Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15201
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Málna, grát, tökéletes választás itthonra, ha most építenék bicót biztos h ilyen vázra alapoznám.

#15202
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Szigi
öjjjje, ez de odab@sz! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#15203
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Thez: te nyertél! Szép lett! Szimpla vállal is ennyire csopperes? Mekkora a villaszög? Kis szemét!:)

Mégsem merted bevállalni az agresszív hódos változatot?

#15204
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
:clap: szép gépek

#15205
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
majd késõbb...:)

#15206
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Mi az hogy ideiglenesen?

Nem örökké :icon_idea


Málna: "gyerekbicikli" ?!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#15207
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Gyönyörûû lett. Nekem is kell egy ilyen. (csak enyémen lenne elöl is váltó :P)
Csak kerüljön a kezem közé :D

Mi az hogy ideiglenesen?

#15208
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Kapott egy picit nagyobb telót ideiglenesen ;)
Többi kép: http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186352

Feltöltött kép

#15209
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Szép a bicikli...:)

nyereg mehetne rá vmi szép, csak a hatás kedvéért....:P

#15210
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Széép lett :) Travis pont jó bele így ránézésre
láncterelõ még kicsit csálé de elég korrekt...na majd hétfõn :-)

#15211
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
thez: köszi, a képet pedig várjuk! ;)

az könnyen lehet, 3 másodpercig híres voltam...

háát.. ha felfújom 20 bárra, akkor nem pogózik, de még mindig jól mozog, szóval akár kisebb túrák is beleférnek. meg hát itthoni dh, nyáron talán semmering, oda még elég talán a 15/17 centi. de kellett, mert merevvázzal semmi motivációm nem volt a jánoshegyi szenvedésekhez :D

#15212
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

köszi! :D

holnap csinálok rendes fényképeket (a szobáról is :D)



Off
Szerintem téged láttalak érettségizni a tévében:)
On

Reign dh-ra lesz?

#15213
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
ááá..:)
dekoratív:)

fotózni kéne nekemis:-)

#15214
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
köszi! :D

holnap csinálok rendes fényképeket (a szobáról is :D)

#15215
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ütõs nagyon. :cool2:

(a szobád is-még mindig:D)

#15216
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
óó, de kedves :D

és a trance?

a reign (http://img511.images...=img0125tw1.jpg) jóó lett nagyon, ma csak városba mentem vele egy 20kmt, kényelmes.. túrázni is simán lehet vele, csak ez a tag nagyon aktív... propedál ide, maestro oda, 15 baron úgy ficánkol, hogy jajj... de nagyon tetszik, hétköznap éles teszt.

tudom, kéne új nyereg, stucni és vághatnék a villa nyakából is.. vagy mégjobb lenne egy 36, spórólnék majd 800 grammot.. így 16,7, ami nem rossz, de a vázra lehetne jóval könyebbet is építeni. nem baj, tetszik :)

#15217
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Na, málna, milyen a Reign? :) 10 körül sztem csuklottál, gondoltam rád!

#15218
Tomekumf

Tomekumf

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Hûûû ez naon teccik! Nem adod nekem?:P:D

:)


#15219
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Hello,
itten van az enyem, majd kesobb lesz jobb minosegben...
Feltöltött kép
Sei, soku Si.

#15220
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
a már megszokott háttér :)