Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16301
Írta 2006. december 27. - 20:08
Veszettül "eltalált" kerékpár,mind felszereltségét,mind szemet gyönyörködtetõ mivoltát tekintve.
;-)
A nyereg pedig ÜT!!!
Gratula!
#16302
Írta 2006. december 27. - 20:00
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
#16303
Írta 2006. december 27. - 19:52
Konásnak is igaza van, de én arra is értem, hogy az LX hátsóváltók legszarabb darabja az 570-571-es széria...Az uccsó tartós LX-eket még 1998 elõtt gyártották, pl a 98-as, ami full fekete volt. És Most az RDM-580/581-tõl megint jók...vaze...úgy mondod, mintha az LX valami gagyi lenne...
Üdv:Thy
#16304
Írta 2006. december 27. - 19:28
vaze...úgy mondod, mintha az LX valami gagyi lenne...
XT hajtókarhoz viszonyítva...
na meg nem is beszélve a vázról...
máskor parasztvakításnak pont fordítva szoktak. a bicaj értékéhez aránytalanul magas árú hátsóváltó felszerelése, hogy "öccsém, ez igen 45 000ér vettem XT-s biccajt..."
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16305
Írta 2006. december 27. - 19:23
Íme az én bringám. Gondoltam felteszek egy képet róla, bár változni fog rajta egy-két dolog még.
http://pix.bikemag.h...197609&cat=2393
ggx az én nyeregcsövem is kilóg, s a stücnim is lefele áll :-)
mykonzerv használd úgy ahogy jólesik, lényeg leérjen a felsõcsõ alá a vége.
Ja az enyém bõven alatta van mert van vagy 470-es az üléscsõ hossza :-)
Amúgy a váz 17,5" én meg vagy 185 centi vagyok.
De az elsõ montim egy 20"-os mongoose iboc óta kicsi vázzal megyek .
Sziasztok.
nem féltek ti olyan magas nyergen?
leszédülnék...
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16306
Írta 2006. december 27. - 19:21
#16307
Írta 2006. december 27. - 18:49
Nagyon szépek, de úgy látom, hogy az xtc csak a másodlagos bringa:)
Viszont nem értem a Trance-en az LX hátsóváltót...mért nem xt, vagy legalább nem ez a legszarabb lx??
Üdv:Thy
vaze...úgy mondod, mintha az LX valami gagyi lenne...
#16308
Írta 2006. december 27. - 18:49
gyönyörû az a trek, grat Troger!!!
a piros szépen feldobja a bringát!!
#16309
Írta 2006. december 27. - 18:47
http://pix.bikemag.h...197609&cat=2393
ggx az én nyeregcsövem is kilóg, s a stücnim is lefele áll :-)
mykonzerv használd úgy ahogy jólesik, lényeg leérjen a felsõcsõ alá a vége.
nagyon faszántos bringa. grat.
ne aggódj, nem hagyom magam, a nyeregcsõ és a stucni is marad ahogy van:) csak az ülést cserélem záros határidõn belül
Kisherceg:
gyönyörû ez a fehér bicaj (könnybelábadós szemû smiley)
#16310
Írta 2006. december 27. - 18:07
hogy ez milyen szép!!!
nagyon odavág ez a színösszeállítás!!!
az ex XTC azt jelenti, hogy már nem a Tied? nagyon jól harmonizál a nyeregcsöve a vázzal!
troger:
etalon masina!
gratula Neked is!
francba, vehetek új cuccokat a bicajra, hogy újra lõhessek róla képet
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16311
Írta 2006. december 27. - 18:04
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16312
Írta 2006. december 27. - 17:58
http://pix.bikemag.h...197609&cat=2393
ggx az én nyeregcsövem is kilóg, s a stücnim is lefele áll :-)
mykonzerv használd úgy ahogy jólesik, lényeg leérjen a felsõcsõ alá a vége.
Ja az enyém bõven alatta van mert van vagy 470-es az üléscsõ hossza :-)
Amúgy a váz 17,5" én meg vagy 185 centi vagyok.
De az elsõ montim egy 20"-os mongoose iboc óta kicsi vázzal megyek .
Sziasztok.
#16313
Írta 2006. december 27. - 16:33
Nagyon szépek, de úgy látom, hogy az xtc csak a másodlagos bringa:)Na, nagy nehezen nekem is sikerül talán képet mutatni...
Trance:
http://pix.bikemag.h...197608&cat=2857
ex- XtC:
http://pix.bikemag.h...197605&cat=2857
Viszont nem értem a Trance-en az LX hátsóváltót...mért nem xt, vagy legalább nem ez a legszarabb lx??
Üdv:Thy
#16314
Írta 2006. december 27. - 16:18
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16315
Írta 2006. december 27. - 16:09
Trance:
http://pix.bikemag.h...197608&cat=2857
ex- XtC:
http://pix.bikemag.h...197605&cat=2857
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#16316
Írta 2006. december 27. - 10:48
#16317
Írta 2006. december 27. - 01:04
de a selle italia flite is eleg jo. eddig mindenki szerette, akit ismertem, es volt neki
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16318
Írta 2006. december 27. - 00:50

specialized indie, van kétféle változatban ahogy a képen látszik.
a body geometry nem mókusvakítás, tényleg kényelmes.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16319
Írta 2006. december 27. - 00:38
egy szép nyereggel tényleg csodaszép lenne a bicikli. :spoko:
köszi:mmraise:
milyen nyerget lenne érdemes rátenni? valami cc-re gondolok:)
#16320
Írta 2006. december 26. - 19:27
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





