Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Altrix

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
172 hozzászólás a témában

#21
attila07070

attila07070

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
vagy vegyek inkább egy schwinn csepel magnumot és rakassak rá tárcsát?
de ez az a fajta magnum améken nem az a vastag teló van hanem egy vékonyabb!

#22
attila07070

attila07070

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
a váltót azt nem igen cserélem ki mert nekem már volt ilyen váltóm és egykeréknél nagyon jó!!

#23
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

Akkor megveszem az atx200-at és majd valamikor kicserélem a telót!ha csak ez a baja!


meg a fékjeit (azt mindenképp), meg a váltókart (marokváltó)

#24
attila07070

attila07070

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
Akkor megveszem az atx200-at és majd valamikor kicserélem a telót!ha csak ez a baja!

#25
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

sajna nincs több zsém de városi harcosnak jó ez a bicaj az atx200??meg enyhébb terep!!azt birja nem?havernak van egy altrix cortez-e és naon megtetszet nekem!voltam nemrég egy ilyen boltba és megláttam az atx200-at és megtetszet!


a tárcsafékjei alig fognak és szar a teleszkópja...
inkább v-fékes altrix mistral-t vegyél annak legalább csak a telója szar... (meg marokváltója)

#26
attila07070

attila07070

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
sajna nincs több zsém de városi harcosnak jó ez a bicaj az atx200??meg enyhébb terep!!azt birja nem?havernak van egy altrix cortez-e és naon megtetszet nekem!voltam nemrég egy ilyen boltba és megláttam az atx200-at és megtetszet!

#27
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Picit drágábbak, de én a helyedben megnézném a Magellan és a Merida kínálatát.

Illetve ha MTB, akkor az Altrixból is vannak jó darabok kicsit feljebb.

edit:

A magellan megint akciózik.
http://www.web-set.h...00002&TM=410002

A helyedben vetnék egy pillantást a trkking cross bicajokra is.

#28
attila07070

attila07070

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
hát igazából városba kellene úgy mond rajolni!meg ilyen enyhe terepre!vagy inkább vegyek egy Schwinncsepel Magnumot?

#29
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Hogy õszinte legyek ez szerintem egy dologra jó, mégpedig messze elkerülni.

Miféle bicajt szeretnél venni? Városba járósat, esetleg mtb-t? Illetve mik a terveid mire szándékozod használni?

#30
attila07070

attila07070

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
Helló mindenkinek !!
Azt szeretném megkérdezni hogy jó ez az Altrix atx200?
ilyen bicajt szeretnék venni és várnám a véleményeket!
elõre is köszi!!
üdv.:Attila

#31
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Mistral az egy túra CC váz nem?
Végülis attól függ mekkora, semmi sem lehetetlen.
De nem erre készült.

#32
Daneee14

Daneee14

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Csövi!

Érdeklõdnék hogy mit a véleményetek a Neuzer Mistral-ról?
Alap trükkök (egykerék, bunny, manual) kivitelezhetõk vele?

#33
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás

az a single speed gep egy Altrix Tempest vazra lehetett epitve mivel az idei bicajok kozul csak a temoest kapta meg azt a gyonyoru bordo voroses tegla szinu festest.


ÓÓÓ igen!! Most, hogy mondod(írod:)) tényleg ez az!
Köszi a választ, megyek nyomozok, hogy hol és mennyiért lehet megszerezni:p



#34
zoli82

zoli82

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

Helló!

Pár hete a probike-ban láttam egy gyönyörû bordós pirosas altrix vázat, amit egy singlespeed városinak építettek.
Nem tudja vki véletlenül mi az a váz pontosan?
Kerestem mindenfelé, de belé nem botlottam:)

köszi

az a single speed gep egy Altrix Tempest vazra lehetett epitve mivel az idei bicajok kozul csak a temoest kapta meg azt a gyonyoru bordo voroses tegla szinu festest. A csapatunk kapott a romaniai Neuaertol negy bicajt az egyik egy olyan tempest volt.
Igy egy par verseny utan mit is mondjak a tempestrol, hat nem igazan versenyre valo de nem a vaz miatt inkabb a felszereles nem birja a strapat es fokent az esot es a sarat. Tudom ez Altrix forum de azert ehez a bicohoz artozik hogy a Shimano a 2006-os Alivio hatso valtot nagyon elcseszte(mar elnezest a kifejezesert).
Egy kicsit vicces volt mikor egy magyarorszagi tulelo versenyen nem igazan ismertek a Neuzer markat, errol csak annyit hogy nem igazan jo a reklam strategi, mi itt Romaniaban probalunk nagyot lenditeni az Altrixon, csak a szponzorjaink birjak :)

#35
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás

havalakit érdekel a véleményem:Altrix Whirlwind 1.0 ... jó nehéz akicsike de eddig úgytûnik elég amsszív belepakoltam1 hónap alatt több mint 800 kilómétert ... megzúztam a csapágyakat a magyar utakon és fordulatot is kaptak rendesen(Kékes, Dobogókõ, Visegrád, Cserhát-60-70km/h) eddig minden bírja ... mondták hogy a monoblikk az egyedüli zûrös .. de az is bírja még... a klipeszes pedált cseréltem re egyedül egy look pp re. 88k ért potyantaz ölembe ....nem toppos gép de kezdõ bringának és kiinduló pontnakegy hoszabb fejlesztéshez ... tökéletes.


Ez a bringa pénzbe és súlyba mennyi kb?
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#36
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
havalakit érdekel a véleményem:Altrix Whirlwind 1.0 ... jó nehéz akicsike de eddig úgytûnik elég amsszív belepakoltam1 hónap alatt több mint 800 kilómétert ... megzúztam a csapágyakat a magyar utakon és fordulatot is kaptak rendesen(Kékes, Dobogókõ, Visegrád, Cserhát-60-70km/h) eddig minden bírja ... mondták hogy a monoblikk az egyedüli zûrös .. de az is bírja még... a klipeszes pedált cseréltem re egyedül egy look pp re. 88k ért potyantaz ölembe ....nem toppos gép de kezdõ bringának és kiinduló pontnakegy hoszabb fejlesztéshez ... tökéletes.

#37
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás
Helló!

Pár hete a probike-ban láttam egy gyönyörû bordós pirosas altrix vázat, amit egy singlespeed városinak építettek.
Nem tudja vki véletlenül mi az a váz pontosan?
Kerestem mindenfelé, de belé nem botlottam:)

köszi


#38
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Mé változott vmit a 2006-oshoz képest?

#39
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Péntektõl tesztelgetem mit tud :D ócsóé volt így azé megdaráljuk..

#40
stuff_24

stuff_24

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Hello !
Tud valaki valamit a 2007 es altrix airborne rol ? vagy, hogy mikor jelenik meg, mert szeretnek vazat venni es, ha mostanaban kell megjelenjen akko inkabb megvarnam a 2007est hatha jobb lett...ha valaki tud segiteni az jo lenne...
irtam mailt a neuzernek de nem valaszolnak ra...
Elore is kosz a valaszt !