Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16381
Írta 2006. december 17. - 04:02
#16382
Írta 2006. december 17. - 02:51
hátulra 24"-es, elölre 26"-os kerékhez mit szólnál?
én erre szavazok mindenképp.
jah, a felni fekete legyen, mert úgy lesz igazán szép a bicaj.
jah és télleg zsír masina!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16383
Írta 2006. december 17. - 01:32
#16384
Írta 2006. december 17. - 01:05
A Deemax kerekszettben 823 -as felni van. Illetve annak a specibb valtozata amit sehol nem lehet kapni.
I`m as fast as nobody!
#16385
Írta 2006. december 17. - 01:01
#16386
Írta 2006. december 16. - 23:42
#16387
Írta 2006. december 16. - 22:37
#16388
Írta 2006. december 16. - 22:04
#16389
Írta 2006. december 16. - 21:30
THX! Jajajaaaa én is Mavicra gondoltam, 729 az álmom, az nagyon duuurva, fõleg a gyári deemax kerékszett, de örülnék, ha sima 729em is lenne. Csak kicsit drága.:klnie: Úgyhogy, ah nemtok sok zsét összeszedni, akkor 325 Ex lessz belõle.
1 év versenyhasználat plusz 2 defektes lejövetel után nó nyolcas a 729emben pedig 32 lyukas.
ha van rá $ akkor ez ha nincs akkor 325 vagy 321
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#16390
Írta 2006. december 16. - 20:36
Gondoltam lövök róla egy képet.
íme:
http://pix.bikemag.h...197464&cat=2849
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
#16391
Írta 2006. december 16. - 19:45
#16392
Írta 2006. december 16. - 19:39
szép lett amugy.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16393
Írta 2006. december 16. - 19:19
#16394
Írta 2006. december 16. - 19:14
#16395
Írta 2006. december 16. - 19:04
#16396
Írta 2006. december 16. - 18:55
#16397
Írta 2006. december 16. - 18:51
dorédó hogy üzemel?
#16398
Írta 2006. december 16. - 18:47
http://pix.bikemag.h...62&limit=recent
http://pix.bikemag.h...62&limit=recent
http://pix.bikemag.h...63&limit=recent
amúgy a gép:
Giant DHteam 04' es váz
Monitou Dorado DH villa
Tag: MAnitou Meter RP+ráfújós tuning
RaceFace diabolus Dh monoblokk
Truvativ hussefelt 04' hajtómú
Kona Jackshit Cromo/szegecses pedál
Avid BB7 fékek, elöl 200 hátul 185
Sram SX5 h.váltó+sx5 váltókar
Kona SDG ülés
truvativ üléscsõ
Hátul Nokian NBX DH 2,5 külsõ, elöl Maxxis Minion DH2,5
Maxxis Dh belsõk (Szingós) :oops:
Lizardskins Nort shore markolat
Kona Dh kormány
FSA The pig Dh kormánycsapágy
Bike+ DH 4kalapácsos 4ip-s boltonos h.agy
Zoggie American Classic boltonos e.agy
Gyári Giant láncterelõ(kicsit ementális dizájnos: Thez tuning):cool2:
Felni elöl:Alexrims DX32
Hátul: Excalibour DH
Fékkar: Bike+
#16399
Írta 2006. december 16. - 13:25
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16400
Írta 2006. december 16. - 13:19
kapott kis ápgrédet a dawg
marzo marathon xc => rock shox recon 351 u-turn
meg egy specko rival sl nyerget...
és itt van a fiókban a rock shox mc 3,1-es tag, csak még távtartókat kell csináltatni....
úgyhogy most per pill homogén RS fogat lehetne a képen.....de nem csinálok mert mindegyik bringa tök totál sáros....
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





