Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16921
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

Szódával elmegy.:D


ahhoz képest hogy ama két nagy gyártó termékeivel építette fel, melyet nem szeret...:)

#16922
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Szódával elmegy.:D

#16923
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

Feltöltött kép

amig nem lesz fox, addig igy marad. esetleg hátra egy 160-as hope floating rotor.
ami jött:
- hügi hátsó agy + 2-1.8dt alu anyákkal + mavic xm719
- hope xc elsõ agy + 2-1.8 dt alu anyákkal + mavic xm719
- thomson nyeregcsõ
- wtb speed V kevlar cro-mo nyereg
- 205mm hope floating rotor elõre


fujj shimano & manitou!!!!:D
na ezt szépen összehoztad:p
de azért ennek ellenére szép, gratula!

#16924
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Feltöltött kép

amig nem lesz fox, addig igy marad. esetleg hátra egy 160-as hope floating rotor.
ami jött:
- hügi hátsó agy + 2-1.8dt alu anyákkal + mavic xm719
- hope xc elsõ agy + 2-1.8 dt alu anyákkal + mavic xm719
- thomson nyeregcsõ
- wtb speed V kevlar cro-mo nyereg
- 205mm hope floating rotor elõre

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#16925
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
kormánypöri :)

#16926
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

pedig kp alap egy ilyen bringával!

mi az a kp?:(

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16927
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
pedig kp alap egy ilyen bringával!:)

illik bele, de maradjon fekete!:)

#16928
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
gondoltam egyet aztán elcseréltem. tulajdon képpen ugyan az, csak kicsibe..mozgása is u.az. akkormeg miért ne:). súlyban jobb, alacsonyabb, stb.
kp nem volt szempont amúgy :D

#16929
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
akartam ott kérdezni, h miért szimpla és hova lett a nyócnyócnyóc, azon túl, h ez KP-s :)

#16930
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
:)jaja, tiszta por. majd kap prontót :D. kp még nem okés, mert rohad a kcs :-)

#16931
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
GYÁSZhuszár :P
de a villa azért tetszik ;) cserélünk? :) csak töröld le, mert poros...

#16932
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

levágtam a tötöjét :P

Feltöltött képFeltöltött kép17.9kg


Szép lett!
Majd tegyél fel útátugrásoskápésképet.

#16933
vendég_Zsoltti_*

vendég_Zsoltti_*
  • vendég
Grat András, jó kis gép:)

#16934
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
kösz mindenkinek az elismerõ szavakat. a boltbajáróst csak úgy írtam. ez azt fedi, hogy nem megy vörsönyre, hanem csak ilyen ide-oda menõs hobbigép.

az a marzo mit vétett, h boltbajárós bringában kötött ki?
én pl fentem a fogam ilyesmire...

...teló úgy néz ki jelen pillanatban, hogy egy Hungarya lesz...

;)
ideiglenesen ugrott át a konából, ha már összeállt, akkor ki lehessen próbálni

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16935
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

nah úgy néz ki összeállt a kis boltbajárós, újsághordós, apukának melóbamenõs bicaj.


az a marzo mit vétett, h boltbajárós bringában kötött ki?
én pl fentem a fogam ilyesmire...

#16936
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
..meglássuk mi lesz :)

#16937
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
illik bele :) de ezt már ne fesd le hupizöldre

#16938
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
levágtam a tötöjét :P

Posted ImagePosted Image17.9kg

#16939
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás

thez van nálatok felvétel? :)

Mér új melóhely kéne?
Nebassz:)

#16940
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Ezzel csak óvatosan járj boltba!

Király kis gép.