Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi Riderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12295 hozzászólás a témában

#12181
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
grat Matt!

én nem megyek pilába...

#12182
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
megvaaaaaaaan :D
febr 13ig hawaii :)

#12183
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

valaki tekerni nem jön?? ?:):) az idõ pont opt.

Maul Hulpnál vannak az újságok!

Matt Boldog szülinapot(24?)!!!remélem igazam van..
vizsgák?


Köszönöm )
ma kezdtem el második x-et vazz :(

1kor derül ki az analízis...
többi megvan )

#12184
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na, ennek örülök, akkor neked bármelyik idõpont jó?

#12185
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
felõlem mehetünk :)
Come on! It's on

Korn

#12186
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Bocs a hosszú hozzászólásért, azért légyszi olvassátok végig, ha lehet. Én nagyon szeretnék elmenni oda, de jó lenne, ha mindenki tudna jönni.

#12187
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, akkor majd nekem jössz 1400 Ft-tal, a Biczónak meg 400 Ft-tal. Ne kérdezd, hogy miért lett ilyen bonyolult. Ez van.
Na, emberek, akkor a Pilában történõ nyaralással kapcsolatban a következõ idõpontokat javasolnám: Június 17-24 július 8-15 vagy július 15-22. Ha ezen 3 hét valamelyikén megyünk, akkor a szállás megoldható 8 EUR/fõ/éjszaka költségen. Ebben már benne van a takarítás díja, és a 30% kedvezmény, amit az idõben történõ foglalás jelent. Ez kb. 15e Ft szállásköltséget jelent fejenként a teljes hétre vetítve. Ez még a leoganginál is lényegesen olcsóbb. A felvonóbérlet 15 EUR/nap a tavalyi árak alapján, remélem Olaszországban nem túl nagy az infláció. Ha ez csak az egyik felvonóra vonatkozik, akkor sincsen semmi gáz, mert a bicajpályák (DH, freeride) ezzel is használhatók, meg még a honlapon található egyéb útvanalak közül is jópár használható, nem kell tekerni. A szállás elvileg Pilában van, nem messze a felvonótól. Ez azért fontos, mert így nem kell használni a másik felvonót. Sajna még nem írtak vissza, pedig már vagy 3 címre küldtem e-mailt. Még majd megpróbálom a helyi bicajboltot is. Túrázási lehetõség is van egy csomó, McClane akár a gerincen is végigfuthat, ha akar közel 3e m-es csúcsok között. A felvonó tehát 15*6=90 EUR 23e Ft. Természetesen ha szar idõ van, akkor ezt nem kell megvenni. De olyan úgyse lesz. :) Ezen kívül két ember egy kocsi alapon számolva fejenként 2 tank benzin. Ezt sajnos nem nagyon tudom megbecsülni, hogy mennyi, mert fogalmam sincs, hogy mennyibe fog kerülni a benzin a nyár közepén Olaszországban. Jelenleg egy tank benzin olyan 12e Ft nekem. Na ezek alapján kinek van hozzá kedve, ideje, szabadsága stb. Olyan szinten érdekelne a dolog, hogy szeretném minél elõbb szeretném lefoglalni a szállást. Ha minden igaz ez egy kétszobás apartman. Ha már megállapodunk, hogy hányan megyünk, meg mikor, akkor nekik is írni fogok, hogy lehet-e külön ágyak, tehát a franciaágy hanyagolható.
Maul, neked nem kifogás, hogy hosszú az út odáig.

#12188
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Majd ha õk akarnak valamit, úgy is felhívnak...

McClane, a szombat mégsem jó...

Kössz az újságokat biczó! A pénzt akkor majd intézzük!

#12189
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
valaki tekerni nem jön?? ?:):) az idõ pont opt.

Maul Hulpnál vannak az újságok!

Matt Boldog szülinapot(24?)!!!remélem igazam van..
vizsgák?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#12190
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kész soha nem lesz a pálya, mert valamit mindig lehet rajta csinálni. De ez persze nem baj.

#12191
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
akkor hivjátok fel õket, aztán dumáljátok meg.
szerintem.

#12192
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
megnéztem Biczó bácsi vázát, gyönyörûû!!!

ne jöjjenek most pályát fotózni, nincs is olyan állapotban, meg térdig érõ hó van, nem lehet ilyenkor...na meg még közel sincs kész

tavasszal jöhetnek...igaza van Cornelnak, ez olyan, mint ha sípályát fotóznának nyáron
Come on! It's on

Korn

#12193
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na azt azért nem, egy-két dologra nekem is szükségem van a vinyóról. :D

#12194
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
formázd le nyugodtan, no para :D

#12195
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, a bike for David file-okat letörölhetem a vinyóról?

#12196
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nullahat-hetven-ötvenhárom-nyolcvanhat-százharminckilenc :)

#12197
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Szerintem annál több emberke biztos nem fog odajárni, mint most. Szóval emiatt szerintem ne nagyon aggódj Maul. A felsõ részt meg szerintem simán lehet fotózni, nincs annak semmi baja, meg úgyis az az igazán szép rész. Vagy már ott is vannak sérülések? Mert ott nem nagyon lehetne semmi gond, mert az totál új.
Két újság van nálam, mivel a Biczó csak 3-at tudott hozni. Majd azért a cikkel kapcsolatban érdekelne a véleményed, Maul. Akkor majd valamikor ugorjál be érte, elvileg 5 után bármelyik nap jöhetsz. El fogod küldeni a Berrinek?

#12198
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
megadom a számát aztán megbeszéled vele hogy tudnak e késõbb jönni vagy mittomén...

nem hiszem h egy naon földhözragadt banda lenne a bikemagnél...

#12199
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
De ha panoráma képeket csinálnak, akkor nem látszanáak mondjuk a törött lécek:)
Vagy ilyenkor milyen rekonstrukció szükséges?

#12200
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Végülis nem is az a baj...

Az egyetlen baj az, hogy a lehetõ legszarabb idõpontban jönnének, mivel január van.. tél.. hó... csend.. halál..

És a pálya sincsen rende rakva, több helyen ráférne rekonstruálás...