Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
34283 replies to this topic

#30741
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Pont ez az! Az uj telóm beépitési magassága kisebb, mint az elõzõ volt.
tehát nem lehet magasabb. Pont azóta zavaróbb a stucni, amiota az új telót használom.

Szerezz egy mérõszalagot és egy szögmérõt.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#30742
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
A két kerón ugyan olyan a kormány hátranyúlása?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30743
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

Nem lehet, hogy a villa miatt magasabban van a Pyxis orra és azért érzed úgy? Nekem jóval az elsõ tengely elõtt van a kormány...


Pont ez az! Az uj telóm beépitési magassága kisebb, mint az elõzõ volt.
tehát nem lehet magasabb. Pont azóta zavaróbb a stucni, amiota az új telót használom.

#30744
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 posts
Jó dolog ez az esti tekerés kár hogy minden héten hétfõtõl-csütörtökig 8-ig melózom:( pedig én is mennék és adnék még egy terjedelmes színfoltot az éjszakába:D, de akinek lenne kedve most pénteken jönni akkor én tudnék menni vele:) régen mentem már este:P

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#30745
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Nem lehet, hogy a villa miatt magasabban van a Pyxis orra és azért érzed úgy? Nekem jóval az elsõ tengely elõtt van a kormány...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30746
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
nekem 110-es stucni van mind a kettõ pyxisen. A virsli gumis merev villás gépen nincs vele semmi bajom. a montin viszont néha, az elsõ 10-15km-en úgy érzem, hogy hosszú. Aztán ahogy bemelegszem, akkor már nem érzem hosszúnak. vagy csak azért tünik hosszúnak, mert télen jóval ritkábban ülök bicajra és szokatlanabb a testhelyzet. Egyébként pont takarja a kormány az elsö tengelyt.
Ha lenne valakinek egy 100-as oversize-os stucnija, azt kiprobálnám.

#30747
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

Jaja izgalmas volt, kulonosen, amikor az a kutya megjelent woody elott a sotetben, és satufék... az különösen izgalmas volt :scared:

Ezt a szerdai dolgot meg kellene tartani...
Hmm jo hogy eszembejuttattad fel is teszem az aksikat tolteni.

Nem tudom megígérni a szerdát, mert semmi rendszer nincs a munkanapjaimban, de majd mindig megbeszéljük, ha más nem a kemény mag menni fog. Bár szauna tényleg nem lenne rossz utána.
Krissz:szerintem ez annyira relatív dolog. Én mindig beállítom elõször a nyerget, és utánna nézek olyan hosszú stücnit, amibe ha beleteszem a kármányt, az pont eltakarja az elsõ agyat. Most a stücni csere van nekem is porondon.


#30748
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
184 doki szerint, de mértek már 182-t és 185-öt is, szal ne kérdezd:) Viszont a lábam hosszú, így valószínüleg rövideb a felsõ testem, mint Neked. + nem mindegy, mennyire szeretsz kiegyenesedve tekerni.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30749
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Enté: milyen hosszu stucnit használtál a cruxon?

90 mm

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#30750
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 posts
Hello!
Bocsi a kutyást, majd máskor csengöt is hozok és jol "lecsengetem" a bicikliútról a korcsot! : ) (Bár Röfi más módszert alkalmazott még a multkor : ) Szerda akkor mostantól esti gurulás!

#30751
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Milyen magas vagy Nitro?

#30752
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
Jaja izgalmas volt, kulonosen, amikor az a kutya megjelent woody elott a sotetben, és satufék... az különösen izgalmas volt :scared:

Ezt a szerdai dolgot meg kellene tartani...
Hmm jo hogy eszembejuttattad fel is teszem az aksikat tolteni.

#30753
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
100-as KCNC Bear Bone.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30754
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Gyalogkakukk, Nitro: milyen hosszu stucnit használtok a pyxisen?
Enté: milyen hosszu stucnit használtál a cruxon?

#30755
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Ma esti tekerés is jól sikerült, bár kicsit hidegebb volt mint a múltkor! Négy emberbõl kettõn lámpája lemerült, de igy még izgibb volt, igaz Hyperr!


#30756
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts

Halihó

Spinningen mindenki olyan terheléssel nyomja ahogy jólesik neki,illetve a pulzusa kívánja:)
Azért Gyalogkakukk a 130-as az igen szerény
Armstrong a könyvében leírja hogyan határozd meg a pulzusod határait,illetve hogyan tudod kitolni a határait felfele,ami jól jön versenyeken,hogy le ne szédülj.
Ha csak folyamatosan alacsony pulzuson tekersz,akkor a szervezeted is arra áll rá,nem lesz magas a felsõ határod,és az elsõ emelkedõn,sprintnél kiesel a sorból.... Szerintem....
Kajáról meg annyit,hogy folyamatosan egyél,ne csak akkor amikor már érzed a hiányát,mert akkor már késõ.
Az hogy elõzõ nap ki mit-mennyit eszik,az csak azon múlik mit bír a gyomra
;)


na lehet jobb lett volna ha meg sem szólalok :)
persze hogy mindenki úgy nyomja ahogy jólesik, csak azt mondtam, hogy én a tudatlanságom miatt beleestem egy hibába 2 éve, más ne kövesse el ha nem muszáj

folyamatosan alacsony pulzusos tekerést meg nem is említettem, de talán nem véletlenül találták ki az alapozást szezon elõtt :) A felsõ határ emelésének is megvan az ideje, de az nekem nem januárban van. (szerencsére nem szédülök le a biciklirõl, 170 körüli átlaggal sikerült pár maraton középtávot végigcsinálnom :) )

peace

#30757
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
Úgy gondoltam, h kifizetem és beviszem a Chilibe. De most, h ennyi lett, nem tudom mi legyen...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30758
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Nitro:Hogy tudjuk megoldani az adás-vételt? Szerintem fizetem a Somáét is!
Szauna:Inkább mennék még egy kört!


#30759
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,122 posts
epyc nem hívtál!

Megjöttek a matricák, Végül 180 ft-os darabáron kapjuk, 5400 lett a végösszeg...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30760
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Tudom hogy ma estére niteride van betervezve, de valaki esetleg úszás-szauna kombó a sportuszodában? 18:30-tól kedvezményes!

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"