Málna, grát, tökéletes választás itthonra, ha most építenék bicót biztos h ilyen vázra alapoznám.
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#15201
Írta 2007. május 12. - 16:14
#15202
Írta 2007. május 12. - 15:51
#15203
Írta 2007. május 12. - 15:12
Thez: te nyertél! Szép lett! Szimpla vállal is ennyire csopperes? Mekkora a villaszög? Kis szemét!
Mégsem merted bevállalni az agresszív hódos változatot?
Mégsem merted bevállalni az agresszív hódos változatot?
#15204
Írta 2007. május 12. - 15:04
#15205
Írta 2007. május 12. - 14:57
#15206
Írta 2007. május 12. - 14:52
Nem örökké :icon_ideaMi az hogy ideiglenesen?
Málna: "gyerekbicikli" ?!
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#15207
Írta 2007. május 12. - 14:00
Gyönyörûû lett. Nekem is kell egy ilyen. (csak enyémen lenne elöl is váltó
)
Csak kerüljön a kezem közé
Mi az hogy ideiglenesen?
Csak kerüljön a kezem közé
Mi az hogy ideiglenesen?
#15208
Írta 2007. május 12. - 13:56
#15209
Írta 2007. május 12. - 13:21
#15210
Írta 2007. május 12. - 08:00
Széép lett
Travis pont jó bele így ránézésre
láncterelõ még kicsit csálé de elég korrekt...na majd hétfõn :-)
láncterelõ még kicsit csálé de elég korrekt...na majd hétfõn :-)
#15211
Írta 2007. május 11. - 23:42
thez: köszi, a képet pedig várjuk!
az könnyen lehet, 3 másodpercig híres voltam...
háát.. ha felfújom 20 bárra, akkor nem pogózik, de még mindig jól mozog, szóval akár kisebb túrák is beleférnek. meg hát itthoni dh, nyáron talán semmering, oda még elég talán a 15/17 centi. de kellett, mert merevvázzal semmi motivációm nem volt a jánoshegyi szenvedésekhez
az könnyen lehet, 3 másodpercig híres voltam...
háát.. ha felfújom 20 bárra, akkor nem pogózik, de még mindig jól mozog, szóval akár kisebb túrák is beleférnek. meg hát itthoni dh, nyáron talán semmering, oda még elég talán a 15/17 centi. de kellett, mert merevvázzal semmi motivációm nem volt a jánoshegyi szenvedésekhez
#15212
Írta 2007. május 11. - 23:38
köszi!
![]()
holnap csinálok rendes fényképeket (a szobáról is)
Off
Szerintem téged láttalak érettségizni a tévében:)
On
Reign dh-ra lesz?
#15213
Írta 2007. május 11. - 23:11
#15214
Írta 2007. május 11. - 23:05
#15215
Írta 2007. május 11. - 22:55
#15216
Írta 2007. május 11. - 22:35
óó, de kedves
és a trance?
a reign (http://img511.images...=img0125tw1.jpg) jóó lett nagyon, ma csak városba mentem vele egy 20kmt, kényelmes.. túrázni is simán lehet vele, csak ez a tag nagyon aktív... propedál ide, maestro oda, 15 baron úgy ficánkol, hogy jajj... de nagyon tetszik, hétköznap éles teszt.
tudom, kéne új nyereg, stucni és vághatnék a villa nyakából is.. vagy mégjobb lenne egy 36, spórólnék majd 800 grammot.. így 16,7, ami nem rossz, de a vázra lehetne jóval könyebbet is építeni. nem baj, tetszik
és a trance?
a reign (http://img511.images...=img0125tw1.jpg) jóó lett nagyon, ma csak városba mentem vele egy 20kmt, kényelmes.. túrázni is simán lehet vele, csak ez a tag nagyon aktív... propedál ide, maestro oda, 15 baron úgy ficánkol, hogy jajj... de nagyon tetszik, hétköznap éles teszt.
tudom, kéne új nyereg, stucni és vághatnék a villa nyakából is.. vagy mégjobb lenne egy 36, spórólnék majd 800 grammot.. így 16,7, ami nem rossz, de a vázra lehetne jóval könyebbet is építeni. nem baj, tetszik
#15217
Írta 2007. május 11. - 12:42
Na, málna, milyen a Reign?
10 körül sztem csuklottál, gondoltam rád!
#15218
Írta 2007. május 10. - 22:08
#15219
Írta 2007. május 10. - 21:50
#15220
Írta 2007. május 10. - 19:27

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






