Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#31781
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

nkarcsik: az a kérdés, hogy hány grammra van kopva? :D

én is megyek, sztem az outival.
Röfi: nem megyünk el valamelyik hétvégén arra megnézni hol is van ez, illetve outizni kicsit ott a környéken? Lenne még kedve hozzá valakinek?

Petya: Ez a hely is a Bükkben van, Bánkút alatt, szerintem az országútival kicsit zúzós lenne! De megnézhetjük!


#31782
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Zotya: Ez a második alkalom volt, a kerékpárszállítási módszereddel. Pár éve az én, most majdnem a bringám életébe került. Azt hiszem maradok a hagyományos módszernél, ami már oly sok külföldi úton bevált. A nem bringa és autóbarát (160km/h) vezetés ellenére is.
Ui:Oszi barátom még fát is gallyalt vele és simán kibírták! ;-)
Kata:Van egy össztelós vázám eladó! ;-)


#31783
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Kata! Mennyi lenne a Caldera? Kis barátnõmet lehet érdekelné. A váz ugye 16-os?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31784
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 posts

Halihó

Csak nem felhagysz??


Nem, nem, csak egy össztelóson gondolkodom. És majd egy országútin, de az még a távolabbi tervek között szerepel. Semmi pénzért nem hagynék fel a tekeréssel, nagyon szeretem csinálni :love1:

A szentléleki versenyre beneveztem, a bükki teljesítményen is ott leszek, de a 80km-t tervezem. Most még :-)

#31785
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 posts
CSáó Kata ezek dzerint vissza jöttél külhonból? Mivel a Calderád nem gyári felszereltségû így egy kicsit kompenzálni kell az árral . Te egész rendben tartod és tisztán is, így 50-75% között az eredeti árhoz képest!
Mit szemeltél ki helyette?

Más ! Skacok , szept.8-án Bükk 50 TT aki nem a mátrára megy annak melegen ajánlom jó muri szokott lenni, és a végén zsíroskenyér+hagyma+tea!:lick:

#31786
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Csak nem felhagysz??

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#31787
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 posts
Sziasztok!

Ez a szentléleki tekerészés jól hangzik, ha nem jön közbe semmi, akkor részt veszek életem elsõ kerós versenyén :-)
Kérdés: szerintetek egy 2005-ös Kona Caldera-t mennyi pénzért lehet eladni mostanában? Kb 4400km-t tekertem vele.

#31788
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 posts
Csûváz Mindenkinek!

Röfi ti meg nem tudtok egy kerékpártartóra felrakni egy bringát? Ezt halottam!
Sõt hezefelé a kerékpártárolót sem raktátok fel jól?

Nem mondod, hog yennyire amatõrök vagytok?:D

#31789
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Akkor megyek egyedül.....és pukkadj meg:)

#31790
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
én hétköznap mindig dolgozom, úgyhogy nekem meg csak a hétvége jó sajnos :(
(kivehetnék szabit, de azt másra tartogatom...)

#31791
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Gyk: Én jövõ héten Tiszaujvárosban dolgozom, de szerda délelõtt fel tudnék menni Miskolcra kocsival és onnan mehetnénk. Korán reggel indulhatnánk és
akkor délutánra vissza is érnék dolgozni.

#31792
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
nkarcsik: az a kérdés, hogy hány grammra van kopva? :D

én is megyek, sztem az outival.
Röfi: nem megyünk el valamelyik hétvégén arra megnézni hol is van ez, illetve outizni kicsit ott a környéken? Lenne még kedve hozzá valakinek?

#31793
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,226 posts

Honnan szedjek én 26×1.5-ös külsõt...?


1.6-os Sportcontactot tudok adni,bár sokathasznált állapotban van.

#31794
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Ez szerintem sem beteges Tamás :D
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#31795
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

AJó nagy kib....ás :) Vékonyabb nem lehet? Az meg milyen?
Amúgy nálunk tán van valami..

Egy verseny miatt nem akarok gumit venni. Van egy 405 grammra kopott Notos XC-m. :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#31796
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Mert az 1,3-as Sportcontactommal az országútisok közé sorolnak! ;-)
/vagy nem is engednek versenyezni/

Az lenne az igazi, ha az MTB kategóriának külön pálya lenne az erdõben... nyamm :-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#31797
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
A meg minek?
Aha már látom...
Jó nagy kib....ás :) Vékonyabb nem lehet? Az meg milyen?
Amúgy nálunk tán van valami..
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#31798
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Jönnétek ide?
I. SZENTLÉLEK Kupa
MTB 26 X 1,5-tõl


Honnan szedjek én 26×1.5-ös külsõt...?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#31799
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Már neveztem is!!! Bár a korosztályok picit elcsúsztak, mert az ifi idén még 89-ig tar, nem 90-ig, de spongyát reája...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31800
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Jönnétek ide?

I. SZENTLÉLEK Kupa



MISKOLC GARADNA - szENTLÉLEKI TÚRISTAPARK

AMATÕR Hegyi idöfutamverseny



VERSEnYKIÍRÁS



A verseny fõvédnöke:
Katona Ferenc: Szentléleki Túristapark vezetõje



1. A verseny célja:
Egyéni hegyi idõfutamverseny helyezési sorrendjeinek eldöntése 14 kategóriában. KATEGÓRIÁK, FÉRFI: SERDÜLÕ 1994-1998, IFI 1990-1993, FELNÕTT 1968-1989, SENIOR I 1958-1967, SENIOR II 1907-1957, NÕI: SERDÜLÕ: 1990-1998, FELNÕTT: 1907-1989. KÜLÖN KERÜLNEK ÉRTÉKELÉSRE AZ ORSZÁGÚTI ÉS MTB KERÉKPÁRRAL INDULÓK
A versenyen bárki korlátozás nélkül indulhat. A verseny nyílt minden leigazolt és amatõr versenyzõ számára, aki a helyszínen benevez, és ezzel elfogadja a verseny szabályait. Lehetõség biztosítása nem leigazoltak számára kerékpárversenyen a szabadidõ sportolással történõ kitöltésére. További célja a tehetségek felkutatása és az egészséges életmódra nevelés. Lehetõség az amatõr kerékpárosok számára erõnlétük felmérésére versenykörülmények között.

2. A verseny rendezõje:
Kis-Galya Közhasznú Sportegyesület. 3526 Miskolc, Katowice u. 5. Kirilla László 30/9284-233

3. A verseny központja:
Rajt: Miskolc Garadna. A Bánkúti út elágazásától 500m Bánkút irányába.

Cél: Szentléleki Túristapark, Eredményhirdetés: Szentléleki Túristapark területén.

4. A verseny idõpontja, távja:
2007. augusztus 26. (vasárnap) 10:00. 7,2 km

5. A verseny típusa:
Egyéni hegyi idõfutam verseny, egyperces indítással. Mindenki csak egy számban indulhat! MTB 26 X 1,5-tõl

6. A nevezés módja:
Az elõnevezettek névsora a www.kisgalya.hu oldalon folyamatosan frissítésre kerül.

Elõnevezés: E-mailben kisgalya@vipmail.hu, Név, szül. év, országúti/MTB kategória, egyesület/Város, lábméret. (akik biztosan jönnek, jelezzék indulási szándékukat így megkönnyítik a rendezõk dolgát.) Lehetõség van 10:10 és 10:45 közötti rajtszámok lefoglalására, csak azok részére, akik 9:15-9:30-között megjelennek a nevezésnél, és átveszik azt. Mindenkinek a rajtszáma egyben az indulási idejét is jelzi!

Helyszíni: a rajt területén 9.15-10.30 között. Mindkét esetben a helyszínen kell fizetni.

7. Elõnevezési határidõ:
2007. augusztus. 22. (szerda) 16:00 óra. A határidõ lejárta után, nem tudunk elõre rajtszámot biztosítani!

8. Nevezési díj:
A nevezési díj: 1000 Ft. A nevezési díjak befizetése a rajthelyszínen történik. Szentléleken, a Túristapark területén minden távját befejezõ versenyzõ frissítõt, rajtszámon elhelyezett ikon ellenében emblémázott ajándékot valamint a Túristapark és az Outdoor Túra és Kerékpárbolt jóvoltából egy kis harapnivalót kap.

9. Helyezések eldöntése, Értékelés:
A verseny korcsoportonkénti gyõztese az a versenyzõ, aki a legrövidebb idõ alatt teljesíti a távot, külsõ segítség igénybe vétele nélkül! Aki külsõ segítséget igénybe vesz, azonnali kizárásra kerül! Autós kisérésre nincs lehetõség!

10. Díjazás, eredményhirdetés:
Eredményhirdetés, az utolsó beérkezõt követõen 30-40 perc. Korcsoportonként kupa, érem és tárgyjutalom az elsõ három helyezettnek. Minden induló emblémázott kerékpáros zoknit kap ajándékba.

11. Program:
A verseny napján: 9:15-10:30-ig nevezés, 10:00-tól rajt egypercenként. Egyéb programok: www.turistapark.hu

12. Rajtolás:
Rajtolási sorrend: 10:00: elsõ induló, majd percenkénti indítással nevezési sorrendben folyamatosan. Mindenkit név és rajtszám szerint szólítani fogunk legkésõbb 30 másodperccel az indulás elõtt. Aki lekési a rajtot, saját idejébõl veszít. A pályán csak rajtszámmal rendelkezõ kerékpáros tartózkodhat. A versenyzõk melletti futás, kerékpározás, autózás ill. a versenyzõk tolása azonnali kizárással jár.



13. A versenybíróság:
A versenybíróságot a rendezõ szerv kéri fel.

14. Költségek:
A verseny rendezési költségeit a szervezõk, a részvétel költségeit a versenyzõk fizetik.

15. Tájékoztatás:
- Rajtszámok: A versenyzõk kötelesek a szervezõk által kiadott rajtszámokat jól láthatóan a kerékpár kormányon viselni. Aki elveszíti azt, vagy szándékosan megrongálja, abban az esetben a versenyzõnek új nevezést kell leadnia.

- Kerékpáros fejvédõ használata kötelezõ.

- A versenyen mindenki saját felelõsségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezõség nem vállal felelõsséget.

- A célba érkezett versenyzõk idõeredményei, Szentléleken a Túristapark területén elhelyezett táblán folyamatosan olvashatóak lesznek. Ezért mindenkit kérünk, hogy ne a célban zaklassa az idõmérõket!

- Az útvonal nincs lezárva, szembejövõ forgalomra is kell számítani. A KRESZ szabályainak betartása kötelezõ!

- Az utolsó induló után ruházat és táskák felszállítását vállaljuk.

- Mindenkirõl próbálunk fotót készíteni, ami a honlapunkon lesz látható az idõeredményekkel együtt.

- Minden résztvevõ a nevezésének leadásával a verseny szabályait elfogadta, hozzájárul, hogy az I. Szentlélek Kupáról készült film-, és képanyagokban valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhet, és ezért ellenszolgáltatást nem kérhet.

16. Óvás:
Óvás nincs. A versenyszámok befejezése után 30 percig fogad el a versenybíróság írásbeli észrevételt, melyet a helyszínen tárgyal és hirdeti ki az eredményét.