Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19035 hozzászólás a témában

#17241
salsaboy

salsaboy

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás

jah: és k*rva ausztrálok: a fékkar fel van cserélve. elsõváltó+hátsófék, meg hátsóváltó+elsõfék :mybad:


Akkor én is a kurvák közé tartozom :D mert nekem is meg van fordítva, ugyanis tíz év motorozás után baromira megszoktam hogy jobb kéz elsõfék. Páran már majdenm pereceltek is emiatt...

#17242
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
tetszik a markolatod

#17243
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Elsõre én is szokatlannak találtam, de ma már észre sem veszem, jo így hogy a jobb oldali az elsõ fék, már nem is akarom lecserélni... amikor kölcsönadom akkor kell szólni VIGYÁZZ fordítva fog a fék....
Feltöltött kép
Sei, soku Si.

#17244
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Vagy pár PEREC után....:D

#17245
Dh rider

Dh rider

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Igaz cangán kicsit könnyebb megcserélni,de pár perc után szerintem meg lehet szokni!

#17246
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nem a motoron akarta megcserelni, hanem a bringan. [tekintve hogy ott "kicsit" konnyebb]

amugy annyira nem furcsa a forditott fek, csak eleget kell hasznalni. jo persze a fsr-en elso mozdulat az volt mikor megvettem, de mikor pl elvittem egy tesztkorre egy yeti asr-t, az fura volt. szoval minden osszevissza. Dual control, elso fek jobb oldalon, meg rapidrise. csavargattam meg kapcsolgattam mindent osszevissza mint urhajos a lengyel sci-fiben :D

ja meg azt utaltam, mikor jottek ilyen learazott giantok, de nem angol modellek, es mindig mikor osszeraktunk egyet, meg kellett forditani a feket. a jorol a rosszra! :D vaaa idiotak

on

YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#17247
Dh rider

Dh rider

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Szerintem tök fölösleges átcserélni a mocin! Nekem legalábbis nem okoz gondot hogy motor vagy canga...

#17248
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

nem vagyok nagy motoros de nem a jobb oldalon van eredetileg is, a balon meg a kuplung?

ja bocs a bringára gondoltam természetesen az átfordítást, hogy úgyanúgy legyen mint a mocin....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#17249
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

nem tudom elfordítani egy mm-t sem, se jobbra se balra.
ez a manitou-s mûködés?


Ja nem, asszittem lehet tekergetni csak nem csinál semmit. :o

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#17250
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Pont azért akarta átrakni, hogy nem kelljen átszoknia....:D
vagy mert bringán nem tudja úgy húzni a gázt, ha ott van a "puklung" is...:D

#17251
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás

Ice, én pl mikor motoroztam erõsen gondolkodtam rajta, hogy jobb oldalra rakatom fel az elsõ fékkart...


nem vagyok nagy motoros de nem a jobb oldalon van eredetileg is, a balon meg a kuplung?

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#17252
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
rob, egy talassal lenne az a bringa 150%-os :)

Ice, én pl mikor motoroztam erõsen gondolkodtam rajta, hogy jobb oldalra rakatom fel az elsõ fékkart...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#17253
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás


jah: és k*rva ausztrálok: a fékkar fel van cserélve. elsõváltó+hátsófék, meg hátsóváltó+elsõfék :mybad:


Tényleg szép canga, de ez elég vicces, miért jó ez nekik, már a bringán is jobb oldalon ülnek vagy mi? :D

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#17254
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nem tudom elfordítani egy mm-t sem, se jobbra se balra.
ez a manitou-s mûködés?

mohus: köszi :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#17255
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás


alul nem mûködik az állítócsavar, ami a visszautat szabályozza
.


Müködik az, csak olyan Manitou-san. ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#17256
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
hát gratulálok rob, ez egy nagyon-nagyon kívánatos bicaj! Használd egészséggel!

#17257
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

hû anyám rob most csalódtam benned ;)
manitou, shimano? mi van veled?
és csúnya is ;)

olcsó volt.
de hogy csúnya lenne, azt nem értem :( tényleg randa? nekem tetszik...
tam: spd idõvel, a cipõ is pénzbe kerül, a pedál is.
thez: jövõ héten viszem a black-et, sõt, valószinüleg ezt is, alul nem mûködik az állítócsavar, ami a visszautat szabályozza
.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#17258
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Rob! ha megvan még, küldd fel hozzánk, megcsinálják hamar, ha még érdekel a dolog. ha közben esetleg rájöttél mi is a hibás, akkor pedig keresünk alkatrészt hozzá.

szép bicó, remélem egyszer nekem is lesz egy hasonló kategóriás tekerõs bicóm!:) :zsír:

#17259
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
szép bringa rob.grat.

#17260
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
hû anyám rob most csalódtam benned ;)
manitou, shimano? mi van veled? :)
és csúnya is ;)