Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15241
Írta 2007. május 09. - 12:04
#15242
Írta 2007. május 09. - 11:58
#15243
Írta 2007. május 09. - 11:29
#15244
Írta 2007. május 09. - 10:38
láttalak a bicajoddal a HHH-n, lehet hogy hülye kérdés, vagy én látok rosszul de mér nem tekered kijjeb a pike-t?
#15245
Írta 2007. május 09. - 09:40
Szigi!
Még egyszer így elbaltázod a kép beillesztést, nyakon leszel verdesve.
#15246
Írta 2007. május 09. - 07:31
#15247
Írta 2007. május 08. - 23:07
bocs, de ezt hol csinaltak neked, Pedalba? nem tudod melyik szerelo?Ezt honnan szedted h ferdén van benne a kerék? Nekem Pedálba csinálták meg h belemenjen a 203-as tárcsa!
Akkor hülye én sem vagyok azért nyugi!![]()
miert kell neked hatra akkora tarcsa?
amugy nekem tetszik ez a katonazold szin..jo kis gep
#15248
Írta 2007. május 08. - 22:56
ebben neked van igazad:DMegnéztem is igazad van, na mind1!
És azt írtam h vagy veszek P3-at vagy Stinky-t ha átállok DH-ra, szóval a Stinky-vel DH-zok nem P3-al...
Figyelmetlenség... Enyje
ezt én néztem el;)
#15249
Írta 2007. május 08. - 22:31
#15250
Írta 2007. május 08. - 22:29
atomdéháváz!!!!
Jó lesz ez Szigi, csak növeszd meg a villát:)
(épp tudnék ebben segíteni;))
#15251
Írta 2007. május 08. - 22:27
p3-al nem dh-znék...dehát mindenki maga tudja;)
edit:kilazitottad a gyorszárat és megnézted az amit leirtam?kiváncsi vok...
Megnéztem is igazad van, na mind1!
És azt írtam h vagy veszek P3-at vagy Stinky-t ha átállok DH-ra, szóval a Stinky-vel DH-zok nem P3-al...
Figyelmetlenség... Enyje
#15252
Írta 2007. május 08. - 22:02
edit:kilazitottad a gyorszárat és megnézted az amit leirtam?kiváncsi vok...
#15253
Írta 2007. május 08. - 21:54
hát akkor jol átba**tak...
ha kilazitod a gyorszárat és rendesen beigazitod az agy tengelyét a váz papucsaiba,akkor ugy belefog surolni a 203-as tárcs a vázba mint annak a rendje...én probáltam...tudom
gányolással meg lehet oldani,de ez igy nemjo,majd te is rájössz...
(válto oldalon rendesen befekszik az agy tengelye a papucsba,tárcsa oldalon meg nem,ergo ferdén van benne a kerék-feltéve ha szimmetrikus a hátso rész kialakítása,de itt az)
Nembaj már mert lassan uj vázam lesz vszínû! P3 vagy Stinky ha ráállok a DH-ra!
#15254
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Írta 2007. május 08. - 21:40
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Ami késik, nem múlikMost jöttem rá h ismerlek. Nem is tudtam h fórumozol.
#15255
Írta 2007. május 08. - 21:38
ha kilazitod a gyorszárat és rendesen beigazitod az agy tengelyét a váz papucsaiba,akkor ugy belefog surolni a 203-as tárcs a vázba mint annak a rendje...én probáltam...tudom
gányolással meg lehet oldani,de ez igy nemjo,majd te is rájössz...
(válto oldalon rendesen befekszik az agy tengelye a papucsba,tárcsa oldalon meg nem,ergo ferdén van benne a kerék-feltéve ha szimmetrikus a hátso rész kialakítása,de itt az)
#15256
Írta 2007. május 08. - 21:28
szigi:zsír gép lett,mást nemmondok,úgyis leirtad és tudod h mit kell/akarsz változtatni;)
def jam:én nem erõltetném hátra a 203-as tárcsát,pláne nem ugy hogy ferdén van benne a kerék és még zúzol is vele...:chin:
Ezt honnan szedted h ferdén van benne a kerék? Nekem Pedálba csinálták meg h belemenjen a 203-as tárcsa!
Akkor hülye én sem vagyok azért nyugi!
#15257
Írta 2007. május 08. - 21:10
Na, látom Szigi összegórtátok a csillagrombolót...majd összekapom magam az érettségi után és kimegyek...megnyomogatnám...
Érdekes benne a Pike, olyan cécós, de shiverrel aranyos lesz
Most jöttem rá h ismerlek. Nem is tudtam h fórumozol.
Köszi Bálint ezt a kecsegtetõ ajánlatot, de sajnos vissza kell utasítanom.
#15258
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Írta 2007. május 08. - 21:04
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Érdekes benne a Pike, olyan cécós, de shiverrel aranyos lesz
#15259
Írta 2007. május 08. - 21:03
(azért ha lecserélnéd a hulladék pike-ot egy profi istenkirály drop offra akkor én segithetek:D)
#15260
Írta 2007. május 08. - 20:35

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






