Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15001
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
sala bazz :D

uber nagyon
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#15002
Xabi

Xabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 751 hozzászólás
Sala: Nagyon ááááállllat :D

X.

Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!



#15003
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
psszt! ez itt már eléggé off, szóval nyargaljunk át egy másik topikba, vagy privi.
szvsz inkább utóbbi.
;)

"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#15004
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
off

nyáron mindenképp, akkor elég sokat vagyok lent (a nyaralónk a Határ Csárda felett van nem sokkal, ha ez mond neked valamit×))...most is voltam lent hétvégén, de csak kertészkedtünk meg vittünk le a nyárra 1 autónyi ellátmányt, aztán jöttünk is haza.

on

#15005
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

mekkora a legkisebb kapható fullface? :)

Én úgy tudom a Bell gyártja a legkisebbet...

#15006
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás

hû, egy ilyen nekem is kéne...használd egészséggel:)..és mostmár legalább tudom, hogy kinek kell köszönni Almádiban ;)


off
mikor jársz majd erre? (bringával)
on
köszi;)
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#15007
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Ugyan az enyém kilóg a sorból, de hátha tetszik valakinek :) (rajtam kívül ;))
íme:

több, nagyobb kép: http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3003


Stucni, pedál csere hamarosan.


hû, egy ilyen nekem is kéne...használd egészséggel:)..és mostmár legalább tudom, hogy kinek kell köszönni Almádiban ;)

#15008
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
Ugyan az enyém kilóg a sorból, de hátha tetszik valakinek :) (rajtam kívül ;))
íme:
Feltöltött kép

több, nagyobb kép: http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3003


Stucni, pedál csere hamarosan.
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#15009
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
hirtelen ötlettõl vezérelve megcsináltam. Kösze a képeket Bikertiger-nek!

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#15010
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

nesztek

felkészülve mindenre


Sala
az utóbbi fél évben ez a piros hetes ebben a topicban vazzzzeeee :)
ez nagyon odavág. már körbeküldtem a képet az egyesület minden tagjának :D
:clap:

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#15011
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Barbie-s markolat :P

nekem volt a kicsi bmx-emen TiniNindzsás kormánylefejeléstompító szivacs a kormányon...az is kell rá:D

#15012
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Meg egy szép csengõ:)

Ott a pont:D


#15013
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás

A legfontosabb hiányzik róla: jóféle kitámasztó:D:D:D


Meg egy szép csengõ:)

#15014
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A legfontosabb hiányzik róla: jóféle kitámasztó:D:D:D


#15015
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Én még tennék kisrádiót a kormányra:D

kerékra prizmát, meg színes küllõtisztítókat, meg a nyeregcsõre zászlót:D

#15016
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Ááááá, én tennék még rá, dinamót, meg lámpát, meg fényvisszaverõ prizmát, meg kulacsot (szig-szalaggal rátekered a tartót), meg sárvédõt...:D

kulacsot ???
cumisüveg tartót :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15017
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Ááááá, én tennék még rá, dinamót, meg lámpát, meg fényvisszaverõ prizmát, meg kulacsot (szig-szalaggal rátekered a tartót), meg sárvédõt...:D

#15018
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
Mindenre fel kell készülni :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#15019
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Sala te sem vagy 100-as...:D

KucKuc: woooww:) szééép

#15020
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
Sala: kemény a bevásárlóbicód :)
igazi low budget.