Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16341
Írta 2006. december 22. - 22:17
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16342
Írta 2006. december 22. - 22:12
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#16343
Írta 2006. december 22. - 22:00
akkor már inkább corsa worldcup, de magam részérõl soha többet semmit a digóktól.....Én meg egy Marzocchi XC 700 SL-t tennék bele.
az a baj, hogy az a szep feher foxi nem is olyan feher...
.
tudod mit, az legyen a legkisebb baj.....tõlem bugyirozaszín is lehet, csak legyen már itt a mancsomban e
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16344
Írta 2006. december 22. - 21:57
#16345
Írta 2006. december 22. - 21:46
azért ez már egy szép fehér foxit érdemel.....
az a baj, hogy az a szep feher foxi nem is olyan feher...
itt egy kep

ebben a bringaban pl tokre latszik eloben, hogy a villa az egy ilyen sotetebb , tortfeher inkabb. itt a kepen meg jo, de eloben elegge elutnek egymastol.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16346
Írta 2006. december 22. - 19:14
Én meg egy Marzocchi XC 700 SL-t tennék bele.azért ez már egy szép fehér foxit érdemel.....
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#16347
Írta 2006. december 22. - 18:57
azért ez már egy szép fehér foxit érdemel.....egy rebával és egy dt swiss rugóstaggal pedig tökéletes is lesz nem csak szép
(mondom ugy, hogy nem próbáltam)
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16348
Írta 2006. december 22. - 17:40
Majd 2007 karácsonyán olyan képet linkelek be...egy rebával és egy dt swiss rugóstaggal pedig tökéletes is lesz nem csak szép
(mondom ugy, hogy nem próbáltam)
;-)
#16349
Írta 2006. december 22. - 17:19
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16350
Írta 2006. december 22. - 16:15
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16351
Írta 2006. december 22. - 13:52
magellanboy:A hajtómû az tuti....meg asszem a nyereg is...
ja meg a kerekek...
Jól látom hogy acél a középsõtányér a hajtókaron?
Mindent eltaláltál,csak a középsõtányért nem.
:-)
Persze Neked könnyû,már ültél rajta.
;-)
Köszönöm a "méltatást".
Jól esik.
(persze kinek nem?)
konásandrás:
a hajtómû volt tulaját személyesen ismered
Kkrisz:
a teló egy 2002-es Z5-ös,csak át lett festetve egy mûhelyben
#16352
Írta 2006. december 22. - 13:51
#16353
Írta 2006. december 22. - 13:42
#16354
Írta 2006. december 22. - 13:26
ja meg a kerekek...
Jól látom hogy acél a középsõtányér a hajtókaron?
#16355
Írta 2006. december 22. - 13:24
#16356
Írta 2006. december 22. - 13:23
#16357
Írta 2006. december 22. - 13:16
A karácsonyi meglepi is.
;-)
http://pix.bikemag.h...197574&cat=2854
#16358
Írta 2006. december 20. - 12:28
Örülök mostában szép gépeket látni.
Nemsokára megjön a 203as tárcsám, én is teszek be újat.
#16359
Írta 2006. december 19. - 20:31
#16360
Írta 2006. december 19. - 20:29
Tényleg szép, grat....

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





