Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Started by
Endroo
, 2006. January 10. 21:43
#12341
Posted 2008. January 10. - 20:30
ha nekem is rakni kéne kötelezõ jelleggel heti xx órát, elõbb utóbb elagyalnék vmi megoldáson.
mondjuk ugy elsõ nap vége felé
mondjuk ugy elsõ nap vége felé
#12342
Posted 2008. January 10. - 20:09
namer a slick gumi, meg a sárvédõ az trekkinget jelent..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#12343
Posted 2008. January 10. - 20:07
minek egy csúcs karbon bicóba slick gumi merevvilla meg sárvédõ? gondolom terepezésre lesz használva nem nyugdíjas trekkingelésre..
#12344
Posted 2008. January 10. - 17:43
#12345
Posted 2008. January 10. - 17:38
neeem
csak ha megnézed a korábbi képet, vagy akár ezt a mirindát, nem sok sárvédõfelfogatási helyet látsz rajtuk...
a lánctányércsavar meg a hajtókarba kell
a lánctányércsavar meg a hajtókarba kell
#12346
Posted 2008. January 10. - 17:37
#12347
Posted 2008. January 10. - 17:34
#12348
Posted 2008. January 10. - 17:33
Az tuti! 
De már kigondoltuk a rendszert, bár elég bonyi :-\ Meg lehet oldani, csak nem kis munka
De már kigondoltuk a rendszert, bár elég bonyi :-\ Meg lehet oldani, csak nem kis munka
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#12349
Posted 2008. January 10. - 17:30
#12350
Posted 2008. January 10. - 17:19
Nah én most ezzel nyomulok
Egyesek számára biztosan minimum emberiségellenes bûntettel egyenértékû a slick gumi ezen a bringán, de rossz hírem van: sárvédõt is kap
Márciusban kerül majd rá elvileg a ducigumi.
1.
2.
3.
A képminõségért sry, telefonnal lõttem mikor hazaértem
1.
2.
3.
A képminõségért sry, telefonnal lõttem mikor hazaértem
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#12351
Posted 2008. January 08. - 23:07
városi monti is érdekes kifejezés
(én is most építek ilyet csak kötözködök)
Pofára tetszenek az oúti gépek..
egyszeeeeer lehet lesz is olyan..
Volt... Hazatekertem vele ~5km
ezalatt többszörös halálfélelem, fõleg a kanyarokban. Így inkább eladtam, az árából meg vettem egy Hussefelt-et
szóval ezért járok melóba IS montival..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#12352
Posted 2008. January 07. - 18:45
Bilincset az össze ujjára, hehe 
X.
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#12353
Posted 2008. January 07. - 17:05
megegyszer kiejted a szadon hogy speed king egy honapra banollak. nem viccelek.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#12354
Posted 2008. January 07. - 16:27
Nem Speed King-et?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12355
Posted 2008. January 07. - 15:53
#12356
Posted 2008. January 07. - 12:20
montira a slick gumi, olyan mint kurvának a liliom.
#12357
Posted 2008. January 07. - 09:55
városi monti is érdekes kifejezésMer méris? városi montira csak slick.
(én is most építek ilyet csak kötözködök)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#12358
Posted 2008. January 07. - 06:57
#12359
Posted 2008. January 07. - 02:37
montira a slick gumi, olyan mint kurvának a liliom.
Mer méris? városi montira csak slick.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#12360
Posted 2008. January 07. - 01:46
, a villa és a gumik pedig túl brutálisak. Ha nem lenne rajta a feszítõ, kecses slick gumik és valami guszta cr-mo hajlított villa lenne benne, akkor én leborulnék:)
montira a slick gumi, olyan mint kurvának a liliom.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Sign In
Create Account

Back to top






