magyarul. http://www.paul-lang..._pro_index.html
de nagyon gyenge
Hali!a pro márkanév annyira általános jelentésû, hogy google-ben megtalálni a honlapjukat esélytelen, én is anno valami katalógusból néztem ki:
http://www.pro-bikegear.com/
Thy: itt azt írják a XC-R Carbon Bart Brentjens series kormányszarvra, hogy 104g, az elég sok, akkor már inkább a 4-5E Ft-os 62g-os alu szarvuk nem? (vagy neked csak a kormány és a stucni ilyen?)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
Conor: akkor jó a villa?
Ritkán tévedsz, de akkor nagyot:DMozo
Pro meg a Meridához tartozik, szóval még inkább beszerezhetõ kéne, hogy legyen.
R500?Ammeg mi?Csúnya a fehér villa bele..tanulj színelméletet Tomi!
Amúgy jók a cuccok a vázhoz csak a villa..egy R500 inkább illik bele;)
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
LL: ez nem cécó gép, a kicsi a jó hülyéskedésre;)
(van egy olyan megérzésem hogy ez nem tekerésre készült)
Szép!!! Elöl miért van két tárcsa?Na végre felraktam a bringáim képeit:
http://pix.bikemag.h...cat=2843&page=3
Üdv:Thy
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]