Ja te ugye fotós vagy?
K.rva jó képek, a bicajról meg nem is beszélek.
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#16221
Írta 2007. január 17. - 20:45
#16222
Írta 2007. január 17. - 18:34
elég egységes,gratulálok 
én személy szerint nem vennék ilyen cuccokat,mert nem tudnám kihasználni....
én személy szerint nem vennék ilyen cuccokat,mert nem tudnám kihasználni....
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#16223
Írta 2007. január 17. - 18:10
#16224
Írta 2007. január 17. - 16:20
Na végre felraktam a bringáim képeit:
http://pix.bikemag.h...cat=2843&page=3
Üdv:Thy
:clap: nagyon pöpec masina, a régi képeken is tetszett már, de ezeken még jobb
de jó lenne, ha....(felébredtem, mert beleért a budiba a kezem) így ezt nem is folytatnám
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
#16225
Írta 2007. január 17. - 16:00
#16226
Írta 2007. január 17. - 15:04
#16227
Írta 2007. január 17. - 11:15
Én anno a stinky-mre fabrikáltam a láncvilla védõmet, mert a normálméretes kicsivolt, a nagy meg nagy:)
Most az új bicómon point racing van, és nagyon tetszik...
(az a láncformás)
Most az új bicómon point racing van, és nagyon tetszik...
(az a láncformás)
#16228
Írta 2007. január 17. - 09:39
LL: ez nem cécó gép, a kicsi a jó hülyéskedésre;)
(van egy olyan megérzésem hogy ez nem tekerésre készült)
(van egy olyan megérzésem hogy ez nem tekerésre készült)
#16229
Írta 2007. január 17. - 09:31
A guma merevgéprõl maradt (pár napja cserélõdött a váz), de sztem marad is, mert nekem csak homokon volt vele bajom eddig.
179 vagyok.
Láncvillavédõ szükségességét én is észrevettem, majd szerkesztek rá valamit, ha vége a vizsgaidõszaknak.
179 vagyok.
Láncvillavédõ szükségességét én is észrevettem, majd szerkesztek rá valamit, ha vége a vizsgaidõszaknak.
#16230
Írta 2007. január 17. - 02:20
Jelenleg nyúzott masináim:
jujj de ismerõs setáp
ilyen külsõt meg merevre akartam anno. emg majd akarok is. erre valahogy nem illik..
és tényleg elég pinduri, még így képrõl is.
milyen magas vagy?
láncvillavédõt nem teszel rá?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16231
Írta 2007. január 17. - 00:56
Hello! Sztem megtévesztõ lehetett a nem jártas szem számára az ülés és a gumi.Nem gyerek bicó. 15''-os. Annak néz ki?
Elsõ ránézésre nekem is furcsa volt.
Eléggé jó bicó! Tetszik! csak az egyetlen problémám,..(csak számomra,és csak egyéni)
Hogy én rosszulvagyok az iylen ülésektõl, és az ilyen slick gumiktól. Ez a 2õ az ördögöm!
De tényleg fullos mind2 gép!!! Gratula! :clap:
#16232
Írta 2007. január 16. - 22:49
Majd csinálok jobb képet természetes környezetében!
#16233
Írta 2007. január 16. - 22:49
poén volt csak lemaradt a szmájli.....Annak. Mi végre a gumi?
Amúgy korrekt.
da vhogy fura a fotó , ha nem tudnám hogy nincs 15nél kisebb akkor azt hittem volna 13-14 es....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16234
Írta 2007. január 16. - 22:44
#16235
Írta 2007. január 16. - 22:43
#16236
Írta 2007. január 16. - 22:38
#16237
Írta 2007. január 16. - 22:34
mmmm, mindkettõ szép tényleg!!
Én meg egy kilóval elnéztem a bringám súlyát, szóval 14.8kg:), remélem lesz ennél könnyebb is..
Az biztos, ss-re váltásnál lejön a fogaskeréksor, váltó, váltókar súlya, felnik, külsõk lehetnének könnyebbek, és ezek azok amik nem is lennének túl drágák, többi meg azon múlik mennyit dolgozok nyáron:P
Én meg egy kilóval elnéztem a bringám súlyát, szóval 14.8kg:), remélem lesz ennél könnyebb is..
Az biztos, ss-re váltásnál lejön a fogaskeréksor, váltó, váltókar súlya, felnik, külsõk lehetnének könnyebbek, és ezek azok amik nem is lennének túl drágák, többi meg azon múlik mennyit dolgozok nyáron:P
#16238
Írta 2007. január 16. - 22:25
vagy csak nem tekerésre vette;)
szépek, én keresnék egy szebb hátteret, mégtöbbet dobna rajtuk;)!
szépek, én keresnék egy szebb hátteret, mégtöbbet dobna rajtuk;)!
#16239
Írta 2007. január 16. - 22:23
Jelenleg nyúzott masináim:
]
ez gyerek bicikli ? (a coiler)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16240
Írta 2007. január 16. - 22:16
szépek, igényes összeállításnak tartom mindkettõt így elsõ látásra, elfogadnám õket... fõleg azt a langster-t (L)...

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







