Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#19081
Írta 2006. január 12. - 21:35
mohus: gratulálok. cc-s bobó létedre egész finom bicót hoztál össze
majd nyomulhatnál megint velünk is egy kicsit, legalább lesz valaki aki még nálam is lassabb
és tökéletes a színösszeállítás
#19082
Írta 2006. január 12. - 21:32
Mohus, szép lett a bringa...leírnád, hogy pontosan milyen alkatrészekbõl van..?
#19083
Írta 2006. január 12. - 21:29
Ez nagyon szép mohus, élõ szövet a fémvázon, tiszta terminátor fíling!
:cool:
:cool:
#19084
Írta 2006. január 12. - 21:28
azé teccõs...gratula...
kilóra kb ?
kilóra kb ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#19085
Írta 2006. január 12. - 21:23
Tudom, hogy a merida tömegcikk, nem átgondolt tervezés eredménye, sõt, csúnya és nem is igazán tekinthetõ bringának, de gondoltam nyomok pár fotót a kész géprõl:)


#19086
Írta 2006. január 12. - 15:54
dh gép elsõ váltóhoz való bovdenszemekkel
dh-ra a mono való inkább nem?
a nikolai sajna tényleg randa képen
inkább nem is rakom fel
nincs csetelés, irgum burgum
a nikolai sajna tényleg randa képen
nincs csetelés, irgum burgum
#19087
Írta 2006. január 12. - 15:53
Szép lett Iljics! Remélem holnap tényleg láthatom élõben is.
Mijeza Endroo Worx?
Mijeza Endroo Worx?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#19088
Írta 2006. január 12. - 15:44
sztem a foes ugy nez ki, mint egy DH gep. mert az is. Nem mondon, hogy ez a legszebb, amit lattam [a `06-os babasabb] de azert sztem eleg sokan kibekulnenk vele
Meg eloben biztos dogosebb.
Dig nikolaj-888 parosa is ocsmanynak tunt nekem kepen, de mikor eloben lattam, akkor azert lehidaltam
Dig nikolaj-888 parosa is ocsmanynak tunt nekem kepen, de mikor eloben lattam, akkor azert lehidaltam
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#19089
Írta 2006. január 12. - 10:30
Mint mondtam ez csak atmeneti dolog, termeszetesen nem vegleges, de ha ez van keznel, akkor ezt kell hasznalni. Persze csak akkor ha jo lesz az ido.
Legalabb kiprobalom milyen a vaz meg a villa. Nomeg a Gustav
De ha nem tetszik, akkor megyek a Bighittel vagy az ATX -el
milyen bighit? mikori?
Van állásom...:bananadan
#19090
Írta 2006. január 12. - 08:55
Szerintem ez nagyon jó lett bele így képrõl, meg a fejcsõszög tetszik és szerencséd hogy megy a vázcsövek vastagságához a fox, szép.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.
#19091
Írta 2006. január 12. - 00:17
A Doradoval szép volt a gép, csak ... most inkább legyen JÓ ! 
Linkeltem egy csomó képet, ha azok se teccenek, akkor ronda, ez van !
Minden kommentért puszi, pozitívért 2 puszi !
Linkeltem egy csomó képet, ha azok se teccenek, akkor ronda, ez van !
Minden kommentért puszi, pozitívért 2 puszi !
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#19092
Írta 2006. január 12. - 00:08
ja voléénak igen:D
de iljicsével semmi gond.
vagy már ez sem elég drága nektek?
de iljicsével semmi gond.
vagy már ez sem elég drága nektek?
#19093
Írta 2006. január 11. - 23:59
ennek a képnek akkor lenne jó a szöge, ha 1 másik keró esett volna a bezárt tartományba:D
#19094
Írta 2006. január 11. - 23:57
Vole hajlamos az ilyen ronda és nemszépszinü gépekre kattanni, lásd tomac:D
de biztos jó, ezt nem tudom:)
amúgy nemtom iljics gépével mi a baj.. mármitn sztem ha ki lesz próbálva akkor..
mellesleg elég durván sok múlik a fotózáson is, szal lehet egy jobb szögbõl készült kép, nem alulról etc..
nekem tetsz, akár még kezdeni is tudnék vele valamit személy szerint
de biztos jó, ezt nem tudom:)
amúgy nemtom iljics gépével mi a baj.. mármitn sztem ha ki lesz próbálva akkor..
mellesleg elég durván sok múlik a fotózáson is, szal lehet egy jobb szögbõl készült kép, nem alulról etc..
nekem tetsz, akár még kezdeni is tudnék vele valamit személy szerint
#19095
Írta 2006. január 11. - 23:49
Pocokwerda az kinézetre 1 Rotwild és 1 Vega gyermeke, kis Narancs beütéssel és ahogy Thez mondta Simson villával:)
Iljicsét meg már taglaltam... De attól még le7 yó gép!
Iljicsét meg már taglaltam... De attól még le7 yó gép!
#19096
Írta 2006. január 11. - 23:48
nekem nem jön be se az iljics féle, se a pocokverda...
az iljicsé olyan lapos és ... lapos? fene se tudja. ékes példa arra, hogy attól, hogy drága és tökjó, nem biztos hogy szép is
sry 
az iljicsé olyan lapos és ... lapos? fene se tudja. ékes példa arra, hogy attól, hogy drága és tökjó, nem biztos hogy szép is
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#19097
Írta 2006. január 11. - 23:09
jó izlésficam az még van:D mint egy oversize simson villa:D:D
de bizti jó bringa amugy.
remélem jöttök hamar hegyre.
de bizti jó bringa amugy.
remélem jöttök hamar hegyre.
#19098
Írta 2006. január 11. - 23:07
Ez ronda? Hat nemtom, szerintem szep, de mindegy 
http://www.crazypage...-trojana-dh.jpg
Jah, es a 225mm ut ellenere 888 sulyban van, ami kb. 190-et mozog
http://www.crazypage...-trojana-dh.jpg
Jah, es a 225mm ut ellenere 888 sulyban van, ami kb. 190-et mozog
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!
I`m as fast as nobody!
#19099
Írta 2006. január 11. - 22:44
nem olyan rossz gépezet az..
gusti fékek, deemax, dhs kar, teccetõs.. csak a villa
ez lenne a trojana v mi a rák? háát, jó ronda
a váz viszont szerintem szép..
átmenetileg tök jó
iljics: nem rossz! elõbb lett dh40ed mint az oláhnak
nem is néz ki rosszul abban a vázban
gusti fékek, deemax, dhs kar, teccetõs.. csak a villa
ez lenne a trojana v mi a rák? háát, jó ronda
a váz viszont szerintem szép..
átmenetileg tök jó
iljics: nem rossz! elõbb lett dh40ed mint az oláhnak
nem is néz ki rosszul abban a vázban
#19100
Írta 2006. január 11. - 22:35
Mint mondtam ez csak atmeneti dolog, termeszetesen nem vegleges, de ha ez van keznel, akkor ezt kell hasznalni. Persze csak akkor ha jo lesz az ido.
Legalabb kiprobalom milyen a vaz meg a villa. Nomeg a Gustav
De ha nem tetszik, akkor megyek a Bighittel vagy az ATX -el
Legalabb kiprobalom milyen a vaz meg a villa. Nomeg a Gustav
De ha nem tetszik, akkor megyek a Bighittel vagy az ATX -el
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!
I`m as fast as nobody!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






