Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16381
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
én a 325rõl tudom azt mondani h igaz kicsit nehéz(inkább átlagos) de nagyon meghatni még nem tudtam, cserébe tök jó áron van.

#16382
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
nekem úgy tûnik, hátul kisebb a felni. bár ezt annak tudom be, hogy elöl van v-fékfelület, hátul meg nem van.

hátulra 24"-es, elölre 26"-os kerékhez mit szólnál?
én erre szavazok mindenképp.
jah, a felni fekete legyen, mert úgy lesz igazán szép a bicaj.
jah és télleg zsír masina! ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16383
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Ezt viszont nemtudtam. Köszönöm a felvilágosítást!:glaszcze:

#16384
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
"729 az álmom, az nagyon duuurva, fõleg a gyári deemax kerékszett"

A Deemax kerekszettben 823 -as felni van. Illetve annak a specibb valtozata amit sehol nem lehet kapni.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#16385
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

1 év versenyhasználat



Ez nagyon humoros. Hány versenyen is voltál? 2?;) :)

#16386
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ja a d321 az jó :D kuncogó fej

#16387
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Kössz Sala!, már sok jót halottam a felnirõl, meg a 325rõl is, de nagyon teccik a 729, haveromank iy ilyen van. Tutira lessz egyszer nekem is!!!:D

#16388
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
321-se rossz :). Én ezzel az újabbal vagyok ellátva és tök jó +könnyû. semmi problémó, pedig valami enduro vagy milyen felni.

#16389
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc

THX! Jajajaaaa én is Mavicra gondoltam, 729 az álmom, az nagyon duuurva, fõleg a gyári deemax kerékszett, de örülnék, ha sima 729em is lenne. Csak kicsit drága.:klnie: Úgyhogy, ah nemtok sok zsét összeszedni, akkor 325 Ex lessz belõle.


1 év versenyhasználat plusz 2 defektes lejövetel után nó nyolcas a 729emben pedig 32 lyukas.
ha van rá $ akkor ez ha nincs akkor 325 vagy 321

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#16390
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Lassan elkészül végre a jövõ évre szánt bringám.
Gondoltam lövök róla egy képet.

íme:
http://pix.bikemag.h...197464&cat=2849

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#16391
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
THX! Jajajaaaa én is Mavicra gondoltam, 729 az álmom, az nagyon duuurva, fõleg a gyári deemax kerékszett, de örülnék, ha sima 729em is lenne. Csak kicsit drága.:klnie: Úgyhogy, ah nemtok sok zsét összeszedni, akkor 325 Ex lessz belõle.

#16392
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
szerintem egyértelmû a mavic felni.
szép lett amugy.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#16393
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Köszönjük szépen a közremûködést a bike építésében Thez barátunknak!:aniolek_n Nélküle a gép nemjöhetett volna létre!:ok:

#16394
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
oppá:) szép lett!

#16395
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Thx all! A Dorado is istenien mûködik. Semmi gond a géppel, csak 2új felnit akarok majd venni.

#16396
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Gratula! Nagyszerû gép!

#16397
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
ó, ez sexy lett! bár a láncterelõ furfangos :D
dorédó hogy üzemel?

#16398
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Nahh,.. véger jövök a képeimmel. Légyzíves segítsetek, milyen új kerekeket építsek. thx
http://pix.bikemag.h...62&limit=recent
http://pix.bikemag.h...62&limit=recent
http://pix.bikemag.h...63&limit=recent

amúgy a gép:
Giant DHteam 04' es váz
Monitou Dorado DH villa
Tag: MAnitou Meter RP+ráfújós tuning
RaceFace diabolus Dh monoblokk
Truvativ hussefelt 04' hajtómú
Kona Jackshit Cromo/szegecses pedál
Avid BB7 fékek, elöl 200 hátul 185
Sram SX5 h.váltó+sx5 váltókar
Kona SDG ülés
truvativ üléscsõ
Hátul Nokian NBX DH 2,5 külsõ, elöl Maxxis Minion DH2,5
Maxxis Dh belsõk (Szingós) :oops:
Lizardskins Nort shore markolat
Kona Dh kormány
FSA The pig Dh kormánycsapágy
Bike+ DH 4kalapácsos 4ip-s boltonos h.agy
Zoggie American Classic boltonos e.agy
Gyári Giant láncterelõ(kicsit ementális dizájnos: Thez tuning):cool2:
Felni elöl:Alexrims DX32
Hátul: Excalibour DH
Fékkar: Bike+

#16399
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Szép csapat!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#16400
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
http://pix.bikemag.h...ame=bikertigger

kapott kis ápgrédet a dawg

marzo marathon xc => rock shox recon 351 u-turn
meg egy specko rival sl nyerget...
és itt van a fiókban a rock shox mc 3,1-es tag, csak még távtartókat kell csináltatni....

úgyhogy most per pill homogén RS fogat lehetne a képen.....de nem csinálok mert mindegyik bringa tök totál sáros....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való