Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15421
Írta 2007. április 24. - 11:53
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15422
Írta 2007. április 24. - 11:51
thomson csõ..az ilyen...ez a természetes állapotaCsak én látom úgy, hogy a nyeregcsõ hátrafelé hajlik? Vagy ennyit torzít a fotómasina optikája?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#15423
Írta 2007. április 24. - 11:39
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15424
Írta 2007. április 24. - 11:11
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15425
Írta 2007. április 24. - 11:02
#15426
Írta 2007. április 24. - 10:46
off
tag benne van már a Trance-ben?
on
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15427
Írta 2007. április 24. - 10:42
#15428
Írta 2007. április 24. - 10:39
(közben kértem a törlését,itt köszönöm a kedves fórumtársamnak a moderációs közremûködést
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15429
Írta 2007. április 24. - 10:38
#15430
Írta 2007. április 24. - 10:38
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#15431
Írta 2007. április 24. - 10:35
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15432
Írta 2007. április 24. - 00:17
#15433
Írta 2007. április 23. - 21:37
http://img1.tar.hu/d...e2/29591471.jpg
http://img1.tar.hu/d...e2/29591400.jpg
képek a bicóról
változás: új teló: átütõs dropoff
lehet röhögni de ennek a mozgása jobb mint a pike-nak..
ezen kívül a lényeg
váz: magellan polar x 2005
avid bb7 203/shimano alivio 160 tárcsafékek
truvativ hussefelt hajtókar
truvativ boxguide láncfeszítõ
shimano sora hátsóváltó
continental vertical/wtb motoraptor külsõk
elöl schwalbe (nemtom milyen pontosan) felni, hátul wtb dual duty
...
amit még szeretnék: elõre egy 203as juicy 5 vagy hfx 9
bb7 meg menne hátra
késõbb meg fully váz ( vegafr, stinky, scamp colt stb)
egy ugrálós, de tekerhetõ freeride gépet akarok építeni.
#15434
Írta 2007. április 22. - 23:08
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15435
Írta 2007. április 22. - 21:57
http://media.boon.hu..._I_/1351227.jpg
http://media.boon.hu..._I_/1351228.jpg
http://media.boon.hu..._I_/1351229.jpg
ennyi
ket sebesseges
1 elore
1 hatra
/fixi/
NE ÍGY! NE ÍGY!
lor-inc g-boxx designer. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...
#15436
Írta 2007. április 20. - 07:58
(nade az összkép is csini!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15437
Írta 2007. április 19. - 23:14
Korrekt.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#15438
Írta 2007. április 19. - 22:34
Suly 12.7kg meg jol gurol le-fel.
http://www.bilder-ho...1h9u-s-jpg.html
#15439
Írta 2007. április 19. - 20:16
nekem meg ideadod a Sinit..
Sini szép is (relatíve) jó is mi kell még?
konás: "lemondtam" róla..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15440
Írta 2007. április 19. - 15:31
Akarok én 303-at?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






