tudnád, hogy mennyi alkudozás után lehetett neked olyan markolatod meg nyergedÚj villa: 36 Van RC2 2008-as
Meg dh-ra Chunder Sworks külsõk és E13 láncterelõ 40 fogas e13 tányérral.
Nagyjából kész a gép.
A kormányszár egy kicsit hosszú, ahelyett tervezek egy 50milis Thomsont, meg a pedált szeretném Atomlabra cserélni aztán kész is.
Bár ugy néz ki meghalt a hátsóváltóm is
Jövõre meg a CC gépet akarom tuningolni.
de szép. :spoko:
tam: rohaggyámeg'

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






