Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19017 hozzászólás a témában

#18301
hé én

hé én

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
hone - elsõváltó beszerzése folyamatban

egyébként köszönöm

zokogva borulnék a motorjára, remegve érinteném meg alumínium bõrét, és emlékének szûzlányt áldoznék, akit méregdrága motorolajjal lobbantanék lángra - Rolls Royce Phantom ____>>____Wroom…__>__[FONT="]B&O[/FONT]


#18302
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
grat, szép, csak le fog esni a lánc:D;)
Autist Team:)



#18303
hé én

hé én

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

hi. sokmindent nemfûznék a képekhez. a hétvégén lett kész és nagyon tetszik. az rossz idõ miatt van a lakásban fotózva. esetleg van arrol infotok hogy hány ilyen váz készült illetve hogy hány db van az országban? zs

#18304
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

daverider: nos a csaj kiléte miatt nem épp fatal error
nem csodálkoznék, ha fórum nagyrészét odaverné az illetõ ;)

Köszöni szépen.

#18305
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
daverider: nos a csaj kiléte miatt nem épp fatal error
nem csodálkoznék, ha fórum nagyrészét odaverné az illetõ ;)

amúgy télleg szekszi bicaj, bár kona
a hajtókar meg kéne.. nagyon

#18306
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

ilyen gépet csaj kezébe adni...fatal error:D

ööö
Hát pld tavaly a Supremet egész ügyesen terelgette...
;)

#18307
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
:rotfl:valóban csak elroncsa

#18308
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ilyen gépet csaj kezébe adni...fatal error:D

#18309
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Mindenkinek köszönöm a dicsérõ szavakat :)

te Zsolo, mekkora az a rugóstag benne?

Fox DHX 5.0 8.5" / 216mm

akkor szexin majd nyomod? :)

Nem. Egyrészt 6 év kihagyás után van bennem ennyi önkritika, másrészt a csajom fog vele nyomulni az elkövetkezõ hetekben.

#18310
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
misi444: ha meg csak tavaly kezdel el bringazni,akkor egyelore biztos jo lesz most meg. aztan majd ahogy alakul a stilusod, ugy tudod modositgatni a megfelelo iranyba. hasznald egeszseggel

zsolo: teis :spoko: szep, bar nekem sose kene. :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#18311
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
zsolo: szép

#18312
misi444

misi444

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Csá!
Tavaly nyáron kezdtem el komolyabban cangázni, viszont megváltozott a felhasználási területem. Addig csak tekertem a városban, mászkáltam ide-oda, stb. Aztán vettem rá egy telót (ne kérdezzétek milyen csak annyit tok róla h szar, de nekem megtette). Aztán láttam h kezdem megszeretni az ugrálást, és októberben vettem egy új cangát. Na most nagy mákom volt vele. Elõször is otársammal jártuk a bicikliboltokat (mer õ is akkor vett), de szinte már sehol se volt semmi nekünk megfelelõ(70 lepedõm volt, többér nem nagyon tudtam volna venni, kevesebbért meg nem akartam mer az már szar lett volna). Egyedül egy canga tetszett meg mindkettõnknek: Magellan Crater Alivio 2005 (tán 18"-os vázzal). Nem vettük meg, még kikértük több boltban is meg haveroktól is a véleményt. Végülis õ volt a gyorsabb, és elvitte hajszálpontosan 79000 HUF-ért. Volt még egy a boltban, minden ugyanilyen, csak éppen a váz 2004-es kiszerelés és 20"-os. Mondom én ilyet nem veszek, erre mondják az eladók, hogy olyat tudnak csinálni, hogy rendelnek egy Magellan Polaris vázat, és abba átrakják a többi cuccot. Mondom na de fasza, még a szülõk is megengedték.
5 rugóval volt drágább, szal 84k és megvan a canga. Apát odahívtam, megvettük, lefoglaltuk. Várakozás...egyszercsak telefonálnak, hogy most éppen nincs Polaris abban a méretben, ami nekem kéne (16"), és hogy nem lenne e jó, ha Serpens-et tennének bele, de ugyanezen az áron, mert már lefoglaltuk, és "a gyárnak könnyebb vmit olcsóbban eladnia mint vmibõl egy másikat beszereznie". Mondom KIRÁÁÁLY!!! Meg is lett a canga. Még elég ratyi cuccok vannak rajta (RST Capa T5, 76mm), de most gyûjtök vmi MoZo-féleségre. Amilyen területek érdekelnek: freeride, dirt, enyhe dh, esetleg street. A triált nem szeretem de gondolom ez a bicón is látszik:) Na szóval az lenne a kérdésem , hogy kinek mi a véleménye a cuccról?

#18313
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
te Zsolo, mekkora az a rugóstag benne?

akkor szexin majd nyomod? :)

#18314
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Zsír gép zsolo, használd egészséggel!:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#18315
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Tandariááá...
http://dalmamag.hu/a...stinky-dee-lux/

#18316
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Jó kis cuccok fazzátok meg! :D

Legjobban xle NRS-e tetszik. Respect! ;) (Amint látom a kis "Zaftos 7"-esek kicsit szûkösen férnek el a keskeny kormányon.)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#18317
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Giant Varga Tamas :) csak jo lehet :matrix:

szepseges. meg agyig van majer cuccokkal. :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#18318
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Gratula a Giantokhoz. Mind2 nagyon popec :) Ha megjonnek a hianyzo alkatreszeim lehet en is belinkelem az ejfekete paripamat ;)

#18319
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Bar Tiger gepe Kona es azt en nem szeretem (nem kell a flame, ez van, Tiger pedig tudja jol, hogy mibe vagyok szerelmetes -> specko) es a Giant is hasonlo nalam azert megis: kit szopjak le, hogy enyim legyen valamelyik paripa? :) Nagyon popec gep ez a ketto.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#18320
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Csak azért sem dobom ki!:)
Nekem azért nem lett NRS, mert az én stílusomhoz kevés a rugóútja. Egy agresszívabb vázat kerestem, így lett a VT.
De ettõl még az NRS jobban tetszik.

nem baj Olee, 4-5 év és nekünk is mûanyag vázunk lesz, kellõ rugóúttal.....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való