Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#12361
Írta 2008. január 06. - 23:44
#12362
Írta 2008. január 06. - 20:47
#12363
Írta 2008. január 06. - 20:43
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12364
Írta 2008. január 06. - 20:24
#12365
Írta 2008. január 06. - 20:20
#12366
Írta 2008. január 06. - 19:48
de majd kapja szépen a részing rálfot
Miért nem Speed King?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12367
Írta 2008. január 06. - 19:30
LCS: sajna a konkurencia nem csinál ilyen jó cuccokat
Tam: fékkar alap, de nem ez volt az utsó
Gumi: csak ezt találtam sajna itthon, de majd kapja szépen a részing rálfot, fõleg télen azt hiszem, slicket nem merek bevállalni...
A terelõ meg lejön remélem
#12368
Írta 2008. január 06. - 19:14
na akkor a frissen elkészült bringa.
a merevvillára nagyon kiváncsi vagyok, remélem úgy fog viselkedni ahogy gondolom, és tetszeni fog a dolog
Vaze már megint egy új bringa....:kissmyass
Tegyél bele nagy kereket...
#12369
Írta 2008. január 06. - 17:10
Egyébként van benne fantázia. Ami nagyon nem jön be rajta az a láncfeszítõ-villa-gumi setup. A láncfeszítõ egyszerûen randa, a villa és a gumik pedig túl brutálisak. Ha nem lenne rajta a feszítõ, kecses slick gumik és valami guszta cr-mo hajlított villa lenne benne, akkor én leborulnék:)
#12371
Írta 2008. január 06. - 15:25
amugy zsir. de ezeket a kerekeket nagyon surgosen kukazzad. huuuuuullllllladeeeeeeek.
amugy nekem is van varosi montim, ketto is, de valahogy miota az orszaguti megvan, azota azok mar nem eleg gyorsak.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#12372
Írta 2008. január 06. - 14:09
Minden elismerésem.
Beleszerettem a fékkarjaidba:D
(Egyedül tényleg csak az a hajtókar világít:D)
#12373
Írta 2008. január 06. - 12:32
thez, ez micsoda?
Zotyó, uncsi, hogy mindig a ti cuccaitok vannak a gépeiden
#12374
Írta 2008. január 05. - 21:38
#12375
Írta 2008. január 05. - 20:56
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12376
Írta 2008. január 05. - 20:51
hát ezaz.. mondjuk lazább, de nem hosszú távra, inkább belvárosi, rövidebb távok, megállás folyton...Attól függ, melyik városban laksz.
Nekem 44-16 a városi munkábajárós és 32-15 a dzsuvázós.
Slicket nem teszek rá, megyek vele majd terepre is kicsit
Majd kap RR-t (ugye LCS?
Fekete kar kéne, ja, de sajna most így alakult.
Köszi!
#12377
Írta 2008. január 05. - 20:13
#12378
Írta 2008. január 05. - 20:10
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12379
Írta 2008. január 05. - 20:06
oJelen pillanatban 34-14, laza városi tekergõs áttétel...
Attól függ, melyik városban laksz.
#12380
Írta 2008. január 05. - 19:00
Gratula a gépsashoz!Nagyon szép. Nekem a Torque-on még fényvisszaverõ macskaszemek is voltak a kerekeken..
A garancia a vázra 6 év, ha a te hibádból törik a váz féláron vehetsz egy ugyanolyat....Az alkatrészekre elvileg az Eu-n belül jár a garancia. Itthon a Fox rugóstagot a számla ellenében gariban javította a forgalmazó, igaz nem volt nagy baja.
Ha arra járok szívesen kipróbálnám! Ja, és 3 hét múlva itt az új Torque-om, természetesen az is fekete;)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






