uber nagyon
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15001
Írta 2007. május 23. - 15:10
uber nagyon
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15002
Írta 2007. május 23. - 09:44
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15003
Írta 2007. május 22. - 18:49
szvsz inkább utóbbi.
#15004
Írta 2007. május 22. - 17:17
nyáron mindenképp, akkor elég sokat vagyok lent (a nyaralónk a Határ Csárda felett van nem sokkal, ha ez mond neked valamit×))...most is voltam lent hétvégén, de csak kertészkedtünk meg vittünk le a nyárra 1 autónyi ellátmányt, aztán jöttünk is haza.
on
#15005
Írta 2007. május 22. - 17:17
Én úgy tudom a Bell gyártja a legkisebbet...mekkora a legkisebb kapható fullface?
#15006
Írta 2007. május 22. - 17:08
hû, egy ilyen nekem is kéne...használd egészséggel:)..és mostmár legalább tudom, hogy kinek kell köszönni Almádiban
off
mikor jársz majd erre? (bringával)
on
köszi;)
#15007
Írta 2007. május 22. - 16:15
Ugyan az enyém kilóg a sorból, de hátha tetszik valakinek
(rajtam kívül
)
íme:
több, nagyobb kép: http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3003
Stucni, pedál csere hamarosan.
hû, egy ilyen nekem is kéne...használd egészséggel:)..és mostmár legalább tudom, hogy kinek kell köszönni Almádiban
#15008
Írta 2007. május 22. - 15:15
íme:
több, nagyobb kép: http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3003
Stucni, pedál csere hamarosan.
#15009
Írta 2007. május 22. - 14:16
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15010
Írta 2007. május 22. - 14:12
nesztek
felkészülve mindenre
Sala
az utóbbi fél évben ez a piros hetes ebben a topicban vazzzzeeee
ez nagyon odavág. már körbeküldtem a képet az egyesület minden tagjának
:clap:
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15011
Írta 2007. május 22. - 13:27
nekem volt a kicsi bmx-emen TiniNindzsás kormánylefejeléstompító szivacs a kormányon...az is kell rá
#15012
Írta 2007. május 22. - 12:33
#15013
Írta 2007. május 22. - 12:24
#15014
Írta 2007. május 22. - 12:19
#15015
Írta 2007. május 22. - 12:06
kerékra prizmát, meg színes küllõtisztítókat, meg a nyeregcsõre zászlót:D
#15016
Írta 2007. május 22. - 12:06
kulacsot ???Ááááá, én tennék még rá, dinamót, meg lámpát, meg fényvisszaverõ prizmát, meg kulacsot (szig-szalaggal rátekered a tartót), meg sárvédõt...
cumisüveg tartót
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#15017
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Írta 2007. május 22. - 12:01
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
#15018
Írta 2007. május 22. - 11:29
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15019
Írta 2007. május 22. - 11:24
#15020
Írta 2007. május 22. - 10:33

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






