de a fékekrõl beszélhetünk majd
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#12381
Posted 2008. January 05. - 17:18
de a fékekrõl beszélhetünk majd
#12382
Posted 2008. January 05. - 17:17
Azért nem aggódom, mert fél év múlva úgyis eladod.olyasféle
...a fékek asszem érdekelnek majd. ;-)
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#12383
Posted 2008. January 05. - 17:16
Van 2 jó súlyú(de nem atomkönnyü) Mach felnim, van XT, és WCS elsõagyam, a hátsókerék még függõben.. SS agy kéne bele, de abból nem sok könnyûvel találkoztam még:(
#12384
Posted 2008. January 05. - 17:12
#12385
Posted 2008. January 05. - 17:09
a kerék még változni fog, agyak vannak, csak kedv nem volt még fûzni :S meg ha jól sejtem sehol sem fogok pont akkora küllõket kapni, ami ehhez a kiválasztott kerékszetthez kéne, szóval
súlyra jónak tünik, a nehéz kerék ellenére is...
de majd még módosul
Jelen pillanatban 34-14, laza városi tekergõs áttétel, de tányér, és fogaskerék függvényében ez is módosulni fog.
WH-M505-ös kérékszett, és egy kompakt országúti integrált kar van rajta, meg az alfine terelõ, ami lehet lejön róla majd
#12386
Posted 2008. January 05. - 17:06
thez, ez micsoda?
ez? ez egy csóró városi melóba járós bringa.. :-)
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#12387
Posted 2008. January 05. - 17:02
A kerék milyen? Hány kiló kompletten? /mondjuk nem épp könnyû cuccok vannak rajta, de lehet nem is baj/
Az Alfine láncfeszítõ elég jó.. Olyan erõs benne a rugó mint az állat
#12388
Posted 2008. January 05. - 17:02
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#12389
Posted 2008. January 05. - 17:00
Mekkora az az áttétel? És mire fogod használni?
Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!!
#12390
Posted 2008. January 05. - 16:58
#12391
Posted 2008. January 05. - 16:55
#12392
Posted 2008. January 05. - 16:53
Módosítva lesz az is, és akkor remélem kijön a megfelelõ lánchossz is, hogy ne kelljen terelõzni.
(eddig minden bringánál kijött)
Szal hétfõtõl, ha az idõjárás is úgy akarja, éles teszt
Jaja, erre utalt
#12393
Posted 2008. January 05. - 16:52
nemrossz .)
láncfesz picit fura kinézetre.. egygörgõs nem lett volna elég?
#12394
Posted 2008. January 05. - 16:14
a merevvillára nagyon kiváncsi vagyok, remélem úgy fog viselkedni ahogy gondolom, és tetszeni fog a dolog

http://dolog.uw.hu/sw_2.jpg
http://dolog.uw.hu/sw_3.jpg
http://dolog.uw.hu/sw_4.jpg
http://dolog.uw.hu/sw_5.jpg
http://dolog.uw.hu/sw_6.jpg
http://dolog.uw.hu/sw_7.jpg
#12395
Posted 2008. January 05. - 15:49
Így van, a katalógusukból néztem ki a bicót, aztán a honlapon
lévõ segítõvel (na ezt jól megfogalmaztam) kerestem ki a megfelelõ
méretet.
3 hét múlva jött meg, csak rossz méretben ( M- 18,5).
Visszaküldtem, újabb 3 hét m jött a következõ.
Az L-es volt, 20,5-es.
Az is ment vissza. Aztán 5 hétre rá jött meg a tuti.
Addigra a mérgem is elszállt.
Egy ilyen felszereltségû gép ennyiért - megéri.
A régi német mtb magazinjaimat fellapozva pedig
láttam, h a merevséget vizsgáló összehasonlító labortesztekben
kiválóan szerepel ez a márka.
A nem világhírû név és, h a közvetlen gyártó-vevõ kapcsolat
miatt nem kell készletezni a boltokban - adhatja a kedvezõ árat.
Értem, kössz
De akkor mivan ha valami probléma van vele --Garancia intézés meg ilyenek?? Mindig vissza kell küldeni németbe?
Szállítás mennyi volt?
#12396
Posted 2008. January 05. - 15:29
lévõ segítõvel (na ezt jól megfogalmaztam) kerestem ki a megfelelõ
méretet.
3 hét múlva jött meg, csak rossz méretben ( M- 18,5).
Visszaküldtem, újabb 3 hét m jött a következõ.
Az L-es volt, 20,5-es.
Az is ment vissza. Aztán 5 hétre rá jött meg a tuti.
Addigra a mérgem is elszállt.
Egy ilyen felszereltségû gép ennyiért - megéri.
A régi német mtb magazinjaimat fellapozva pedig
láttam, h a merevséget vizsgáló összehasonlító labortesztekben
kiválóan szerepel ez a márka.
A nem világhírû név és, h a közvetlen gyártó-vevõ kapcsolat
miatt nem kell készletezni a boltokban - adhatja a kedvezõ árat.
#12397
Posted 2008. January 04. - 21:05
#12398
Posted 2008. January 04. - 20:53
nem kell egybõl a hülyeségrõl beszélni...
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#12399
Posted 2008. January 04. - 20:52
#12400
Posted 2008. January 04. - 20:20

Sign In
Create Account

Back to top





