Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#33841
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
Mit foglalkozol vele? Neked már van bringád. Sõt örülnöd kellene hogy a tiéd szebb! ;)
Tudtam hogy a retro divat de ennyire? Miböl van az a váz cromo vagy alu? Elég ropi!
Ma kigördültem második szerelmemmel. Megszületett! Vicus él és virul! Egy hibája van a fék nem fog. :)

#33842
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
http://kerekpar.hu/t.../mtb/ferfi/2728

Miért? Miért? Miért? Miért? Miért? Miért nem lehet normális színben és grafikával kiadni??? Vagy ez a szín helyettesítené a kukásmellényt?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33843
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts
Pajtibával van egy riport az új bikmag. Utolsó oldal környékén.

#33844
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 posts

Én vázjavításhoz a pajtibát ajánlanám inkább,mert õ emberi árban dolgozik...


pajtibá?
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33845
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Én vázjavításhoz a pajtibát ajánlanám inkább,mert õ emberi árban dolgozik...

#33846
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Akkor kezdek készülõdni, kb 2-re ott leszek.

#33847
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
OK. Gyere a Lovardába.

#33848
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Ha 2-ig tudsz várni akkor megyek én is.

#33849
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Hali! Egy óra mulva megyek tekerni, ki jön velem?

#33850
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 posts

Halihó

Szerinted?
Azért kérdeztem,milyen a géped,mert vasárnap én vittem Fecának ki egy kis motyót és olvastam hogy te is kinn repkedtél,igy legalább beazonosítottalak!


Na akkor végre én is tudom, hogy ki az a "nagybub" :D

---

Ki mit tud erröl a budapesti "Máriusz" gyerekröl, aki tuningol, javít stb..
Mert ajánlották hogy vigyem el hozzá a vázam mert õ ilyennel foglalkozik nap mint nap! Szerintetek a Feca megérti, mert elvileg már neki mondtam hogy heggessze meg a fejcsövem?! Amúgy biztos nem gáz, jó srác nagyon :)
Csak erröl kellene azért többet megtudnom hogy...
...ki ez a Máriusz, mi ez a Máriusz, merre fut, mit akar, honnan jött merre tart, mi a célja... :D ("Bälga")
Aki tud róla valamit irjon, meg próbálkozok más topicokban is!

---

A gyerek szerintem lecserélte a telefonszámát mert nem tudom már elérni, hogy "befenyíccsem"!!! Kénytelen leszek vagy felmenni (de egyedül azért még sincs kedvem) vagy elküldeni egy kedves "ismeröst" hogy kérje szépen el a pénzem...
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33851
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts

Az össztelós fehér-piros Specializedet ki hajtja? Számomra az is csodálnivaló!



Halihó

Szerinted?:)
Azért kérdeztem,milyen a géped,mert vasárnap én vittem Fecának ki egy kis motyót és olvastam hogy te is kinn repkedtél,igy legalább beazonosítottalak!

Elsõ versenyélményem az Erdõspuszta... nevû rendezvény volt a 90-es évek elején...100km-es országúti verseny,a profikat már a Vekerinél sem láttam(rajt a Hosszúpályi út 1-es km kõ)Létára már csak a triatlonistákkal értem be ahonnan õk visszafordultak,de engem biztattak hogy csak menj tovább nyugodtan.Volt olyan kis falu ahol mondták hogy talán eltévedtem,hogy még csak itt járok?Persze kaja no,minek az,így teljes eléhezés kikészülés,stb Sámsonnál "befogtam"pár elcsigázott sorstársat akik az árokparton"napoztak"a rosszullét közepette.Csatlakoztam én is mint jól nevelt együttérzõ gyerek(meg mint aki ki van mint a liba)és megdumáltuk,hogy a Debreceniek már nem mennek ki a célterületre(Vekeri),hanem irány haza.Nekem mint akkori "vidéki"emberke jutott a megtiszteltetés,hogy egy egri srácot ki kellet vinnem még mivel gõze nem volt hol van,hogyan jut haza. Persze a Vekerinél már híre-hamva sem volt a versenydepónak,célterületnek csak a szegény egri csapat kereste az elveszett fiacskáját.Eredmény:megcsináltam,óriási tanulságokkal meg minusz 6 kilóval(ez a jó fogyókúra Norbi!)A kis bõr 3 csíkból álló bukót eltettem emlékbe,mert tanulság az akadt bõven és errõl mindig eszembe ötlik.
Kb egy-mésfél hét kellett amire teljesen helyrejött a szervezetem.
Akkor engem ez a katasztrofális verseny inkább csak serkentett a mégtöbb eddzésr és a lényegesen jobb felkészülésre.

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33852
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 posts
jaaaaaaj !!!!!!!!!
Ma részem volt valamiben ami megcáfolja a gravitácó törvényét...
Megemeltem egy biciklit :)
Szerintem arra a bringára nem hat a gravitáció, vagy nem értem hogy hová tûnt a súlya :D
MIT TETTÉL ABBA A BICIKLIBE TiTTY MESTER ???
Elég lightosra sikeredett! Szééép! XTR wwáá...
(már majdnem olyan jó, mint az én kis freeride pacim) :D

---

Az össztelós fehér-piros Specializedet ki hajtja? Számomra az is csodálnivaló!

---

Az enyémen hátul a doublewide-on lehetne könnyiteni, de egyben gyengülne is a rendszer, és az meg nem kell! ..::[3ride4ewer]::..
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33853
en2002

en2002

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 posts
én is Nitro hozászólásávl értenék egyet. mindenki a maga mércéjével számoljon. igaz nekem volt a "profi2 versenyben részem, habár nem MTB kategóriában, hanem triatlonban, de abban is van keró + indultunk is oúti kerós versenyeken. ha nem ment jól egy verseny, akkor sem álltam ki, mert már becsületbõl végigmentem. ki lehetett fogni néha nagyon szar napokat is, amikor hiába küzd az ember, akkor sem megy neki jobban. én is jártam így, mert volt olyan csapat OB, amit annak idején miattam veszítettünk el...
egyszóval csak annyit akarok ehhez a témához hozzászólni, hogy mindneki a maga tempójának és képességének megfelelõen versenyezzen. az örök mondá igaz: a részvétel a fontos, nem a helyezés. :)
TREK 6500 DISC
Ez nem egy bicikli. ez egy Trek!
Képeim: http://kep.tar.hu/kerotura

#33854
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Én is hasonló felfogással megyek, igyekszem olyan tempót választani, amivel végig tudom nyomni a távot és nem durrantom szét magam az elsõ emelkedõn. De a legfontosabb akkor is az, hogy saját magamnak felállított mércét megüssem, vagy akár túl is szárnyaljam, akár századik, akár kétszázadik vagyok a versenyen...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33855
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
[quote name='thommey']A kiállás nem feltétlenül a sérülés után kell, hogy megtörténjen...egy bollyal, ha mégy 40-45el, akkor az izmok megfelelelõ üzemi hõmérsékleten mûködnek, ami megfelelõ bemelegítés után nagyon kis eséllyel okoz sérülést. Ellenben a pörgésbõl kiesve a szélben 30-al cammogva lemerevedsz, és egy rossz mozdulat húzódáshoz vezethet, ami után ugrott a tavaszi felkészülésed.[/quote]
Ezzel egyetértek. Egyszer a csapattal sikerült 600-700 métert tekerni Ábrókék csoportjában. Úgy 40 fölött mehettünk, de mi nem ehhez vagyunk szokva így kis is fújt a szél.[/quote]
[quote name='thommey']Azt hiszem a több, mint 40 hosszútávos maratonnal a hátam mögött már mérlegelni tudom, hogy megéri e még egy órát szenvedni a semmiért.[/quote]
Igazából a mi kategóriánk az összes versenyen a semmiért szenved, nemigazán szólunk bele a dolkokba. Na jó a póló az más!:)
[quote name='thommey'] Becsületbõl lehet 2 defekt után befejezni egy versenyt, de túlerõltetni az izmokat nem sok értelme van. Szerintem.... Sokan elkövetik a hibát, hogy a majd én megmutatom dolog miatt végigszenvednek egy versenyt, ami után hetekig nem tudnak normálisan edzeni, az abnormális terhelés miatt... Üdv:Thy[/quote]
Ez egy általános hiba. Sajnos sokan futnak neki egy-egy versenynek mindenféle alapozás nélkül. Persze én sem úgy megyek, hogy szétszakadjon a lábam, csak annyira veszek vissza, hogy a tempót végig tartani tudjam.

[quote name='BCI']Milyen verseny is lesz a közel jövõben? Ha valahol elindulok mindig magamnak akarok bizonyítani. Minden verseny fejben dõl el. Cukrosnak szerintem igaza van. Azért nem kell mellre szívni! [/quote]
Talán a Fõnix Kupa áprilisban, de lehet hogy a Balmaz Nagydíj elõbb lesz. Az rendben van, hogy magadnak bizonyítasz, csak tisztában kell lenni a képességekkel, és ahhoz mérten megfelelõ célokat kell kitûzni. Voltam én ám meggondolatlan is. Életem elsõ versenyének a Duna Maratont választottam, annak is a hosszútávját, addig sosem tekertem 60-nál többet egy napon. Pólóban, rövidnadrágban 7 óra alatt lenyomtam, azért egyszer-kétszer megálltam pihenni. A végén 20 percig csak feküldtem a fûben. Tanulságnak jó volt, egy évvel késõbb felkészültem és egy órával gyorsabb voltam.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33856
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Ma voltunk spinningen legbájosabb osztálytársammal. Jól meghajtottak minket, de marha jó volt.
Lackó, ne bókolj ennyit a kerómnak, mert a végén elpirul és 2006-os Pyxis lesz belõle:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33857
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
Milyen verseny is lesz a közel jövõben?
Ha valahol elindulok mindig magamnak akarok bizonyítani. Minden verseny fejben dõl el. Cukrosnak szerintem igaza van. Azért nem kell mellre szívni!
Legalább él a topic. ;)

Kkrisz szombaton hánytól lesz a Pajor Tamás koncert? Mondom lehet rosszul láttam. :)

#33858
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Csak beszólok én is:)
A velo.hu-n lévõ kiírásban tényleg nincsen telefonszám, és a névre rákeresve sem találtam...
A profik sem állnak ki, ha nincsennek benne az elsõ 3 ban, ugyanis általában az elsõ 20 hely pontszerzõ UCI versenyeken, és a magyar kupafutamokon is.
A kiállás nem feltétlenül a sérülés után kell, hogy megtörténjen...egy bollyal, ha mégy 40-45el, akkor az izmok megfelelelõ üzemi hõmérsékleten mûködnek, ami megfelelõ bemelegítés után nagyon kis eséllyel okoz sérülést. Ellenben a pörgésbõl kiesve a szélben 30-al cammogva lemerevedsz, és egy rossz mozdulat húzódáshoz vezethet, ami után ugrott a tavaszi felkészülésed.
Azt hiszem a több, mint 40 hosszútávos maratonnal a hátam mögött már mérlegelni tudom, hogy megéri e még egy órát szenvedni a semmiért.
Becsületbõl lehet 2 defekt után befejezni egy versenyt, de túlerõltetni az izmokat nem sok értelme van.
Szerintem....
Sokan elkövetik a hibát, hogy a majd én megmutatom dolog miatt végigszenvednek egy versenyt, ami után hetekig nem tudnak normálisan edzeni, az abnormális terhelés miatt...
Üdv:Thy

#33859
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 posts
nekem ilyen specialized bighit SPEC edition gépem van, egy z1 fr III-al
bövebb infot is nyomhatok majd :) msn-en vagy priviben vagy mittomén :D
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33860
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Nem értünk egyet , de szerencsére nem vagyunk egyformák :)

Hát érdekesen néznék ki egy kék topban! ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]