Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13101
Írta 2007. október 30. - 23:06
#13102
Írta 2007. október 30. - 22:57
#13103
Írta 2007. október 30. - 22:54
az xfactor mostanában elõszerettel bontogat bringákat. végül ez csak nekünk jó mert igy olcsóbb:) az én demámat is már úgy kaptam meg hogy benne volt a kormánycsapágy vázban lévõ csészéje (félintegrált) 39-et írtak ki eredeti árnak 20-ért megkaptam zsír ujjonnan ritchey pro kormánycspággyal eggyütt. szóval életem eddigi legjobb vétele volt:)
#13104
Írta 2007. október 30. - 22:41
nem X Factorból vettem, hanem a Bikeland-ról, és 65k-ért
Õk is az X- Factortól kapták.!
Amúgy komplett bicóról bontották. Én hosszassan tanulmányoztam a vázat élõben az üzletben és nekem is nagyon tetszett!
Ennyi pénzt mindenképp megért és grat hozzá!
használd egészséggel!
#13105
Írta 2007. október 30. - 22:28
#13106
Írta 2007. október 30. - 22:02
hy all
mostanság kezdek építeni egy bringát, nagy százalékban új alkatrészekkel
az egyik fõ alkotóeleme ma érkezett meg hozzám, egy 2006-os évjáratú Kona Kula Primo váz vörös-enyhe vajszín árnyalatú színkompozícióban
pár kép róla: http://keptarhelyem...._kula_primo_vaz
X Factorból vetted?
Megkérdezhetem, hogy mennyiért?
mert asszem én majdnem ezt a vázat vettem meg (18-as)
#13107
Írta 2007. október 30. - 21:34
#13108
Írta 2007. október 30. - 19:30
#13109
Írta 2007. október 30. - 19:20
#13110
Írta 2007. október 30. - 16:22
#13111
Írta 2007. október 30. - 16:07
#13112
Írta 2007. október 30. - 16:03
énis egy hasonló súlyú vázat szeretnék majd jövõ ilyenkorra a mostani 19.5 dema auronom 1830-at nyomott a félintegrált ritchey kormánycspággyal és az imbuszos ny.bilinccsel. sok:(
képek:
http://www.facs.gall...c96577e23980447
#13113
Írta 2007. október 30. - 15:54
amúgy nem vagyok annyira kezdõ/ha erre értetted és nem a bringaösszerakásra / már pár éve járok maratonokra
hát alkatrészekbe a következõk lesznek (még 1-2 hónap és elvileg kész is lesz)
hát a mostani telómat szeretném belerakni, egy 2002-es rock shox judy sl air, de elõtte lesz olajcsere, szimeringcsere és le is lesz szintereztetve szép fehérre:)
amúgy dc lx fékváltókar, '08-as xt váltók, Race Face Ride XC ISIS hajtómû, race face középrésszel, fsa kormánycsapágy, xtr bowdenek, ritchey kiegészítõk, xt t.agyas sun ds2-xc felnis dt küllõs kerekek, avid bb7-es tárcsákek úgy kb ennyi de ha kell írok részletessebbet is xD
#13114
Írta 2007. október 30. - 15:34
úgy tudom, hogy az enyém van 1600 körül... 19".súlyban mennyi ez a váz? 1600 gr? amúgy szépeséges:D:
:P
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#13115
Írta 2007. október 30. - 15:31
#13116
Írta 2007. október 30. - 15:27
#13117
Írta 2007. október 30. - 15:25
#13118
Írta 2007. október 30. - 15:21
#13119
Írta 2007. október 30. - 15:06
mostanság kezdek építeni egy bringát, nagy százalékban új alkatrészekkel
az egyik fõ alkotóeleme ma érkezett meg hozzám, egy 2006-os évjáratú Kona Kula Primo váz vörös-enyhe vajszín árnyalatú színkompozícióban
pár kép róla: http://keptarhelyem...._kula_primo_vaz
#13120
Írta 2007. október 30. - 08:29
Nyereg: Tioga Spyder
Durva az a nyereg rajta...
Gratulálok mindakettõhöz!
Más: Kössz a Bringámhoz az észrevételeket!
Üdv, János

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





