egyébként szép bicó. nekem tetszik. én se vagyok semmi csicsa hive. (lásd van egy szürke meg egy ezüst-fekete bicajom
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11441
Írta 2008. április 14. - 20:00
egyébként szép bicó. nekem tetszik. én se vagyok semmi csicsa hive. (lásd van egy szürke meg egy ezüst-fekete bicajom
#11442
Írta 2008. április 14. - 19:59
Most lõttem neki fékeket az Ebay-ról (Hope M4), amúgy Sram váltót dobok rá, talán fel bírok rá faragni egy Campagnolo hajtókart az újabb fajtából.
Pace villa a megszokás kedvéért:)
Van még saját tárcsafékes agyam valahol, azt befûzöm egyenes küllõkkel egy Bontrager asszimertikus felnibe.
Frigyesmestertõl "kukáztam" két könnyû Panaracer gummát is hozzá.
HoCsától szerváltam XTR elsõváltót, amit néhány társával együtt már nullkilóméteresen összeforrasztottam.
Aztán a többiben még nem tudom biztosan hogy mi lesz, lehet hogy Hope korm.csapi+stucni, meg van egy rohadt hosszú Deda Elementi nyeregcsövem, valami kísérleti darab (aluból van, de karbon felirattal rendelkezik:D:D:D), lehet azt tolom bele, de asszem az se könnyû...
Wippermann lánc, mit hagytam ki?
Ja, pedál: nem tudom. Majd dobok rá valami mûanyagot, ha esetleg valami hibát követek el, senki se vegye észre, mert majd mindenki a mûanyag pedáltól fog elájulni!
#11443
Írta 2008. április 14. - 19:49
#11444
Írta 2008. április 14. - 19:43
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#11445
Írta 2008. április 14. - 19:43
Szép ! Hagyományos kerek csövek semmi flanc. Ez a flite nyereg meg egy fogalom! Nem tudom nekem mindig az ilyen bicók tetszettek. Becsüld meg még ha olcsón is vetted. Gratulálok hozzá!
#11446
Írta 2008. április 14. - 19:11
http://mtb.uw.hu/bulltek2.jpg
http://mtb.uw.hu/bulltek1.jpg
#11447
Írta 2008. április 14. - 01:19
mazochista!
Inkább alacsony költségvetésû.
Tigger, a vázat mérõszalaggal mértem. Nekem nem gond, mert ekkorát akartam- elõször 21-est kértem, de megnyugtattak, ez is elég nagy. Igazuk volt.
Race, no Rest!
#11448
Írta 2008. április 13. - 23:04
apró megjegyzés a gumitopikosoknak: itt jól látszik az egyik fotón, hogy kicsit el van csúszva a felirat...
Az nem véletlen
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#11449
Írta 2008. április 13. - 22:46
apró megjegyzés a gumitopikosoknak: itt jól látszik az egyik fotón, hogy kicsit el van csúszva a felirat...
#11450
Írta 2008. április 13. - 22:10
#11451
Írta 2008. április 13. - 21:56
szép bringa Henger, de nem egy prototype vázat kaptál ?
mert a 17 es pont olyan hosszú (rövid) mint a tavalyi, úgyhogy meglepõ hogy a 19-es meg hosszú lett.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#11452
Írta 2008. április 13. - 21:47
Race, no Rest!
#11453
Írta 2008. április 13. - 21:21
az.merida?
bkv sztrájk idejére? ha péntekre elkészül, bejutsz a "bótba"
nem csak akkor, mindennapos
villa etalon, kicsit talán megindulhatna könnyebben is, mert a 13 centi útból a zúzós részeken is csak tízet csuktam össze kb, szóval túl nagy értékeket adnak meg a táblázatban, de sebaj.
..
az soxor tárgyalt téma, hogy a rs táblazata csak vázlat
beülést nézd, ehhez a bicóhoz sztem 25% lesz az ideális. ráadásul a reve a rebával szemben jü eséllyel ki is mozogja majd a teljes útját nem úgy mint a reba
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#11454
Írta 2008. április 13. - 21:16
ja és az akáctüske benne marad az ember karjában... mondjuk még mindig jobb, mert így csak egy luk van ott, ha nem akkor meg elég csúnyán szétszedné...
#11455
Írta 2008. április 13. - 21:06
indul a melóbajárós bicaj projekt
http://img3.tar.hu/b...e2/34265838.jpg
bkv sztrájk idejére?
#11456
Írta 2008. április 13. - 19:26
#11457
Írta 2008. április 13. - 19:21
#11458
Írta 2008. április 13. - 13:23
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#11459
Írta 2008. április 13. - 12:44
Ez a dörzshajtás mondjuk nem egyszerû... http://atomiczombie....my/tallbike.jpg
Ez kemény! Pláne,hogy hátrafele kell tekernie,hogy elõre menjen.
#11460
Írta 2008. április 13. - 12:25

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





