Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#30721
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Az egy kapukijáró az autó kifelé jött.
Lehet, hogy a kresz szerint az úton kellett volna mennie, de aki elütötte a hátsó kerekét (tehát átment elõtte a biciklis!),az tényleg ledarálta volna a gyalogost ha az van ott.
Egyébként tényleg gáz a Blog...


Különösen az tetszik az egészben, hogy fõvárosiak osztják az észt ebben a szituban. Azt se tudják hol a helyszín... Na mindegy, ebbe nem megyek bele itt:)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30722
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Az egy kapukijáró az autó kifelé jött.
Lehet, hogy a kresz szerint az úton kellett volna mennie, de aki elütötte a hátsó kerekét (tehát átment elõtte a biciklis!),az tényleg ledarálta volna a gyalogost ha az van ott.
Egyébként tényleg gáz a Blog...
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#30723
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
A járda melletti zöld területen, de ha megnézed a képet (http://basahalom.blo...124bicikli1.jpg) ott nem is üthették el, legfeljebb ha az autós is felhajt a szegély által lezárt zöld területre. Itt egyértelmû szerintem: a kerós jött, az autós is jött, csak épp az autós nem figyelt oda. Pedig neki kellene, õ a nagyobb.

(jól felbasztam magam ezen az egészen...)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30724
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

http://basahalom.blog.hu/:
"Itt közellenségnek számít a kerékpáros – panaszolja a hamarosan bíróság elé álló biciklista."


olyan szinten demagóg ez a blog, hogy ha meglátom a nevét felmegy a pumpa :)
a biciklis milyen ösvényrõl beszél vajon? Ja, hogy a biciklisták taposták ki maguknak, így rögtön bicikliúttá vált, aminek aztán elsõbbséget is kell adni? Ha már a járda melletti zöldterületen kerékpározik (ami aztán semmilyen szabály szerint nem megengedett), akkor legalább figyeljen az autósokra, mert NEM NEKI VAN ELSÕBBSÉGE.
A cikk végére aztán csak sikerül kampányról, meg utakat eluraló agressziról beszélni, gratulálok.

#30725
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

Gyalogkakukk, Nitro: milyen hosszu stucnit használtok a pyxisen?
Enté: milyen hosszu stucnit használtál a cruxon?


úgy látom lemaradtam a beszélgetés jórészérõl, de én is 90mm-es stucnit használok, próbáltam párat, de csak ez vált be. Tavaly tavasztól pedig végre pozitív irányba van forgatva, ami a lefeléken nagy segítség, síkon pedig jót tesz a hátamnak. :)

#30726
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás
http://basahalom.blog.hu/:
"Itt közellenségnek számít a kerékpáros – panaszolja a hamarosan bíróság elé álló biciklista."

Biking may be hard, but it's easier than growing up!

http://porcsinbros.aminus3.com


#30727
földlakó

földlakó

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

Olyan szempontból érdekelne hogy kirázná belõlem a lelket is a 28-ashoz képest, meg elég biztonságos lenne-e.


szerintem a lelkednek ígyisúgyis lõttek, az utak állapotát tekintve :) de amúgy meg jó a 23-mas, mondjuk az én 19-emhez képest...(retrószerûbicajon azvan)

éjszakai mûszak:
1. ez nem normális dolog :)
2. de azért megyek máskor is szerintem
3. (LEGFONTOSABB) Wody csinálj nekünk lámpát!!!
4. az idegeim tönkre vannak :)
5. a bringautak hitványak, gondolok itt fõleg a Hajdúsámson felé vezetõre
6. szóval ezt a szakaszt jó lenne kihagyni...

na majmeglátjuk

#30728
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Megvannak a matricák. Szépek, nagyok, lehet ragasztani minden hengeres dologra (igen, oda is, jól gondolod :D), átvehetõk Nitro kollégánál :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#30729
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Nekem van idõm csip csup matricákkal foglalkozni! :)
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#30730
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Pontosítok, nyáron akarom használni, következõ tél elõtt majd veszek téli gumit :)

#30731
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Az outimon 23-as Michelin külsõ van, hóban, sárban, fagypont alatt nedves úton életveszély...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30732
Jenessanyi

Jenessanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
23-622-es külsõ keskeny/túl kevés városba aszfaltra? 28-ast akartam, de jó minõségût normális áron nem igazán lehet találni, ha a 23-as se katasztrófa akkor jobb lenne az egyszerûbb utat választani :)

Olyan szempontból érdekelne hogy kirázná belõlem a lelket is a 28-ashoz képest, meg elég biztonságos lenne-e.

#30733
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Holnap megpróbálom elhozni õket. Az elvitelt pedig önkiszolgálósban gonodltam, mert se Barnusékat nem akarom szivatni és én sem fogom házhoz vinni.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30734
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Halihó

Nitró: akkor hogy lesz ez a matrica?
Fizess kutya! a bótba,oszt majd mi is behordjuk neked Barnához.

Sanyi, elhozhatnád az enyimet is... szerinted Barnának van is ideje a mi csip-csup matricánkal foglalkozni...:wtf:


#30735
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Nitró: akkor hogy lesz ez a matrica?
Fizess kutya! a bótba,oszt majd mi is behordjuk neked Barnához.

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#30736
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Edzõm is húzta a száját...:S kokszos :)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30737
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Pontosan a széles és erõs hátam miatt kihagyom a mez rendelést, mert az xxl-es kicsi lenne.:paker: Majd probálok egy 100-as stucnit és kiderül hogy mi lesz a legjobb.

#30738
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Akkor csak hipohonder vagy és bemeséled magadnak :) Vagy szimplán a bütykös gumit nem bírod úgy forgatni, mint a virslit és ezért húzódik a hátad, mert erölködsz :P

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#30739
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás

Szerezz egy mérõszalagot és egy szögmérõt.


Nagyon hasonló a két gép geoja. Azt mondhatnám, hogy egybevágó.

#30740
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Igen. A virsli gumis pyxist csak országuton használom és azon kényelmes a testhelyzet.