Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15241
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
szerintem 30ért auchant max de a duplájáért vannak egész jók apróba

#15242
kcsonti

kcsonti

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
aza kérdésem hogy 30 ezerbõl tudok venni egy normális mtb-ot streetre vagy ne is próbálkozzak??
:clap: www.kcsonti.extra.hu :clap:

#15243
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Talán mert felfelé ez elõnytelen?

#15244
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
V.V.
láttalak a bicajoddal a HHH-n, lehet hogy hülye kérdés, vagy én látok rosszul de mér nem tekered kijjeb a pike-t?

#15245
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Lélekben vele voltál:D

Szigi!

Még egyszer így elbaltázod a kép beillesztést, nyakon leszel verdesve.


#15246
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
szigi: baba lett (csak tudnám én mit segítettem, de szívesen :))

#15247
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás

Ezt honnan szedted h ferdén van benne a kerék? Nekem Pedálba csinálták meg h belemenjen a 203-as tárcsa!
Akkor hülye én sem vagyok azért nyugi! ;) :)

bocs, de ezt hol csinaltak neked, Pedalba? nem tudod melyik szerelo?
miert kell neked hatra akkora tarcsa?
amugy nekem tetszik ez a katonazold szin..jo kis gep
Sei, soku Si.

#15248
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás

Megnéztem is igazad van, na mind1!
És azt írtam h vagy veszek P3-at vagy Stinky-t ha átállok DH-ra, szóval a Stinky-vel DH-zok nem P3-al... ;)
Figyelmetlenség... Enyje

ebben neked van igazad:D
ezt én néztem el;):D

#15249
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Szigi ha akarsz egy atom nagy és jó villát akkor vegyél Travist! ;)

#15250
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
pedig p3...:P
atomdéháváz!!!!
:)
Jó lesz ez Szigi, csak növeszd meg a villát:)
(épp tudnék ebben segíteni;))

#15251
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

p3-al nem dh-znék...dehát mindenki maga tudja;)
edit:kilazitottad a gyorszárat és megnézted az amit leirtam?kiváncsi vok...


Megnéztem is igazad van, na mind1!
És azt írtam h vagy veszek P3-at vagy Stinky-t ha átállok DH-ra, szóval a Stinky-vel DH-zok nem P3-al... ;)
Figyelmetlenség... Enyje

#15252
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
p3-al nem dh-znék...dehát mindenki maga tudja;)
edit:kilazitottad a gyorszárat és megnézted az amit leirtam?kiváncsi vok...

#15253
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

hát akkor jol átba**tak...
ha kilazitod a gyorszárat és rendesen beigazitod az agy tengelyét a váz papucsaiba,akkor ugy belefog surolni a 203-as tárcs a vázba mint annak a rendje...én probáltam...tudom
gányolással meg lehet oldani,de ez igy nemjo,majd te is rájössz...
(válto oldalon rendesen befekszik az agy tengelye a papucsba,tárcsa oldalon meg nem,ergo ferdén van benne a kerék-feltéve ha szimmetrikus a hátso rész kialakítása,de itt az)



Nembaj már mert lassan uj vázam lesz vszínû! P3 vagy Stinky ha ráállok a DH-ra!

#15254
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég

Most jöttem rá h ismerlek. Nem is tudtam h fórumozol. :D

Ami késik, nem múlik :D De csütörtökig nem fog menni, bedurrant a térdem, szal elõreláthatólag azt sem tudom mikor lesz bringázás, na sebaj...majd késõbb akkor...

#15255
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
hát akkor jol átba**tak...
ha kilazitod a gyorszárat és rendesen beigazitod az agy tengelyét a váz papucsaiba,akkor ugy belefog surolni a 203-as tárcs a vázba mint annak a rendje...én probáltam...tudom
gányolással meg lehet oldani,de ez igy nemjo,majd te is rájössz...
(válto oldalon rendesen befekszik az agy tengelye a papucsba,tárcsa oldalon meg nem,ergo ferdén van benne a kerék-feltéve ha szimmetrikus a hátso rész kialakítása,de itt az)

#15256
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

szigi:zsír gép lett,mást nemmondok,úgyis leirtad és tudod h mit kell/akarsz változtatni;)
def jam:én nem erõltetném hátra a 203-as tárcsát,pláne nem ugy hogy ferdén van benne a kerék és még zúzol is vele...:chin:



Ezt honnan szedted h ferdén van benne a kerék? Nekem Pedálba csinálták meg h belemenjen a 203-as tárcsa!
Akkor hülye én sem vagyok azért nyugi! ;) :)

#15257
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás

Na, látom Szigi összegórtátok a csillagrombolót...majd összekapom magam az érettségi után és kimegyek...megnyomogatnám...:D
Érdekes benne a Pike, olyan cécós, de shiverrel aranyos lesz ;)


Most jöttem rá h ismerlek. Nem is tudtam h fórumozol. :D Csütörtökön viszem haza a gépet, szal csak addig van idõd. ;)

Köszi Bálint ezt a kecsegtetõ ajánlatot, de sajnos vissza kell utasítanom.

#15258
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Na, látom Szigi összegórtátok a csillagrombolót...majd összekapom magam az érettségi után és kimegyek...megnyomogatnám...:D
Érdekes benne a Pike, olyan cécós, de shiverrel aranyos lesz ;)

#15259
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
sztem nem passzol bele a shiver.Inkánn egy 888 vagy egy boxxer, a shiver mozgásra szvsz mind2õt veri de valahogy olyan mintha egy kicsit behajolt lenne, de ez az én véleményem


(azért ha lecserélnéd a hulladék pike-ot egy profi istenkirály drop offra akkor én segithetek:D)

#15260
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Nem is vettem leszóllásnak. :D Sztem a féket hagyom utóljára. Max fékkart cserélek. A többit fontosabbnak tartom.