másrészt nem hiszem hogy degradáló lenne...mi értelme van év elején túlhajtani magad, mikor még nem is tekertél igazán? Mi értelme van egy ilyen "versennyel" elvenni a kedved az egész évadtól? Másrészt ezeken a versenyeken fölösleges bárkit is profinak nevezni...

Általában valaki azért indul egy versenyen, hogy versenyezzen. Hajtás nélkül nem lehet versenyezni, azt másnak hívják. Ha egy korai verseny valakinek kedvét szegi akkor az túlvállalta magát.

Végül szerintem engedtessék meg mindenkinek eldönteni, mikor és miért fejez be egy versenyt...

Ez persze saját döntés, csak a leírás szerint a leszakadottak komplettet feladták. Nekem inkább ez a furcsa. Ha valakinek begörcsöl a lába, vagy gyomorfájása van az más. De profiktól leszakadni nem szégyén, emiatt nem kell verseny feladni. Szépen össze kell álni és be kell tekerni, a cél úgyis arra van. Nehogy már az IFA szedje össze az embert, csak azért elment a kedve. Ezt most nem Thommey-ra írtam, teljesen megértem, hogy (talán) az elsõ országúti versenyén nem ért be. Inkább a többiekre akik valószínûleg nem elõször indultak. Én azt vallom, hogy ha valahol elindulok és nem okoz maradandó sérülést, akkor végigmegyek.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33863
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Már bocs de nem értek egyet.

Elõszöris nem volt telefonszám Sem megadva...

Másrészt nem hiszem hogy degradáló lenne...mi értelme van év elején túlhajtani magad, mikor még nem is tekertél igazán?
Mi értelme van egy ilyen "versennyel" elvenni a kedved az egész évadtól?
Másrészt ezeken a versenyeken fölösleges bárkit is profinak nevezni..

Végül szerintem engedtessék meg mindenkinek eldönteni, mikor és miért fejez be egy versenyt...

Nem azért írom mert Thy-ra reflektáltál, hanem mert alapjában véve nem értek egyet az érveiddel.


:love1:

#33864
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Cruxos megmondta a frankót!

#33865
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Bocs, nem tudok képet felrakni. Béna vagyok:(

#33866
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
BCI: Lehet hogy innen jobban látod.
value

#33867
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Hát fura volt ez az idénynyitó verseny. 20km-es idõfutam volt meghirdetve, ehelyett 60km-es mezõnyverseny volt...

Sejtettem, hogy nem túl tiszták a dolgok. Azért egy telefont megért volva. Voltam már én is ilyen átszervezett versenyen. Szerintem jobb hogy, egy rendes versenyt rendeztek, csak a komminikáció volt rossz.

Ha már ott voltam csak elindultam...37km ment a dolog az élbollyal, de aztán leszakadtam...gondoltam majd a vert sorral befejezem a versenyt, de nem volt vert sor, mert akik leszakadtak, kiálltak... Így én is...de azért jó volt egy tök más szakágba is belegondolni:)

Nem tudom, hogy az ilyen kiállás mennyire normális dolog, mert általában azok a profik szoktak kiállni, akiknek nincs esélye bekerülni az elsõ háromba. Vagy mág azok sem. Esetleg ki lehet állni technikai probléma vagy sérülés miatt, de nem befejezni egy versenyt kicsit degradáló, saját magára nézve. Itt nem sok értelme van a "nem a gyõzelem, hanem a részvétel a fontos" mondásnak, ami amatõröknél jobban idéznek. Ezt a kritikát persze nem neked írom, meg ne sértõdj! Csak furcsállom, hogy manapság ciki, ha valaki leszakad és nem bírja végigtekerni a maradék távot becsületbõl. Vagy végigmentetek?

Még én féltem, hogyan fogok a bójánál kanyarodni, de az oútisok ezen bénasága felülmúlta a képzeletemet:D Néha nekik is lenne mit tanulni a montisoktól... Viszont ahogy meg tudták rángatni a mezõnyt...na azt meg mi tanulhatnánk meg tõlük:) Üdv:Thy

Hát igen, lenne néhány felfogásbeli és gyakorlati pótólnivaló. Ábrók Norbi pl. BMX-ezik, bár nem tudom, hogy az mit segít egy országúti versenyen...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33868
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát fura volt ez az idénynyitó verseny. 20km-es idõfutam volt meghirdetve, ehelyett 60km-es mezõnyverseny volt...
Ha már ott voltam csak elindultam...37km ment a dolog az élbollyal, de aztán leszakadtam...gondoltam majd a vert sorral befejezem a versenyt, de nem volt vert sor, mert akik leszakadtak, kiálltak...
Így én is...de azért jó volt egy tök más szakágba is belegondolni:)
Még én féltem, hogyan fogok a bójánál kanyarodni, de az oútisok ezen bénasága felülmúlta a képzeletemet:D
Néha nekik is lenne mit tanulni a montisoktól...
Viszont ahogy meg tudták rángatni a mezõnyt...na azt meg mi tanulhatnánk meg tõlük:)
Üdv:Thy

#33869
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó


Oprelaci,neked milyen géped van?

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33870
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Kkrisz csak a képen úgy tûnik mintha nem lenne vízszintben, azért kérdeztem.

#33871
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
WÁÁÁáááááá
ÜBERSZUPERMEGAGIGABRUTÁL JÓ VOLT MA AZ ÖRDÖG DOMBON!
11töl 6ig kint voltam, ugráltam, teknikáztam, estem...
Csiresanyiék is voltak kint, ÉS CSÚCSSZUPER A GÉPE!!!!!!!!!
Olyan szép meg könnyû meg minden :) Ha nagy leszek, veszek én is egy olyat!!!
Kár hogy egyik freerideosabb arcnak sincs interne hozzáférése! Vagy legalábbis nem nagyon tudok róla... ja mondjuk a Szilinek van, akinek szintén csak annyit tudok mondani az kerójáról hogy istencsúcsszuperkirály! :D
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33872
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó


Jól elkerültük egymást,illetve ezt a Magellános galerit!

Mintha Tibi valami olyasmit mondott volna hogy a Panorámára mentek....:chin:

Köszönöm a jókívánságokat,bár az elégedetlenséget nem értem..legalább hó nem esett ezen a szép márciusi napon! :deszcz: :)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33873
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Szerintem nem dõl az semerre sem. A nyereg orra le van kerekitve,
vagyis lejt. Vagy mi. Nem is tudom hogy fogalmazzak. Igy legalább nem nyom. Nagyon kényelmes nyereg. Tittynek és Nitronak is tetszett. Próbáld ki:)

#33874
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Kkrisz! Nem zavar a nyereg dõlése?

#33875
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Sándoroknak nagyon sokk boldog névnapot!

#33876
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Akkor jó! Felhívnám a figyelmetek, hogy Sámson felé használhatatlan a kerékpár út elöntötte a belvíz több helyen is. Tegnap jártam arra.

#33877
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Szia BCI. Pont ma tekertünk egyet negyed magammal! 4 darab Magellan suhant Józsa felé:) 2 crux és 2 pyxis.

#33878
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Szépnek szépek csak használjátok is! Nem sok mindenkivel szoktam találkozni a Panorámán. Ezek a bringák nem csak fagyizásra jók! ;)

#33879
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Köszi! Szerintem a tied majdnem olyan szép, mint az enyém:D

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33880
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Feltöltött kép

legközelebb az ilyen giáns képeket inkább átméretezve, vagy csak linkként, oks? akkor nem huzza szét ennyire ;)