Hi
10 merfold van a gepben tehat nincs nagy tapasztalatom .... a masik nincs is mihez hasonlitanom mert ez az elso MTB-om . Orszagutiztam .
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Started by
Endroo
, 2006. January 10. 21:43
#13081
Posted 2007. November 02. - 20:57
#13082
Posted 2007. November 02. - 20:52
#13083
Posted 2007. November 02. - 20:40
Koszonom.
Vannak meg hianyossagok ...... 3 het varakozas :-(
De mar velem alszik :-)
Annyi van , hogy nagyobb sebessegnel szital a hatso kerek. Nem a kerekkel van a gond hanem a kulsovel . Lehet ezzel valamit kezdeni ?
Vannak meg hianyossagok ...... 3 het varakozas :-(
De mar velem alszik :-)
Annyi van , hogy nagyobb sebessegnel szital a hatso kerek. Nem a kerekkel van a gond hanem a kulsovel . Lehet ezzel valamit kezdeni ?
"nincs lehetetlen csak tehetetlen"
Erre elosszor 130km gyaloglas utan ebredtem ra.
Erre elosszor 130km gyaloglas utan ebredtem ra.
#13084
Posted 2007. November 02. - 20:36
GuruZo!
Nagyon szép masina lett, gratulálok:clap: Érdemes volt várni rá. Látom XT '08 váltás, hajtás, fék. Hasonlóra vágyom Én is a merevvázasra.
Nagyon szép masina lett, gratulálok:clap: Érdemes volt várni rá. Látom XT '08 váltás, hajtás, fék. Hasonlóra vágyom Én is a merevvázasra.
#13085
Posted 2007. November 02. - 20:23
KINESIS MAXLIGHT XC POR 2 (CARBON)

http://picasaweb.goo...KINESISMAXLIGHT
Nincs sok kep , de majd meg csinalok.
http://picasaweb.goo...KINESISMAXLIGHT
Nincs sok kep , de majd meg csinalok.
"nincs lehetetlen csak tehetetlen"
Erre elosszor 130km gyaloglas utan ebredtem ra.
Erre elosszor 130km gyaloglas utan ebredtem ra.
#13086
Posted 2007. November 02. - 20:15
#13087
Posted 2007. November 02. - 20:10
#13088
Posted 2007. November 02. - 18:02
#13089
Posted 2007. November 02. - 17:35
#13090
Posted 2007. November 02. - 17:28
jocek honnan szereztél kore nyeregcsövet???:ámuldozós smile:
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13091
Posted 2007. November 02. - 17:22
Uphill modus
http://www.bilder-hochladen.net/files/1h9u-13-jpg.html
Downhill modus
http://www.bilder-hochladen.net/files/1h9u-14-jpg.html
A bovden cirkusz meg marad, addig meg le nem lesz cserelve.
Ami uj:
A gumik, I-Beam System nyeregcsö+samli, hatul 180-as tarcsa.
[IMG]http://forum.bikemag.hu/%5Burl=http://www.bilder-hochladen.net/files/1h9u-13-jpg.html%5D%5Bimg%5Dhttp://www.bilder-hochladen.net/files/thumbs/1h9u-13.jpg%5B/img%5D%5B/url%5D[/IMG]
http://www.bilder-hochladen.net/files/1h9u-13-jpg.html
Downhill modus
http://www.bilder-hochladen.net/files/1h9u-14-jpg.html
A bovden cirkusz meg marad, addig meg le nem lesz cserelve.
Ami uj:
A gumik, I-Beam System nyeregcsö+samli, hatul 180-as tarcsa.
[IMG]http://forum.bikemag.hu/%5Burl=http://www.bilder-hochladen.net/files/1h9u-13-jpg.html%5D%5Bimg%5Dhttp://www.bilder-hochladen.net/files/thumbs/1h9u-13.jpg%5B/img%5D%5B/url%5D[/IMG]
#13092
Posted 2007. November 02. - 14:53
#13093
Posted 2007. November 02. - 12:10
#13094
Posted 2007. November 02. - 12:05
#13095
Posted 2007. November 02. - 11:11
#13096
Posted 2007. November 01. - 22:50
Ez lenne a következõ, de sajna még nem volt a sarki bótba:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Cannondale 2005-ös koncepció.....
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Cannondale 2005-ös koncepció.....
#13097
Posted 2007. October 31. - 00:10
és, hogy lekárfáltál bennünket, hogy rövidnek ítéltük...Idei FSR XC-t.
amúgy az én Deluxe-om kerek 90 volt, hogy bontott vagy sem ,azt nem tudom..
#13098
Posted 2007. October 30. - 23:20
nem mentem le... arra nincs nekem idõm meg kedvem, webáruházon megrendeltem és gls-el kihozták, egyszerûbb és sztem olcsónn is így talán!
Amúgy milyen speckót látni a te avatarodban?
Idei FSR XC-t.
#13099
Posted 2007. October 30. - 23:14
nem mentem le... arra nincs nekem idõm meg kedvem, webáruházon megrendeltem és gls-el kihozták, egyszerûbb és sztem olcsónn is így talán!
Amúgy milyen speckót látni a te avatarodban?
Amúgy milyen speckót látni a te avatarodban?
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"
#13100
Posted 2007. October 30. - 23:10

Sign In
Create Account

Back to top





