Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16941
Posted 2006. September 30. - 17:42
jó kis bótbajárós gép:)
#16942
Posted 2006. September 30. - 17:18
#16943
Posted 2006. September 30. - 17:02
nah úgy néz ki összeállt a kis boltbajárós, újsághordós, apukának melóbamenõs bicaj.
még várható apróbb változás: teló úgy néz ki jelen pillanatban, hogy egy Hungarya lesz, elöl is vfék lesz Bontrager 28 küllõs kerékkel. meg kap egy szürke magellan feliratot
www.matekok.extra.hu/andrew/bringa/2006_0929_100912AA.JPG
www.matekok.extra.hu/andrew/bringa/2006_0929_100908AA.JPG www.matekok.extra.hu/andrew/bringa/2006_0929_100929AA.JPG
Révi:
ne türelmetlenkedj!
nálam még mindig 404..
#16944
Posted 2006. September 29. - 18:27
#16945
Posted 2006. September 29. - 10:46
#16946
Posted 2006. September 29. - 10:42
még várható apróbb változás: teló úgy néz ki jelen pillanatban, hogy egy Hungarya lesz, elöl is vfék lesz Bontrager 28 küllõs kerékkel. meg kap egy szürke magellan feliratot
www.matekok.extra.hu/andrew/bringa/2006_0929_100912AA.JPG
www.matekok.extra.hu/andrew/bringa/2006_0929_100908AA.JPG www.matekok.extra.hu/andrew/bringa/2006_0929_100929AA.JPG
Révi:
ne türelmetlenkedj!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16947
Posted 2006. September 28. - 11:54
#16948
Posted 2006. September 28. - 11:38
de a pálya többet nem igényel.
#16949
Posted 2006. September 28. - 10:51
#16950
Posted 2006. September 28. - 09:13
valahogy élvezhetõbbnek érzem mint a merevgépet. és tényleg:)
tatabánya dh-ra meg jön a rövid stucni hajlított kormány és ereszdelahajamat!
#16951
Posted 2006. September 28. - 09:06
tudom sajnos, de dongómotorral már nehéz lenne:p
most sikerült 12.5 körül kihozni, de van még mit könnyíteni asszem.
amúgy a lényeges dolgok:
Specialized Stumpjumper FSR Pro 120 L
RS Reba SL Dual Air Poplock 115mm
Pro kormány és stucni(100mm)
Grossman agyak, 32L
Syncros FLRDS23 fehér felnik 32L
a fékkel is kavarás van, de a végleges ez lesz: csak feltöltésen mulik:
Saint fékkarok, elöl Saint féknyereg, hátul XT féknyereg. 160mm-es pizzákkal.
Shimano XT hajtókar, elsõváltó, XTR hátsóváltó, LX váltókarok
szép lett, jó lett. a 4. bringa?! most akkor már minden kerépáros ágazatra van vmid. :scared: gratula
#16952
Posted 2006. September 28. - 08:22
#16953
Posted 2006. September 28. - 08:06
bekaphassátok a hátamat!
Láttam én Thez szemében mindig is a vágyat, a tekerésre. A frí arc mögött egy galamblelkû XC-s bújik meg:)
gyönyörû mindkét speckó!
#16954
Posted 2006. September 28. - 00:15
ez most akkor a 4. bringa? istenem ha annyi idom lenne tekerni... ez az egy sincs eleget hasznalva...
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16955
Posted 2006. September 27. - 23:23
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16956
Posted 2006. September 27. - 22:20
#16957
Posted 2006. September 27. - 21:11
de most már kénytelen leszel néha a pilisben is +jelenni....
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16958
Posted 2006. September 27. - 20:49
most sikerült 12.5 körül kihozni, de van még mit könnyíteni asszem.

amúgy a lényeges dolgok:
Specialized Stumpjumper FSR Pro 120 L
RS Reba SL Dual Air Poplock 115mm
Pro kormány és stucni(100mm)
Grossman agyak, 32L
Syncros FLRDS23 fehér felnik 32L
a fékkel is kavarás van, de a végleges ez lesz: csak feltöltésen mulik:
Saint fékkarok, elöl Saint féknyereg, hátul XT féknyereg. 160mm-es pizzákkal.
Shimano XT hajtókar, elsõváltó, XTR hátsóváltó, LX váltókarok
#16959
Posted 2006. September 27. - 20:30
thez: ez is gyönyörû, az a fehér kerék-szürkés váz nagyon bejövõs, neked is gratula. de azt ugye tudod, hogy ezt tekerni is kell?
#16960
Posted 2006. September 27. - 20:27

Sign In
Create Account

Back to top









