Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#31481
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás

Lecsa: Ez nagyon szép volt, de valami kimaradt..... A TAJ számod!
Üdv itt::siema:

Röfi, a bankszámlaszámom nem kéne? :) Igen az adatok felírásában feltünt nekem is, hogy a tajszám kimaradt...
Bocsi, azt nem tudom fejbõl, azért nem került rá az "ürlapomra"

#31482
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás

És mond milyen ágban nyomod?cc túra outi? esetleg más?

Hát kb egy éve országútizom, és a nyáron kóstoltam bele a montiba. Leginkább a cc meg a maratonok fognak nekem tecceni...
Montiterepen idáig egyszer voltam zozoba jóvoltából (kössz mégegyszer), nagyon tesztett, jólenne ha nem itt lenne vége a vadkalandoknak.
De természetesen igyekszem mellette nem hanyagolni az utakat sem, amit szerencsére nem akadályoznak meg a Debreceni hegyek terepre kisértései!:D

#31483
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

A fejlemények azt követelik meg tõlem (ujjonctól), hogy akkor bemutatkozzam:
Név:Porcsin Levente
Anyja leánykori neve:Csombók Zita
Lakhelye:Cívisváros
Születési év:1990
Iskolái:Nyoc általános, Gimnázium folyamatban...
Hobbi:bicaly, kosár, foci, bicaly:), futás, turázás

Lecsa: Ez nagyon szép volt, de valami kimaradt..... A TAJ számod!
Üdv itt::siema:


#31484
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
És mond milyen ágban nyomod?cc túra outi? esetleg más?

#31485
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás
A fejlemények azt követelik meg tõlem (ujjonctól), hogy akkor bemutatkozzam:
Név:Porcsin Levente
Anyja leánykori neve:Csombók Zita
Lakhelye:Cívisváros
Születési év:1990
Iskolái:Nyoc általános, Gimnázium folyamatban...
Hobbi:bicaly, kosár, foci, bicaly:), futás, turázás

#31486
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
Hé te ÁVH-s vagy ki(by:röfi ami naon jó:D)
kezdjük ott hogy itt bemutatkozni is szokás.(nem tom parasztfalvn hogy megy ez felétek)
És légyszíves ne sértegess itt mindenkit mert ha nem vennéd észre mindenki ellened van és ezt hívjuk mi összetartásnak.Szal jó lenne ha leálnál és nem nagyon írnál ide többet, vagy írj normálisan. vagy mutasd meg mekkora arcod van a nyeregben és gyere el velünk tekerni.Hátha bírod a tempót.

szal csitu van.

#31487
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Ajánlom, hogy az a 'sárga pöcs'-ös beszólás ne nekem szóljon seggdugasz!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31488
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
ÁVH (vagy valami ilyesmi): Nem itt kéne személytelenül keménykedned, inkább tanulj, mert megbuksz és anyáék még a netrõl is letiltanak, ja bocs nektek net sincs, áram nélkül nem megy.... Személyesen intézd az ilyen dolgaidat, vagy félsz hogy kikapsz?
Zozoba:Retro Party vasárnap! Ha jó idõ lesz, jön Nagy Zs. és Lajos is (Te ismered õket). Csak én retózok. ;-)
Bubi:Sokat Boldogat!

Mindenki:Bocs, de felbosszantott ez a kis majom...


#31489
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Kaptam meghívót az iwiw-en. Valaki szeretné megkapni? Szivesen elküldöm.

Vasárnap ki jön fel egy jávorkutas tekerésre? Ha nem fog esni, én biztos megyek, jó móka lesz :-)

#31490
zozoba

zozoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 575 hozzászólás
Hohó!
Milyen csuda dolgok mennek itt a fórumon!?
NAGYBUB! HOGY A VONAT KÜRTÖLJÖN A SZÜLINAPOD HETÉN A FÜLEDBE!;)
BOLDOG SZÜLINAPOT!!! Ne félj megyek utánnad a 30-akárhanyadikba!:D

Tomi és Kata köszike az infót !

Hú fiúk ez szép volt ! Kezdett irritálni az Aveé nevezetû fickó! Nitrónak igaza van! Énté pedig jól tetted ezt a vakvilágba írogatást!

Röfi akkor most nem lessz retró kupa?!:cry:

#31491
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Hmmmm.... Naggyon jól hangzik!!!! :D A részleteket holnap megbeszéljük!

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31492
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Nitro: Bent leszek. Szétnéztem és találtam neked vázat villával, fékeket stucnit és elsõ hátsó kereket. Még hajtómû is van benne. Esetleg a felniket átfûzöd más agyakkal és kész:) Na mit szólsz?

#31493
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás
Critical Mass-os képek a neten! Keressétek meg magatokat a képek között!;)
http://napielet.hu/n.../critical_mass_

#31494
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Tiltólistára tettem ez az Aveé-t nevû valakit, majd önmagának boldogítására írogathat a vakvilágba...

Somának meg utólag is boldogat! :cake:

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#31495
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Nem az észt osztom, csak elég irritáló, hogy a kettõtök magánügyét fórumon keresztül intézitek. És egy privát üzenetben is lehetne tudatni vele, hogy fizethetne. Ez az "Te egy köcsög vagy" stílusod ice-szal szemben meg maradjon már köztetek, ha csak szapulni tudod, akkor mondd a szemébe, de ne itt adj neki hangot...
Mondjuk még mindíg nem tudjuk, hogy ki ez a hõs emberjogi aktivista, egy bemutatkozást igazán írhatnál...

Krisz: Este nem tudok menni, holnap déltõl kettõig lesz gazd. matekom, elõtte v. utána bent leszel?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31496
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Aveé, az ilyneket privátban intézd már! Minket nagyon nem érdekelnek a ti pénzügyeitek!

Titty: nagybubnak volt.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#31497
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
IV. ÜVEGHUTA KUPA BÜKKSZENTLÁSZLÓ-BÜKKSZENTKERESZT
HEGYI AMATÕR IDÖFUTAMVERSENY

VERSENYKIÍRÁS

A verseny védnöke:
Halász Rezsõ: Bükkszentkereszt Polgármestere

1. A verseny célja:
Hegyi egyéni idõfutam verseny helyezési sorrendjeinek eldöntése 12 kategóriában. KATEGÓRIÁK, FÉRFI: SERDÜLÕ 1994-1998, IFI 1990-1993, FELNÕTT 1968-1989, SENIOR I 1958-1967, SENIOR II 1907-1957, NÕI: SERDÜLÕ: 1990-1998, FELNÕTT: 1907-1989. KÜLÖN KERÜLNEK ÉRTÉKELÉSRE AZ ORSZÁGÚTI ÉS MTB KERÉKPÁRRAL INDULÓK
A versenyen bárki korlátozás nélkül indulhat. A verseny nyílt minden leigazolt és amatõr versenyzõ számára, aki a helyszínen benevez, és ezzel elfogadja a verseny szabályait. Lehetõség biztosítása nem leigazoltak számára kerékpárversenyen a szabadidõ sportolással történõ kitöltésére. További célja a tehetségek felkutatása és az egészséges életmódra nevelés és az amatõr kerékpárosok számára erõnlét felmérésére versenykörülmények között.

2. A verseny rendezõje:
Kis-Galya Közhasznú Sportegyesület. 3526 Miskolc, Katowice u. 5.

3. A verseny központja:
Rajt: Bükkszentlászlón.
Cél: Bükkszentkereszt határában, Eredményhirdetés Bükkszentkereszt Borostyán Étterem udvarán.

4. A verseny idõpontja:
2007. október 7. (vasárnap) 10:00

5. A verseny típusa:
Egyéni hegyi idõfutam verseny, egyperces indítással.

6. A nevezés módja:
Az elõnevezettek névsora a www.kerekpar.net oldalon folyamatosan frissítésre kerül.
Elõnevezés: E-mailben kisgalya@vipmail.hu: Név, születési év, országúti vagy MTB kategória, egyesület, indulási idõ megadásával. (akik biztosan jönnek, jelezzék indulási szándékukat így megkönnyítik a rendezõk dolgát.) Lehetõség van 10:10 és 10:45 közötti rajtszámok lefoglalására. Csak azok részére, akik 9:15-9:30-között megjelennek a nevezésnél, és átveszik azt. Mindenkinek a rajtszáma egyben az indulási idejét is jelzi!
Helyszíni: a rajt területén 9.15-10.30 között. Mindkét esetben a helyszínen kell fizetni.

7. Elõnevezési határidõ:
2007. október. 2. (kedd) 16:00 óra.
A határidõ lejárta után, nem tudunk elõre rajtszámot biztosítani!

8. Nevezési díj:
A nevezési díj: 1000 Ft. A nevezési díjak befizetése Bükkszentlászlón, a rajthelyszínen történik. Bükkszentkereszten a Borostyán Étterem udvarán, minden távját befejezõ versenyzõ frissítõt, emblémázott ajándékot és a Borostyán étterem jóvoltából egy kis harapnivalót kap.

9. Helyezések eldöntése, Értékelés:
A verseny korcsoportonkénti gyõztese az a versenyzõ, aki a legrövidebb idõ alatt teljesíti a távot, külsõ segítség igénybe vétele nélkül! Aki külsõ segítséget igénybe vesz, azonnali kizárásra kerül! Autós kisérésre nincs lehetõség!

10. Díjazás, eredményhirdetés:
Eredményhirdetés, az utolsó beérkezõt követõen 30-40 perc. Korcsoportonként kupa, érem és tárgyjutalom az elsõ három helyezettnek. Kb.14.30.-kor

11. Program:
A verseny napján: 9:15-10:30-ig nevezés, 10:00-tól rajt egypercenként. Az eredményhirdetés elõtt triál bemutató. Egyéb programok: www.bukkszentkereszt.hu

12. Rajtolás:
Rajtolási sorrend: 10:00: elsõ induló, majd percenkénti indítással nevezési sorrendben folyamatosan. Mindenkit név és rajtszám szerint szólítani fogunk legkésõbb 30 másodperccel az indulás elõtt. Aki lekési a rajtot, saját idejébõl veszít.


13. A versenybíróság:
A versenybíróságot a rendezõ szerv kéri fel, vitás esetekben Õk döntenek.

14. Tájékoztatás, szabályzat:
- Minden versenyzõ egy kategóriában indulhat. Csak megfelelõ mûszaki állapotú kerékpárral (mûködõképes fék és váltórendszerrel) lehet rajthoz állni. A szervezõk fenntartják a jogot, hogy ezt szúrópróbaszerûen ellenõrizzék, és aki nem felel meg a szabályoknak, kizárják a versenybõl. A nevezési díjat nem áll módunkban visszaadni. MTB kategória gumimérete: 26x1,5 és szélesebb.
- A pályán csak rajtszámmal rendelkezõ kerékpáros tartózkodhat. A versenyzõk melletti futás, kerékpározás, autózás ill. a versenyzõk tolása azonnali kizárással jár.
- Rajtszámok: A versenyzõk kötelesek a szervezõk által kiadott rajtszámokat jól láthatóan a kerékpár kormányon viselni. Aki elveszíti azt, vagy szándékosan megrongálja, abban az esetben a versenyzõnek új nevezést kell leadnia.
- Kerékpáros fejvédõ használata kötelezõ.
- A versenyen mindenki saját felelõsségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezõség nem vállal felelõsséget.
- A célba érkezett versenyzõk idõeredményei, Bükkszentkereszten a Borostyán Vendéglõ udvarán elhelyezett táblán folyamatosan olvashatóak lesznek. Mindenkit kérünk, hogy ne a célban várakozzon, és ne zaklassa az idõmérõket, hanem guruljon be a központba, ahol különbözõ programok lesznek.
- Az útvonalon szembejövõ forgalom nem lesz, hátulról számítani kell 1-2 autósra.
- Az utolsó induló után ruházat és táskák felszállítását vállaljuk.
- Az eddigi Üveghuta Kupa eredmények és fotók megtekinthetõk a: www.kisgalya.hu oldalon. Mindenkirõl próbálunk fotót készíteni, ami a honlapunkon lesz látható az idei eredményekkel együtt.
- Minden résztvevõ a nevezésének leadásával a verseny szabályait elfogadta, hozzájárul, hogy a III. Üveghuta Kupáról készült film-, és képanyagokban valamint azok reklámcélú felhasználásában szerepelhet, és ezért ellenszolgáltatást nem kérhet.

15. Óvás:
Óvás nincs. A versenyszámok befejezése után 30 percig fogad el a versenybíróság írásbeli észrevételt, melyet a helyszínen tárgyal és hirdeti ki az eredményét.


Ez pedig az Üveghuta a jövõ hétvégén.

#31498
Kati

Kati

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Volvo Kupa 4. forduló - Hegyi egyenkénti idõfutam verseny

Verseny idõpontja: 2007. szeptember 30. (vasárnap) 11.00 óra
Rajt: Ómassai út jávorkúti elágazása (sorompó)
Cél: Jávorkút (forrás)

Táv: 10 km
Nevezés: 930-1045 óra között a rajt helyszínén
Nevezési díj: 500 Forint

Kategóriák: MTB, országúti
Korcsoportok: felnõtt férfiak, nõi abszolút,
szenior férfiak (40-50 évesek, 51 év felettiek)
Különdíjak: legfiatalabb leány- és fiú induló,
legidõsebb (50 év feletti) nõi- és férfi induló

Díjazás: kategóriánként és korcsoportonként az 1. helyezett kupát, 1-3. helyezett tárgyjutalomban részesül – abban az esetben, ha legalább 6 nevezõ van az egyes kategóriákban!
A felnõtt kategóriákban az 1. helyezettek pénzjutalomban részesülnek!

A versenyen mindenki saját felelõsségére indul!
A KRESZ szabályainak betartása mindenki számára kötelezõ!
Bukósisak használata kötelezõ!

Rendezõ: B.-A.-Z. Megyei Kerékpár Szövetség, Kerékpársport 2000 Alapítvány

Információ: Sutkó Mihály (Tel.: 30/213-8530)

forrás:
http://www.boon.hu/h...070902-02072841

Ezt most találtam. Ha jó idõ lesz, lehet, hogy elmegyek.

#31499
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Az 1-es vágányra torta érkezik, a vágány mellett kérjük vigyázzanak!:tort:

Ki az? Mi az?
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#31500
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
[quote=zozoba;633929
Sajna én kimaradtam, mert Trek bemutatón voltam Ausztriában.:)

Röfi, Tomi említett valami retró futam szerû dolgot ! Mi lessz ez , mikor , hogyan?[/quote]

Zotya:Testfestõs csajok voltak?:flirt1: (Brnoban volt!)

Retro "futam" a mátrában volt, de kéne még csinálni egyet idén is!
(Szert tettem egy Manitou Mach 5-re)

Jövõ héten biccantás a hegyekben? Nagybubbal és velem.