Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#31461
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
És emberek ez a mileniumi hozzászólásom, ugyanis ez a 100. :D
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

#31462
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
nem is tudtam Zoli hogy te is fórumozol:)

#31463
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 posts

Igen, sejtettem hogy te vagy. Jó rég beszéltünk.

Bizony, meglehetösen.. Nem baj ha nem raksz fel ma képet a bringádról, elég ha leírod milyen:)

#31464
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts

Gácsi zoli
Anyukám leánykori neve: Maruzs Monika
:) igy biztos simerõs

Igen, sejtettem hogy te vagy. Jó rég beszéltünk.

#31465
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
ja?:D mostmár tom:D

#31466
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts

srácok, srácok...
Nem felvenni a kesztyût, mert ha lesüllyedsz a szintjére és legyõz a rutinjával. ;)

Azt hiszem nincs itt senki aki komolyan venné, leírta magát a vádaskodásaival (hogy van-e alapja, az meg aztán végképp nem ránk tartozik), de annyi gerinc nincs benne, hogy felvállalja magát. Én megmondom õszintén jól szórakozom rajta, így letiltani sem fogom, de valószínûleg addig tart majd a mûsor, amíg adjuk alá a lovat. Ezek, meg a helyesírása alapján pedig nem lehet több 14 évesnél... :)

Lecsa: üdv köztünk (a bicaj pedig pontos ;)), a TAJ számnál helyett pedig inkább egy képet nyomj a bicódról!

Jah, képet is akartam feltenni, de valahogy nem sikerült, majd holnap, ha frissebb leszek, akkor megint megpróbálom.

#31467
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
ki a zoli?

#31468
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 posts

Milyen Zoli vagy? ugy könnyeben be fogsz ugarni.

Gácsi zoli
Anyukám leánykori neve: Maruzs Monika
:) igy biztos simerõs

#31469
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts
Milyen Zoli vagy? ugy könnyeben be fogsz ugarni.

#31470
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
a helyesírás dolog sztem nem neked szerintem, vagy igen?:D

#31471
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 posts
Hello Mindenki!
Üdvözlet Levi, Jók a képek, remélem megismersz: oda jártam általásnos iskolába mint Te:) hétvégén én is szívesen mennék tekerni! Üdv zoli

#31472
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Lecsa: látod ez egy szar dolg, te bemutatkoztál, de minket nem ismersz, mert mi nem mutatkoztunk be neked... Nefraznak montija van, tehát montizik.
De! Te vissza tudod olvasni a hozzásuzólásokat és ebbõl nagyon sok okos dolgot megtudhatsz!


#31473
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts
Tõlem szerintem mehet majd a tekerés, majd konzultálunk róla késöbb is!
Fõ a tapasztalatszerzés.

#31474
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts

srácok, srácok...
Nem felvenni a kesztyût, mert ha lesüllyedsz a szintjére legyõz a rutinjával. ;)

Azt hiszem nincs itt senki aki komolyan venné, leírta magát a vádaskodásaival (hogy van-e alapja, az meg aztán végképp nem ránk tartozik), de annyi gerinc nincs benne, hogy felvállalja magát. Én megmondom õszintén jól szórakozom rajta, így letiltani sem fogom, de valószínûleg addig tart majd a mûsor, amíg adjuk alá a lovat. Ezek, meg a helyesírása alapján pedig nem lehet több 14 évesnél... :)

Lecsa: üdv köztünk (a bicaj pedig pontos ;)), a TAJ számnál helyett pedig inkább egy képet nyomj a bicódról!

Köszi! Nem hinnétek,de ma kaptam ki az 5ös helyesírás dogám nyelvtanból. és nem tudom leírni a bicaj szót. Hát ez van.

#31475
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
igazad van Bócipók:)

#31476
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts

Mit takar ez a helyi szintû tekerés? És montival lenne a járgány alattunk?

Részemrõl mindenképp. mivel outim nem nagyon van.Hogy merre az majd kiedrül.(de még a krátertónál még nem jártam :D
Ja és ha esetleg valakienk lenne egy nem kellõ elsõ 27es kereke, azt szívesen fogadnám, lehet ütött kopott is városi gépbe kell csak a v-fék fogjon rajta valamennyire az a lényeg.

#31477
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
srácok, srácok...
Nem felvenni a kesztyût, mert ha lesüllyedsz a szintjére és legyõz a rutinjával. ;)

Azt hiszem nincs itt senki aki komolyan venné, leírta magát a vádaskodásaival (hogy van-e alapja, az meg aztán végképp nem ránk tartozik), de annyi gerinc nincs benne, hogy felvállalja magát. Én megmondom õszintén jól szórakozom rajta, így letiltani sem fogom, de valószínûleg addig tart majd a mûsor, amíg adjuk alá a lovat. Ezek, meg a helyesírása alapján pedig nem lehet több 14 évesnél... :)

Lecsa: üdv köztünk (a bicaj pedig pontos ;)), a TAJ számnál helyett pedig inkább egy képet nyomj a bicódról!

#31478
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts
Mit takar ez a helyi szintû tekerés? És montival lenne a járgány alattunk?

#31479
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
apropó valaki a hétvégén egy helyi szintû tekerés? persze csak ha jó idõ lesz

#31480
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Helyes csak nyomjad szépen. üdv minálunk:):beer: