Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8601
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
csiiiiiinos :)

sok kilometert vele!
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8602
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Hát végre az enyém is elkészült...sajnos anyagi okokból nem tudtam lecserélni a hajtómûvet és a fékváltókart újabbra...de ezekkel a cuccokkal legendák mentek.... : ) ehhh
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

10.2 lett de még bõven lehet könnyíteni....(20")
Team Heavy Pedál Szeged

#8603
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
na hat az meg plane


Konas cangja sztem nem csunya

#8604
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás

a harok mindig is szarul néztek ki


Werks DSR? ;)

#8605
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

a harok mindig is szarul néztek ki


Ez már megint az ízlések és pofonok dolog. Nekem is bejön. :)
Kinek a pap,kinek a paplan. :P
De ha ennyire bejött Andrásnak,akkor Harosandrás lesz az új nickje? :D

#8606
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JAJ. Tegnap volt némi dínomdánom, és emiatt félreérthetõ volt a megfogalmazás. Arra gondoltam, h tényleg 2005-ben? Mert azt hittem, régebb óta vagy rákattanva bringázásra :)

#8607
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Zoli ,ez komoly, h az volt az elsõ komoly bringád? És akkor?


Nincs és akkor. Azt akartam vele mondani, hogy mindenkinek a sajátja tetszik a legjobban és a többiek véleménye csak másodlagos. Tekerni kell sokat vele és kész.
Bár Andris szerintem az ükapja bringájával is többet és gyorsabban tekerne, mint mi ketten együtt.:)

#8608
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Sose nem is kívánnék Haro BMX-et :)
Zoli ,ez komoly, h az volt az elsõ komoly bringád? És akkor?

#8609
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
t-1 hét :D

/remélem/

#8610
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
a harok mindig is szarul néztek ki

#8611
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Mutassatok a most futó modellek közül egy normális kinézetû Haro fullyt! Rusnya, ipari hulladék kinézetû mindegyik.:D


#8612
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
nekem is a hátulja kicsit fura,mintha vmi joval alacsonyabb kategoriás géprõl került volna oda..de azt azért nem mondanám rá, hogy ronda:)

#8613
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
mindegy, csak jól menjen
majd legfeljebb ragasztasz rá habfürdõs matricát

#8614
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Andris, nekem inkább az elmegy kategóriába tartozik. :)
De azért sok jó km-et vele! ;)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8615
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Mindenkinek a sajátja tetszik.;)
Amikor 2005-ben megvettem gyerekkorom utáni elsõ bringámat, egy Olimpia Athen-t, akkor elolvadtam a gyönyörûségtõl, ha ránéztem.:D
Feltöltött kép
A Te bringádnak igazából a hátuljával nem vagyok kibékülve. Olyan, mintha egy másik bringáról barkácsolták volna oda.
Mint az egy forgáspontosok általában, ezért nem is tetszenek. Bocsi.

#8616
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
fene tudja, lehet elfogultság, de szerintem nem gáz.
élõben talán jobb, ezek a telefonos képek nem adják annyira vissza.
a dizájn kicsit olyan "ipari". matt festés, sötét színek :)

BBB kulacs az eddigi legpraktikusabb kulacsom. van is itthon 3 db :) egyet meg ledobtam a lépcsõn és széttört a kupakja :(

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#8617
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Andris!
Tudom nem vagyok mérvadó, de nekem nagyon nem jön be, szvsz ronda.
Viszont, ha neked tetszik, akkor senki véleménye nem számít. Tekerj vele sokat. Ha addig nem találkozunk, akkor a gázló megnézem, hátha élõben szebb.:)

#8618
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
BBB kulacs :)

sok kilometert vele!
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8619
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ezt így horpadt felsõcsõvel vetted? :o
:D

jó masina ;) kipróbálnám!

#8620
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ma végre igazán ki tudtam próbálni a Harot.
hatalmas élmény vele a bringázás! csodásan kimozog mindent, ahol máskor kiállva mentem, mert pattogtam a nyeregben, ott most játszi könnyedséggel tekertem végig.
mentem pár kört a kürtös kupa pályáján, összevetettem a tavalyi idõmmel, s nem sokkal maradtam el tõle.
lefelé iszonyat bátor lettem. nem sokat gondolkodok, végigeresztem mindenen :) nagyobb lejtõkön, ahol eddig 35 körül tudtam menni, most 40-45-tel simán. szar gumikat hagytam fenn, már tavaly év közepén is kopott maxxiseket, így a kavicsos részeken nagyon sodródott.
felszerelése tökéletes, még nem jött elõ negatívum. trinity kormány-kormányszár kombó aránylag könnyû (272 gr) és merev, mint állat. plusz tetszik az Ibeam-es nyereg rendszer is :)

Feltöltött kép Feltöltött kép
Feltöltött kép Feltöltött kép
Feltöltött kép Feltöltött kép
bocs a képekért, csak telefon volt nálam az erdõben...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu