Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#12741
Írta 2007. december 02. - 15:39
#12742
Írta 2007. december 02. - 15:34
A Mechwarton kicsit túl, a Tölgyfa utcánál, mint írtam fentebb
![]()
Legalábbis a Budagyöngyénél csak gépi mosó van, a fogasnál nincs egyik sem, a Moszkván meg a fagy miatt télen nincs ilyen szolgáltatás, szóval az OMV van a legközelebb.
csak ezt a tölgyfa utcát nem vágom ez nem a bah csomóponti omw?
meg van a fogasnál is egy omw de gondolom nem az ott csak tankolni lehet
exxpert: jó a vázad:clap:
#12743
Írta 2007. december 02. - 15:23
:spoko:
RAUH-Welt
B E G R I F F
#12744
Írta 2007. december 02. - 14:56
Szintén Specialized BigHit Sport
http://pix.bikemag.h...ds&name=exxpert
http://pix.bikemag.h...ds&name=exxpert
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186484
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186484
(A többi kép: http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186484)
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#12745
Írta 2007. december 02. - 14:39
jánoshegy-fogas alja környékén van ilyen benzinkút ahol lehet mosni?
A Mechwarton kicsit túl, a Tölgyfa utcánál, mint írtam fentebb
Legalábbis a Budagyöngyénél csak gépi mosó van, a fogasnál nincs egyik sem, a Moszkván meg a fagy miatt télen nincs ilyen szolgáltatás, szóval az OMV van a legközelebb.
#12746
Írta 2007. december 02. - 13:52
#12747
Írta 2007. december 02. - 13:45
offamúgy ajánlom mindenkinek a Tölgyfa utcánál az OMV-t, ha bringát akar mosni a hegyrõl hazafelé, 150 Ft-ért gyorsan és egyszerûen lecsutakolhattuk a gépeket ahelyett h otthon szívtunk volna vele, még szombat éjfélkor is
tesco kúton 100 Ft-ért 3 percig moshattam a vasat. bõven elég
on
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#12748
Írta 2007. december 02. - 13:41
nem volt keró, mert nem volt se idõ tekerni, se hely tárolni õket, de majd MOOOST
amúgy ajánlom mindenkinek a Tölgyfa utcánál az OMV-t, ha bringát akar mosni a hegyrõl hazafelé, 150 Ft-ért gyorsan és egyszerûen lecsutakolhattuk a gépeket ahelyett h otthon szívtunk volna vele, még szombat éjfélkor is
#12749
Írta 2007. december 02. - 13:13
szép gépek, de nekem a nyergek kilógnak .)
#12750
Írta 2007. december 02. - 12:55
az elsõ teló olyan ismerõsnek tûnik, nekem is ilyenem volt:)
#12751
Írta 2007. december 02. - 12:48
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#12752
Írta 2007. december 02. - 12:38
#12753
Írta 2007. december 01. - 23:35
majd holnap úgy is lemérem!
#12754
Írta 2007. december 01. - 23:17
#12755
Írta 2007. december 01. - 23:11
ugyhogy kb 11 kiló körül van (én 11,5-re számítottam)
jah színnel kapcsolatba rosszul döntöttél, mert ez piros, kicsit vöröses piros
a deluxe-nak a színe narancs
#12756
Írta 2007. december 01. - 22:49
Sokat gondolkodtam, hogy piros vagy narancs, de végül a narancs mellett döntöttem.
#12757
Írta 2007. december 01. - 22:08
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12758
Írta 2007. december 01. - 22:05
de több isminek is ilyenje van, és csak dícsérni lehet, érdemes ilyet venni az tuti!
#12759
Írta 2007. december 01. - 21:56
raczger: sun felnik hogy szuperálnak?kedden lehet beújítok egy pár ilyenbe.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12760
Írta 2007. december 01. - 20:44
sztem van vagy 18 kiló..
de inkább bírjon ki minden érkezést most végre nem kell semmitõl félnem.
majd egyszer lemérem szobamérleggel de az csak 0,5 k-n belüli pontosságban adja meg

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







